عدد کوا ( سال تولد ) در فنگ شویی

عدد کوا ( سال تولد ) در فنگ شویی

عدد کوا ( سال تولد ) در فنگ شویی

عدد کوا یا عدد تولد شاخه ای از ستاره شناسی چینی است که به سال تولد مربوط میشود و مرتبط با یک عنصر است ، عدد کوا ، عدد شخصی فرد در علم فنگ شویی و مطابق با مربع لوشو است.

با محاسبه عدد کوا شما می توانید روزهایی که شانس موفقیت بیشتری در در طول ماه دارید شناسایی کنید ، اگر قرار است کار مهمی انجام دهید بهتر است آن را در روز شانس تان انجام دهید ( فرکانس شما بیشتر از روزهای دیگر میشود ).

از عدد کوا می توانید برای ست کردن پسورد  ، رمز گاو صندوق و … استفاده کنید ، به عنوان مثال میتوانید چهار رقم کارت بانکی یا رمزتان را با عدد شانس و عدد 99 ترکیب کنید ، اگر عدد کوا شما 3 است میتوانید از ترکیب اعداد 3399 ، 9933 ، 3939 ، 9393 استفاده کنید.

ترکیب عدد کوا با عدد 99 جذب پول را بسیار بالا می برد ، به این ترتیب از طریق عدد کوا میتوانید ثروت را به سمت خودتان بکشید.

عدد کوا در فنگ شویی

محاسبه عدد کوای زن و مرد

برای محاسبه عدد کوا باید از سال تولد میلادی استفاده کنید ، برای تبدیل سال تولد از شمسی به میلادی اینجا کلیک کنید یا از فرمول زیر استفاده کنید :

» متولدین 1 فروردین تا 10 دی ماه تاریخ تولدشان را با عدد 621 جمع کنند.

» متولدین 11 دی تا آخر اسفند تاریخ تولدشان را با عدد 622 جمع کنند.

فاکتور کوا : برای محاسبه عدد کوا ابتدا فاکتور کوا را محاسبه کنید ( برای زن و مرد یکسان است ) ، 2 رقم آخر سال میلادی را با هم جمع کنید تا جایی که به عددی یک رقمی برسید.

عدد کوای زن : برای متولدین پیش از سال 2000 میلادی فاکتور کوا را با عدد 5 جمع کنید ( تا جایی که به عددی یک رقمی برسید ) ، برای متولدین پس از سال 2000 میلادی فاکتور کوا را با عدد 6 جمع کنید.

عدد کوای مرد : برای متولدین پیش از سال 2000 میلادی فاکتور کوا را از عدد 10 کم کنید ، برای متولدین پس از سال 2000 میلادی فاکتور کوا را از عدد 9 کم کنید.

+ برای محاسبه آنلاین عدد کوا کلیک کنید.

+ پس از محاسبه عدد کوا از این بخش اطلاعات مربوط به عنصر و … را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *