نماد اسب در فنگ شویی

نماد اسب در فنگ شویی

نماد اسب در فنگ شویی

اسب ها برای قرن ها به دلیل قدرت و نجابت شان مورد احترام بوده اند ، از لحاظ تاریخی آنها به عنوان همراهان ثابت و قابل اعتمادی دیده می‌شوند که به انسان‌ها اجازه داده‌اند هم در کشاورزی و هم در نبرد موفق شوند ، در بسیاری از فرهنگ‌های باستان اسب‌ها به امپراطوران و پادشاهان هدیه داده می‌شدند زیرا نماد پیروزی و موفقیت بودند.

در چین باستان اعتقاد بر این بود که اسب‌ با اژدها ارتباط دارد و به خاطر انرژی قوی یانگ بسیار مورد توجه قرار می‌گرفت ، انرژی یانگ در مقابل انرژی یین که آهسته و منفعل است سریع و فعال است ، اسب ها همچنین عنصر آتش را در میان پنج عنصر نشان می دهند که به شهرت ، الهام و اشتیاق مرتبط است.

نماد اسب در فرهنگ شرق به عنوان یکی از نمادهای ثروت و دستیابی به جایگاه بالای اجتماعی شناخته میشود ، این اسب‌ به رنگ سفید و اغلب بدون سوار و همراه با هدایای زیاد بر پشت خود میباشد و نماد موفقیت و ثروت است.

نمادهای شانس در فنگ شویی

اسب های در حال تاخت نماد استقامت و سرعت هستند.

در هنر و نقاشی آسیایی ، نقش مکرر گله ای از هشت اسب در حال تاختن وجود دارد که بر اساس داستان هشت اسب مو وانگ است و هر اسب به دلیل مهارت اسطوره ای خود نامگذاری شده است ، گفته می شد که آنها به سرعت اژدها بودند ، تصایر زیبای هشت اسب اغلب در محیط های تجاری و حرفه ای به دلیل ارتباط آنها با موفقیت و پشتکار دیده می شوند.

برای استفاده از نماد اسب سعی کنید ابتدا با آن ارتباط بگیرید ، به عنوان مثال اگر نماد اسب ها برای شما غمگین یا عصبانی به نظر می رسد ممکن است نخواهید این انرژی را به خانه خود دعوت کنید.

نمادهای شانس در فنگ شویی

جفت اسب : یک جفت اسب را می توان به عنوان نماد دو شریک قوی در یک رابطه کاری یا عاطفی در نظر گرفت ، برای تقویت این رابطه از این نماد استفاده کنید.

اسب قرمز : رنگ مربوط به عنصر آتش است ، اسبی با این رنگ می تواند قدرت و تهاجم بیشتری را منتقل کند ، اگر به مقداری زیادی از این نوع انرژی نیاز دارید یک اسب قرمز در فضای کاری خود قرار دهید.

اسب سفید : سفید رنگ عنصر فلز است ، برای یک جریان پول قوی و ثابت استفاده از نماد اسب سفید را امتحان کنید.

اسب در حال تاخت : اسب‌های در حال تاختن نشان دهنده سرعت و موفقیت هستند ، در حالی که اسبی که به طور محکم روی هر چهار پا ایستاده نشان دهنده انرژی قوی و قدرت است.

اسب ها را می توان در بسیاری از قسمت های خانه قرار داد که می خواهید انرژی یانگ را افزایش دهید ، بهتر است آنها را در مکان های فعال و مشترک مانند اتاق نشیمن قرار دهید ، آنها به ویژه برای محیط های تجاری ، دفاتر و سایر مناطقی که می خواهید ثروت و موفقیت را تحریک کنید بسیار خوب هستند.

انرژی اسب‌ ( به خصوص اسب‌های در حال تاخت ) بهتر است از اتاق خواب دور نگه داشته شود ، اتاق خواب در حالت ایده‌آل باید بخش آرامش‌بخش‌ خانه باشد.

به طور کلی اسب ها با جهت جنوب ( نقشه باگوا خانه شماره 9 بخش شهرت و اعتبار ) در ارتباط هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *