نماد ماهی در فنگ شویی

نماد ماهی در فنگ شویی

نماد ماهی در فنگ شویی

ماهی نماد جذب ثروت و نشانه‌ برکت در خانه است.

ماهی جفت نماد جذب خوشبختی و سعادت است ، نماد دو ماهی میتواند زندگی شاد و متعادلی را برای زوج ها ایجاد کند ، قرار دادن نماد ماهی در جهت مناسب عنصر هر فرد میتوانید باعث بهبود روابط و فعال شدن انرژی آن بخش شود.

نماد ماهی جفت نشانه وفاداری و همراهی است ، از این نماد برای شانس و موفقیت در روابط استفاده میشود ، اگر به دنبال همسر مناسب هستید ، اگر به دنبال تقویت رابطه عاشقانه تان هستید یا اگر در رابطه با همسر خود دچار مشکل شده اید نماد ماهی جفت می تواند به شما کمک کند.

در فرهنگ چین ، ماهی کپور ماهی ای جادویی است که توانست بر مشکلات غلبه کند و برخلاف جریان آب شنا کند و از آبشاری به نام دروازه اژدها بالا برود و در نهایت طبق داستان ها به یک اژدها تبدیل شود ، شاهکار بزرگ آن به نمادی از موفقیت در بین مردم محلی تبدیل شده است ، نماد این ماهی نیز به دلیل فلس های طلایی با ثروت همراه است.

میتوانید نماد ماهی ها را درون یک کاسه و در بخش شمالی قرار دهید تا پیشرفت و رشد را جذب کنید ، یا یک آکواریوم بزرگ در گوشه جنوب شرقی با هشت ماهی کپور برای جذب ثروت قرار دهید ، اگر حوضچه دارید میتوانید هشت ماهی قرمز و یک ماهی سیاه را درون آن بریزید تا زندگی ای راحت و عمری طولانی داشته باشید.

از نماد ماهی میتوانید به صورت مجسمه ، تابلو ، کوسن ، جواهرات و … استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *