div فال و طالع بینی بانو شف div
طالع بینی ازدواج مرد متولد مهر
نماد ماهی در فنگ شویی
نماد و جهت عناصر در فنگ شویی
طالع بینی ازدواج مرد متولد اردیبهشت
نماد فیل در فنگ شویی
فنگ شویی چیست ؟
طالع بینی ازدواج زن متولد خرداد
  1. مشاهده : 3044
  2. بانو شف
خـانه » نمادهای فنگ شویی » نماد لاک پشت اژدها در فنگ شویی

نماد لاک پشت اژدها در فنگ شویی

نماد لاکپشت اژدها در فنگ شویی

نماد لاک پشت اژدها

.
این نمادی از یک حیوان اسطوره ای که سر اژدها و بدن لاک پشت دارد و ترکیبی از دو موجود آسمانی ( لاک پشت و اژدها ) است ، اعتقاد بر این است که اژدها بخت و اقبال را جذب میکند و لاک پشت انرژی های منفی را دفع می کند.
نماد لاک پشت اژدهایی که روی سکه ها نشسته است نشان دهنده توانایی این نماد در جذب ثروت است ، همچنین نشان دهنده سلامتی ، شانس خوب و طول عمر است ، لاک پشت از ثروت صاحبش محافظت می کند و به او کمک می کند تا پول بیشتری را به زندگی خود جذب کنند.
لاک پشت اژدها این توانایی را دارد که انرژی های منفی وارد شده از ستاره ها ( به ویژه ستاره دوم و پنجم ) را خنثی کند ، همچنین میتواند فنگ شویی بد را ترمیم کند ( برای این منظور نماد را بین دو در داخلی خانه قرار دهید ).
لاک پشت اژدها اغلب به شکلی است که یک یا دو بچه لاک پشت روی لاکش نشسته است ، این لاک پشت ها نماد خرد ، هوش و خوش شانسی برای افرادی هستند که در زندگی خود به کمک نیاز دارند.

نماد لاکپشت اژدها در فنگ شویی

محل قرار دادن لاک پشت اژدها

.

بهترین مکان برای قرار دادن لاک پشت اژدها در گوشه ثروت و قسمت جنوب شرقی ( خانه شماره 4 ) است ، لاک پشت اژدها اگر در این قسمت قرار گیرد نمادی عالی از شانس و اقبال است.

این موجود افسانه ای یک نماد قدرتمند فنگ شویی است که می تواند انرژی مثبت را به خانه شما وارد کند و نقاط ضعف شما را بهبود بخشد ، اگر در روابط خود با مشکلاتی روبرو هستید یا احساس می کنید که در شغل خود به بن بست رسیده اید ، به شما توصیه می شود که یک لاک پشت اژدها را در فضای خود قرار دهید ( به ویژه این نماد را روی میز کار و روبروی خود قرار دهید ).

لاک پشت اژدها برای افرادی مناسب است که به ثروت و رفاه نیاز دارند ، همچنین برای کسانی که مشکلات سلامتی دارند بسیار مناسب است.

اگر برای پیشرفت شغلی یا افزایش درآمد خود به کمک نیاز دارید ، لاک پشت اژدها روی یک شمش طلا می تواند به طور قابل توجهی برای شما مفید باشد ، برای کمک به موفقیت مالی خود می توانید آن را روی میز یا محل کار خود قرار دهید.

اگر شما یا فرزندانتان در زمینه کسب دانش و تحقیقات به کمک نیاز دارید ، قرار دادن لاک پشت اژدهای فنگ شویی در بخش علم و دانش و قسمت شمال شرقی ( خانه شماره 8 ) کمک بزرگی خواهد بود.

با اینکه لاک پشت اژدها نمادی قدرتمند از شانس و اقبال است اما برای استفاده در اتاق خواب توصیه نمی شود ، استادان فنگ شویی هشدار میدهند که لاک پشت اژدها هرگز نباید در اتاق خواب استفاده شود زیرا برای کسانی که در آن اتاق می خوابند بدشانسی می آورد.

نماد لاک پشت اژدها باید در مناطق فعال مانند نشیمن ، نهارخوری ، اتاق کار و … استفاده شود ، میتوانید این نماد را به صورت یک جواهر استفاده کنید یا به عنوان یک قطعه دکوری برای ایجاد فنگ شویی خوب در محیط اطراف خود به کار ببرید.

» این مطلب توسط بانو شف و به صورت اختصاصی ترجمه شده است


اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
  • تبلیغات
  • تبلیغات
  • تبلیغات
  • کپی برداری از مطالب و تصاویر بانو شف ممنوع میباشد © 2023