div فال و طالع بینی بانو شف div
طالع بینی ازدواج مرد متولد مهر
آشنایی با 8 طلسم فنگ شویی
طالع بینی ازدواج مرد متولد تیر
طالع بینی ازدواج مرد متولد بهمن
پیشگویی دوره ای با کارت های ورق
سنجش میزان عشق با فال ورق
طالع بینی ازدواج مرد متولد خرداد
  1. مشاهده : 3119
  2. بانو شف
خـانه » آموزش فنگ شویی » عدد کوا ( سال تولد ) در فنگ شویی

عدد کوا ( سال تولد ) در فنگ شویی

عدد کوا در فنگ شویی

عدد کوا در فنگ شویی

.

عدد کوا یا عدد تولد شاخه ای از ستاره شناسی چینی است که به سال تولد مربوط میشود و مرتبط با یک عنصر است ، عدد کوا ، عدد شخصی فرد در علم فنگ شویی و مطابق با مربع لوشو است.

با محاسبه عدد کوا شما می توانید روزهایی که شانس موفقیت بیشتری در در طول ماه دارید شناسایی کنید ، اگر قرار است کار مهمی انجام دهید بهتر است آن را در روز شانس تان انجام دهید ( فرکانس شما بیشتر از روزهای دیگر میشود ).

از عدد کوا می توانید برای ست کردن پسورد  ، رمز گاو صندوق و … استفاده کنید ، به عنوان مثال میتوانید چهار رقم کارت بانکی یا رمزتان را با عدد شانس و عدد 99 ترکیب کنید ، اگر عدد کوا شما 3 است میتوانید از ترکیب اعداد 3399 ، 9933 ، 3939 ، 9393 استفاده کنید.

ترکیب عدد کوا با عدد 99 جذب پول را بسیار بالا می برد ، به این ترتیب از طریق عدد کوا میتوانید ثروت را به سمت خودتان بکشید.

عدد کوا در فنگ شویی

محاسبه عدد کوای زن و مرد

.

برای محاسبه عدد کوا باید از سال تولد میلادی استفاده کنید ، برای تبدیل سال تولد از شمسی به میلادی اینجا کلیک کنید یا از فرمول زیر استفاده کنید :

» متولدین 1 فروردین تا 10 دی ماه تاریخ تولدشان را با عدد 621 جمع کنند.

» متولدین 11 دی تا آخر اسفند تاریخ تولدشان را با عدد 622 جمع کنند.

فاکتور کوا : برای محاسبه عدد کوا ابتدا فاکتور کوا را محاسبه کنید ( برای زن و مرد یکسان است ) ، 2 رقم آخر سال میلادی را با هم جمع کنید تا جایی که به عددی یک رقمی برسید.

عدد کوای زن : برای متولدین پیش از سال 2000 میلادی فاکتور کوا را با عدد 5 جمع کنید ( تا جایی که به عددی یک رقمی برسید ) ، برای متولدین پس از سال 2000 میلادی فاکتور کوا را با عدد 6 جمع کنید.

عدد کوای مرد : برای متولدین پیش از سال 2000 میلادی فاکتور کوا را از عدد 10 کم کنید ، برای متولدین پس از سال 2000 میلادی فاکتور کوا را از عدد 9 کم کنید.

+ برای محاسبه آنلاین عدد کوا کلیک کنید.

+ پس از محاسبه عدد کوا از این بخش اطلاعات مربوط به عنصر و … را مشاهده کنید.


اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
  • تبلیغات
  • تبلیغات
  • تبلیغات
  • کپی برداری از مطالب و تصاویر بانو شف ممنوع میباشد © 2023