نماد اسب اژدها ( کی لین ) در فنگ شویی

نماد اسب اژدها ( کی لین ) در فنگ شویی

نماد اسب اژدها ( کی لین ) در فنگ شویی

کی لین ( Qilin ) یا چی لین موجودی افسانه ای است که نیمی اژدها و نیمی اسب است و به آن اسب اژدها یا اسب شاخدار هم گفته میشود ، کیلین سرزنده ، باهوش ، مهربان و شجاع است ، اگرچه همه عناصر پنج گانه را در بر می گیرد اما این موجود جادویی اغلب با عنصر آتش مرتبط است.

گفته می شود که کی لین با فضیلت و مهربان است ، حیوانی مقدس که هرگز سُم های خود را روی زمین نمیگذارد تا ناخواسته حشره ای را نکشد ، این موجود از خوش شانس ترین نمادها در فنگ شویی است و به عنوان جذب کننده خوش شانسی و سعادت در خانه استفاده میشود.

در هنر و ادبیات شرق اغلب به عنوان نگهبان هماهنگی و محافظت در برابر شر و بدی شناخته میشود و بسیاری از مردم بر این باورند که این موجود برای هر کسی که نمادش را در خانه خود قرار دهد ، خوش شانسی و موفقیت به همراه خواهد داشت.

همچنین زمانی که در موسسات تجاری قرار می گیرد به عنوان شانس خوب در نظر گرفته می شود ، طبق افسانه چینی این موجود تنها زمانی ظاهر می شود که یک حکیم یا فردی برجسته متولد شود ، همچنین اعتقاد بر این است که Qilin دور از انسان زندگی می کند و فقط زمانی ظاهر می شود که صلح و هماهنگی در جهان وجود داشته باشد.

برای قرن ها اساطیر چینی Qilin را نگهبان دروازه های بهشت ​​میدانستند ، گفته می شود که وجود این نشان در خانه یا محل کار ثروت و خوش شانسی را به ارمغان می آورد.

نماد کیلین در فنگ شویی

محل قرار دادن اسب اژدها

می توان Qilin را جلوی درب خانه قرار داد تا انرژی خوبی جذب کند (  هرگز روبروی در ورودی نباشد حتی اگر در باز باشد ) ، یک جفت چی لین در دو طرف ورودی اصلی می تواند به عنوان محافظ قرار گیرد تا از هرگونه انرژی منفی مانند چالش ها و همچنین افراد و رویدادهای منفی جلوگیری کند ( این نماد نسبت به سایر نگهبانان فنگ شویی نگهبان بالاتری است و خانه را در برابر انرژی های مضر محافظت می کند ).

طومارهای دیواری یا مجسمه های کوچک اسب شاخدار چینی را می توانید در گوشه های شرقی یا جنوب شرقی اتاق نشیمن قرار دهید که مربوط به حوزه سلامتی ، خانواده و برکت است ، اساتید فنگ شویی اغلب تصویر آن را در منطقه ثروت خانه یا کار خود قرار می‌دهند تا فراوانی و رفاه را جلب کنند ( برای افزایش قدرت جذب چند سکه طلایی هم اضافه کنید ).

در فنگ شویی ، کیلین یک نماد قوی برای انرژی بخشیدن به منطقه شمال نقشه باگوا است که با شغل فرد مطابقت دارد ، یک مجسمه کی لین را میتوانید روی میز کار قرار دهید.

کی لین برای کودکان هم با خوش شانسی همراه است ، برای کمک به پیشرفت تحصیلی کودک می توانید یک مجسمه کی لین در اتاق کودک یا بخش غربی خانه قرار دهید.

مرکز خانه تای چی نام دارد و به تمام قسمت های زندگی و خانه شما متصل است ، همچنین با سلامتی و رفاه افراد خانواده مرتبط است. ، اگر چی لین در مرکز خانه شما قرار گیرد می تواند همه جنبه های مفید نماد از جمله شادی ، رفاه و طول عمر را جذب کند.

اتاق خواب منطقه ای از خانه است که بیشترین ارتباط با ساکنان را دارد ، قرار گرفتن کی لین در اتاق خواب اصلی می تواند به جذب فراوانی کمک کند.

می‌توانید از نماد کی لین به صورت نقاشی ، مجسمه ، جواهرات ، پوشاک ، دکوری و … استفاده کنید و آن را در بخش‌هایی از خانه یا محل کار خود قرار دهید که نیاز به موفقیت دارند.

همیشه نماد را دور از گرد و غبار نگهداری کنید و در صورت آسیب آن را تعویض کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *