نماد لاک پشت در فنگ شویی

نماد لاک پشت در فنگ شویی

نماد لاک پشت در فنگ شویی

لاک پشت از افسانه های باستانی چینی به فنگ شویی آمد ، در زمان های دور مردم معتقد بودند که کره زمین روی پوسته یک لاک پشت دریایی عظیم ( ساکن اقیانوس ها ) قرار دارد ؛ افسانه دیگری که ریشه هندی دارد میگوید که لاک پشت ها از سپر غول های قدرتمندی که زمانی خدایان را به چالش می کشیدند متولد شدند.

لاکپشت یکی از 4 حیوان آسمانی در فنگ شویی و یکی از قدرتمندترین نمادها است ( سه نماد دیگر اژدها ، ققنوس و ببر هستند ) ، لاک پشت نمایانگر قسمت شمالی ساختمان است.

نماد لاکپشت نشان دهنده حفاظت ، طول عمر و حمایت است ( درست مانند لاک پشت واقعی که عمری طولانی دارد و پوسته اش از او محافظت میکند ) ، لاکپشت همچنین نمادی از پشتکار ، اراده و سخت کوشی است ، لاک‌پشت‌ تحرک خاصی ندارد ، با این وجود همیشه به مقصد مورد نظر می‌رسد و سرسختانه بر موانع و مشکلات سر راه غلبه می‌کند.

نماد لاک پشت به هر خانه ای که وارد شود خوش شانسی می بخشد و از افراد خانواده محافظت می کند ، نماد لاک پشت برای سرپرست خانواده بسیار مناسب است زیرا از او حمایت میکند و موفقیت کاری و رفاه را به ارمغان می آورد ، همچنین یک لاک پشت زنده اگر به دقت از آن مراقبت شود شادی را برای خانواده به همراه دارد.

نماد لاک پشت میتواند به شکل مجسمه ، عکس ، یک قطعه جواهر ، یک انگشتر ، جاکلیدی یا آویز به شکل لاک پشت ، گوشواره تک ( جفت نباشد ) ، دستبند و … مورد استفاده قرار گیرد ، در خانه باید از نماد لاک پشت با اندازه متوسط و در محیط کار از نماد با اندازه کوچک استفاده شود.

نمادهای شانس در فنگ شویی

نماد لاکپشت میتواند از سنگ طبیعی ساخته شود که در این صورت با ترکیب انرژی سنگ و نماد لاک پشت طلسم قوی تری ایجاد میشود ، استفاده از لاک پشت یشم یک گزینه کلاسیک است ( این سنگ نمادی از خرد و سلامتی است ).

اساتید شرقی فنگ شویی اغلب از لاک پشت با جنس سنگ عقیق ، آکوامارین ، توپاز و کریستال استفاده می کنند ، نماد لاک پشت به شکل زیورآلات با طلا یا نقره میتواند ساخته شود ( به نظر می رسد نقره برای یک طلسم جادویی مناسب تر است اما فلز طلا هم به عنوان نماد طول عمر و شکوفایی برای ساخت لاک پشت مناسب است ) ، در عین حال برای ساخت این نماد میتوان از هر ماده طبیعی موجود مانند چوب یا خاک رس هم استفاده کرد.

انگشتر با نماد لاک پشت بسته به هدفی که دنبال میشود به دو صورت قابل استفاده است ، برای برقراری ارتباط فعال با دیگران انگشتر باید به صورتی قرار گیرد که دم لاک پشت به سمت شما و سر لاک پشت به سمت بیرون باشد اما اگر مشکلات ارتباطی وجود دارد ( مانند درگیری ، محاکمه و .. ) سر لاک پشت باید به سمت شما باشد تا بتواند از شما در برابر اثرات منفی محافظت کند.

هنگام انتخاب یک لاک پشت یا هر نماد دیگری ، استفاده از پیشنهاد کارشناسان فنگ شویی کافی نیست ، بلکه باید از شهود خود پیروی کنید ، خرید یک لاک پشت راحت ترین کار است اما بسیار مهم است که به این نماد ایمان داشته باشید تا به طور کامل نعمت های بهشتی خود را به شما هدیه دهد.

نمادهای شانس در فنگ شویی

محل قرار دادن لاک پشت در فنگ شویی

قرار دادن نماد لاک پشت در جای مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است.

طبق علم فنگ شویی این نماد باید در قسمت شمالی خانه ( منطقه شغلی ) قرار گیرد که عنصر آب در آن حاکم است ، تنها باید 1 لاک پشت در اینجا وجود داشته باشد زیرا قسمت شمالی اتاق در ( خانه 1 ) قرار دارد ، نماد باید پشت سر شخص قرار گیرد تا از شخص محافظت کند.

قرار دادن آکواریوم با یک لاک پشت زنده در پشت سر شخص توصیه نمیشود زیرا آب تمام تلاش های شخص در شغل و تجارت را از بین میبرد.

نماد لاک پشت به تنهایی کافی است اما میتوان با قرار دادن یک گیاه در نزدیکی آن ( کاکتوس نباشد ) یا یک ظرف آب ، اثر این نماد را افزایش داد.

اگر هدف رفاه و ثروت خانواده است ، فنگ شویی توصیه میکند که لاک پشت را در قسمت شرقی ( خانه 3 ) یا جنوب شرقی ( خانه 4 ) اتاق قرار دهید که عنصر حاکم در آنها چوب است و میتوانید از نماد طلایی رنگ یا از جنس چوب استفاده کنید ( استفاده از نماد 3 لاک پشت که روی هم قرار می گیرند برای این قسمت مناسب است ، یعنی همزمان میتوانید 6 لاکپشت در این دو خانه قرار دهید ، این مورد استثنا است و در سایر قسمت ها قابل استفاده نیست ).

به گفته فنگ شویی مجسمه یک لاک پشت درون یک کاسه نشان دهنده ثروتی باورنکردنی است ، اگر چنین مجسمه ای پیدا نکردید ، یک سکه در دهان مجسمه لاک پشت قرار دهید.

اگر نگران رابطه با موقعیتی هستید یک لاک پشت سیاه ساخته شده از سنگ به شما کمک می کند ، آن را در قسمت غربی خانه قرار دهید و ماهی یک بار آن را با آب جاری بشویید.

اگر در خواب کابوس می بینید ، یک مجسمه لاک پشت یشمی را زیر بالش خود قرار دهید ، آن را چند بار در ماه در یک ظرف آب فرو ببرید تا پاکسازی شود.

بر اساس تقویم زرتشتی برای افرادی که در سال های 1946 ، 1978 و 2010 متولد شده اند ، لاک پشت یک نماد خاص و الهی ( توتم ) است ، یک موجود سرنوشت ساز که به شخص خاصیت خود را می بخشد ( اگر در هر یک از این سال ها به دنیا آمده اید ، حتما برای خود یک نماد لاک پشت تهیه کنید ).

نماد جواهر خود را کنار نگذارید ، از آن استفاده کنید و هر چند وقت یک بار با آب شویید ، با نماد صحبت کنید و احساسات خود را به اشتراک بگذارید ، نماد لاک پشت به شما کمک می کند که سالم و موفق بمانید.

+ از نماد لاک پشت در اتاق خواب استفاده نکنید ، این نماد به اتاق استراحت و خواب تعلق ندارد ( در این صورت خواب آرامی نخواهید داشت و مشکلاتی را تجربه خواهید کرد ).

+ باید به یاد داشت که نماد یک لاک پشت در خانه یا محل کار بسیار عالی است اما استفاده از مقدار زیاد این نماد توصیه نمی شود ، زیرا لاک پشت به صورت نمادی تنها در نظر گرفته می شود و با منطقه شمالی در مربع لو شو ( شماره 1 ) مطابقت دارد.

+ هرگز از لاک لاک پشتی که مرده است استفاده نکنید ، این لاک های خالی بد شانسی می آورند و اغلب نماد از دست دادن سلامت و ثروت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *