نماد فیل در فنگ شویی

نماد فیل در فنگ شویی

نماد فیل در فنگ شویی

فیل نماد خرد ، قدرت ، محافظت و ثروت است ، نماد فیل ( به خصوص فیل سفید ) را بهتر است در قسمت ورودی خانه قرار دهید تا خوش شانسی را به خانه بیاورد.

نماد فیل در فنگ شویی با خرطوم رو به بالا نشان دهنده دریافت خبرهای خوب و موفقیت است و باید پشت به در ورودی قرار گیرد ( سر فیل به‌ سمت درون خانه باشد ).

نماد فیل در فنگ شویی با خرطوم آویزان و به سمت پایین نشانگر دفاع و حفاظت از خانه است ، سر فیل باید رو به سمت در ورودی قرار گیرد ( پشت فیل به سمت درون خانه باشد ).

نماد فیل بر روی سکه که خرطوم آن به سمت بالاست جاذب ثروت است ، این نماد باید نزدیک در ورودی قرار گیرد ، اگر خرطوم بالا بود سر فیل به سمت قسمت داخلی خانه باشد تا ثروت را وارد کند اما اگر خرطوم پایین بود سر فیل به سمت در ورودی قرار گیرد تا از ثروت خانه حفاظت کند.

حیوانات شانس فنگ شویی

فیل ها ثروت و شانس را جذب می کنند ، قرار دادن مجسمه فیل در منطقه ثروت فنگ شویی به جذب فراوانی کمک می کند ، قرار دادن آن در نزدیکی میز کار به خوش شانسی شغلی کمک می کند ، همچنین قرار دادن فیل رو به شمال کمک می کند تا در شغل خود درآمد زیادی به دست بیاورید ، قرار دادن فیل در جهت جنوب غربی به عشق و بهبود روابط کمک می کند.

استفاده از نماد فیل به عنوان جواهرات میتواند برآورده کننده آرزوها باشد ، از نماد فیل میتوانید به صورت مجسمه از جنس فلز ، چوب و … استفاده کنید ، همچنین میتوانید از تصویر فیل بر روی تابلو ، کوسن و … استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *