نماد خوک در فنگ شویی

نماد خوک در فنگ شویی

نماد خوک در فنگ شویی ( گراز )

گراز یا خوک در فنگ شویی نماد موفقیت ، خوشبختی ، باروری و ثروت است ؛ خوک نمایانگر شانس ، صداقت ، رفاه ، سخت کوشی و سخاوت است ( به همین دلیل اغلب قلک ها را به شکل خوک میسازند ).

ریشه این اعتقاد را میتوان در قرون وسطی یافت ، زمانی که حیوانات را نشانه ای از سعادت می دانستند ، خوک ها نه تنها همه چیزخوار بودند بلکه سریع تکثیر می شدند و به صاحب خود منبع غذایی و درآمدی ثابت می دادند.

در چین و اروپا خوک را به عنوان نشانه ای از برکت گرامی میدارند ، افسانه های چینی می گویند که خوک ها می توانند برای معاملات تجاری شانس بیاورند ، در ستاره شناسی چینی ، خوک نماد ثروت و رفاه است و اعتقاد بر این است که دادن قلک خوک برای گیرنده آن خوش شانسی و خوشبختی می آورد.

نماد خوک در فنگ شویی

محل قرار دادن خوک در فنگ شویی

طبق علم فنگ شویی این نماد تحت تاثیر عنصر آب است.

خوک ها در فنگ شویی همراهان و روشنفکران شگفت انگیزی هستند که در مشکلات آرام می مانند و میتوانند با احتیاط همه چیز را به خوبی اداره کنند ، آنها برای رسیدن به جاه‌طلبی‌های خود احساس مسئولیت زیادی دارند.

خوک‌های فنگ شویی خوشایند و مودب هستند و برای هماهنگی  اغلب اشتباهات دیگران را نادیده می گیرند ، بنابراین روابط خوبی برقرار می کنند و به همین دلیل میتوانند در جهت های مختلف در خانه یا محیط کار قرار گیرند.

میتوانید با قرار دادن نماد خوک در خانه ثروت ( جنوب شرقی نقشه باگوا ) این قسمت را فعال و شانس ثروت را جذب کنید ، برای موفقیت های کاری یا تحصیلی آن را روی میز کار یا میز مطالعه خود قرار دهید.

نماد خوک و سکه را در اتاق خواب یا در جهت غرب خانه خود قرار دهید تا هماهنگی ، سلامتی ، صلح و آرامش را جذب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *