نماد وزغ سه پا در فنگ شویی

نماد وزغ سه پا در فنگ شویی

نماد وزغ سه پا در فنگ شویی

وزغ یا قورباغه پول که به عنوان وزغ سه پا شناخته می شود ، یک طلسم محبوب در فنگ شویی است و می تواند ثروت و رفاه را به خانه شما بیاورد ، وزغ سه پا صاحب ثروت است و اعتقاد بر این است که میتواند ثروت زیادی را برای کسی که آن را در اختیار دارد به ارمغان بیاورد.

وزغ پول اغلب با یک سکه در دهانش به تصویر کشیده می شود که نمادی از ثروت است.

طبق افسانه ها وزغ الهه ماه بود و به دلیل دزدیدن اکسیر جاودانگی از خدایان تبدیل به وزغ شد و از آن زمان وظیفه اش این است که ارواح شیطانی را بگیرد و محیط اطراف را مثبت نگه دارد ، انرژی این نماد به هنگام ماه گرفتگی ( خسوف ) بیشتر میشود.

وزغ فنگ شویی همچنین نماد سلامتی است ، قرار دادن آن در خانه انرژی خوبی جذب می کند و اعضای خانواده را سالم و شاد نگه می دارد ، گفته می شود که چشمان قرمز این نماد شرارت را دفع می کند و انرژی های منفی که به خانواده می چسبد را از بین می برد.

وزغ فنگ شویی از خانواده میخواهد که به او ایمان داشته باشند ، این بدان معناست که به عنوان یک نماد فرخنده باید با این نماد با احترام رفتار کنید و اجازه ندهید گرد و غبار روی آن جمع شود ، این نماد به خانواده ای که به او ایمان دارند برکت می دهد.

نماد حیوانات شانس در فنگ شویی

محل قرار دادن وزغ پول در فنگ شویی

اگر می خواهید بیشترین بهره را از وزغ پول خود ببرید تا شانس و اقبال را برای شما به ارمغان بیاورد گوشه جنوب شرقی در اتاق نشیمن یا اتاق کار ( خانه 4 منطقه ثروت ) مکان مناسبی برای قرار دادن این نماد است.

منطقه ثروت بر اساس نقشه باگوا ، خوش شانس ترین منطقه در خانه شما است که با ثروت و فراوانی همراه است و قرار دادن وزغ سه پا در این ناحیه به جذب شانس و اقبال کمک می کند.

درب ورودی یک مکان عالی برای قرار دادن وزغ سه پاست ، برای جلب موفقیت و شهرت باید یک وزغ سه پا را به صورت مورب ( کج ) در دروازه ورودی خانه یا محل کار خود قرار دهید.

یکی از اولین و آخرین مکان هایی که هنگام خروج از خانه و بازگشت به خانه می بینید ، در ورودی است و دیدن این نماد در حین رفتن به شما اطمینان می دهد که خانه شما تحت نظر است و خوش شانسی می آورد ، همچنین وقتی مهمان ها به خانه شما می آیند ، ورودی اولین جایی است که می بینند و داشتن یک وزغ پول در این فضا باعث می شود که آنها اولین برداشت مثبت را داشته باشند.

ورودی می تواند یک منطقه پر رفت و آمد باشد که به معنای فرصت های بیشتر وزغ برای گرفتن پول است ، در فنگ شویی داشتن دید بدون مانع از درب ورودی ضروری است پس وزغ پول باید به صورتی قرار گیرد که رو به ورودی جلو باشد ( اما دقیقاً جلوی در نباشد ) ، سر وزغ باید رو به داخل خانه باشد به صورتی که پشت وزغ به سمت در ورودی نباشد به این ترتیب انرژی خوبی می تواند بدون وقفه وارد خانه شما شود.

مکان عالی دیگر برای وزغ سه پا باغ یا باغچه است ، وزغ پولی انرژی زمینی شدیدی دارد و قرار دادن آن در این قسمت قدرت این نماد را تقویت می کند ؛ علاوه بر این ، باغ مکانی آرام است که برای جذب انرژی مثبت ضروری است.

وزغ سه پا را در محوطه باغچه ، نزدیک حوض یا هر قسمت سبز دیگری در باغ به عنوان یک قطعه تزئینی قرار دهید ، این باعث می شود تا شانس خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

منطقه مدیتیشین برای قرار دادن وزغ سه پا بسیار خوشایند است و یادآوری عالی برای جذب فراوانی به زندگی مادی و معنوی شماست ، مطمئن شوید که اطراف وزغ فنگ شویی تمیز و بدون بهم ریختگی باشد تا انرژی چی آزادانه جریان یابد.

قرار دادن وزغ سه پا در نزدیکی جایی که از پول خود نگهداری می کنید ، ثروت را افزایش می دهد ، وزغ فنگ شویی انرژی ثروت را جذب می کند و آن را به سمت افرادی که درآمد دارند هدایت می کند ، این انرژی مثبت آنها را برای کسب درآمد بیشتر و ایجاد فرصت ها ترغیب می کند.

نماد حیوانات شانس در فنگ شویی

نماد وزغ سه پا در خانه یا محل کار

وجود قورباغه پولی در خانه یا محل کار شما مزایای زیادی دارد ، گفته می شود که آنها خوش شانسی می آورند و  اغلب مردم از آن برای جذب انرژی و موفقیت در کسب و کار یا تلاش های شخصی خود استفاده می کنند.

علاوه بر این، اعتقاد بر این است که وزغ پولی قدرت جذب ثروت و فراوانی را دارد و داشتن این نماد در فضای شما می تواند به ایجاد برکت و فراوانی کمک کند ، اگر به دنبال این هستید که رفاه مالی بیشتری را به زندگی خود وارد کنید ، این نماد ثروت میتواند کمک بزرگی برای شما باشد.

در نهایت ، این وزغ های خوش شانس شروع کننده خوبی برای گفتگو هستند ، اگر به دنبال این هستید که کمی شادی و نشاط به دکوراسیون خود بیافزایید ، می توانند گزینه بسیار خوبی باشند.

وزغ فنگ شویی را میتوانید نزدیک میزی که کار می کنید قرار دهید ، این باعث می شود که شانس خوبی داشته باشید و به پیشرفت کاری شما کمک کند ، همچنین کمک می کند روی کار خود بیشتر تمرکز کنید.

نماد حیوانات شانس در فنگ شویی

فعال کردن وزغ ثروت

افسانه ها می گویند که وزغ سه پا می تواند از دهان خود طلا و نقره تولید کند.

برای فعال کردن وزغ باید آن را با احترام در مکانی مرتفع قرار دهید سپس یک سکه در دهان وزغ بگذارید و روبان یا نگین قرمز رنگی به آن متصل کنید ، این وزغ را برای جذب ثروت فعال می کند.

برای قدرت بیشتر پیش از استفاده بگویید : من میخواهم برکت و فراوانی را به خانه خود جذب کنم سپس آن را در قسمت ثروت خانه یا محل کار خود قرار دهید ، با تمیز نگهداشتن وزغ پول خود از این نماد فنگ شویی مراقبت کنید.

اطراف محل قرارگیری وزغ فنگ شویی نباید بهم ریخته باشد ، برای دعوت ثروت باید مراقب تمیز نگه داشتن محیط اطراف این نماد باشید ، همچنین مجسمه وزغ شکسته خوب نیست و باید آن را تعویض کنید.

استفاده از یک گروه وزغ سه پا به تعداد فرد ( 3 ، 5 ، 9 عدد ) باعث جذب سریع تر خوش شانسی و ثروت میشود.

+ قورباغه فنگ شویی را در اتاق خواب ، آشپزخانه یا حمام قرار ندهید.

+ این نماد را هرگز کف زمین قرار ندهید ( خوش یمن نیست ).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *