فال و طالع بینی سال 2024

طالع بینی 2024

فال و طالع بینی سال 2024

طالع بینی به شما میگوید تا پایان سال 2024 در چه شرایطی خواهید بود ، کایل توماس اخترشناس سرشناس و راهنمای کیهانی افراد مشهور ، مدیران تجاری و افراد برجسته دنیا ، با توجه به نشان زودیاک ( ماه تولد ) پیش‌بینی‌هایی ارائه کرده است.

توماس میگوید سال 2024 « به یقین سالی پر امید ، سرگرم کننده و پر از شگفتی‌ و شانس است » ؛ پیش‌بینی‌های توماس برای سال جدید بر اساس الگو‌های مبتنی بر حرکت سیارات و هم راستایی ستاره‌ها با خورشید و ماه است.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین فروردین

سال 2024 یکی از مهم‌ترین سال‌ها برای روابط شما است ، در نیمه اول سال شما می‌توانید احساس و صمیمت بیشتری داشته باشید یا در عوض احساس مالکیت و سلطه‌گرایی بیشتری داشته باشید. در نیمه دوم سال ، احساس اجتماعی بیشتری خواهید داشت.

سال 2024 شما را وادار می‌کند که تبدیل به نسخه جدیدی از خودتان شوید. توماس به شما پیشنهاد می‌کند که یک شریک برای بازتاب آنچه در حال تبدیل شدن به آن هستید را پیدا کرده یا شاید برعکس آنها را ر‌ها کنید.

در این سال فرصت‌های زیادی برای تقویت روابط خود خواهید داشت. سال 2024 لحظه‌های سرنوشت‌سازی برای شما به همراه خواهد داشت که باعث می‌شود تصمیمات بلندمدتی مانند نقل مکان ، نامزدی یا حتی ازدواج بگیرید.

اگر مجرد هستید این انرژی جدید می‌تواند افرادی با پتانسیل روابط بلندمدت را به شما جذب کند. اگر می‌خواهید که به یک رابطه خاتمه دهید نگران نباشید! احتمالاً به جای آن به سوی افراد دیگری هدایت می‌شوید.

در طول سال 2024 با دوستان و کسانی که در حلقه اجتماعی خود هستند ، انتظار رشد شدیدی داشته باشید که می‌تواند برای شما شادی زیادی به ارمغان بیاورد.

توماس در پایان سال نسبت به روابط گذشته ، شعله‌های عشق قدیمی یا درامی عاشقانه هشدار می‌دهد.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین اردیبهشت

به لطف مشتری ( سیاره شانس ) ، اردیبهشتی ها در دوره بسیار شادی از زندگی خود هستند که با شروعی تازه در سال 2024 آغاز می‌شود.

امسال یکی از بهترین دوره‌ها در 12 سال برای ملاقات با نیمه گمشده ، عاشق شدن ، بچه‌دار شدن ، نامزدی یا حتی ازدواج است ؛ چه مجرد باشید و چه در رابطه ، طبق گفته توماس بسیاری از نقاط عطف شاد زندگی تان برای شما اتفاق خواهند افتاد.

با این حال توماس تأکید کرده که ارزش خود را بدانید و با افراد جدیدی ملاقات کنید ، او همچنین خاطرنشان کرده که سفر می‌تواند برای شما بسیار خوب و شیرین باشد.

رویداد یا موقعیت مهمی که شامل یک دوست یا نیمه گمشده می‌شود می‌تواند در پاییز اتفاق بیفتد ، به لطف سیاره زحل ، درس‌های زندگی پیرامون دوستی و روابط برای شما آورده می‌شوند که می‌توانند زندگی اجتماعی شما را پایه‌گذاری کنند.

در اوایل تابستان ، احساس مغناطیسی و جذاب بودن خواهید داشت ، پایان سال می‌تواند برنامه های بزرگ خانوادگی را به همراه داشته باشد.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین خرداد

به گفته توماس متولدین خرداد در سال 2024 یکی از بهترین سال‌های زندگی خود را در پیش دارند!

اجازه ندهید که شروع آهسته سال شما را ناامید کند ، بلکه از آن به عنوان زمانی برای تفکر در مورد نیاز‌های خود یا لذت بردن از آرامش و تنهایی‌تان استفاده کنید.

با این حال هنگامی که ماه خرداد فرا می‌رسد شما در مرکز صحنه خواهید بود و این یکی از خوش‌شانس‌ترین دوره‌های زندگی شما برای تجربه خوشبختی بزرگ زندگی‌تان است ، صرف نظر از اینکه در رابطه هستید یا نه.

در سال 2024 ماجرا‌های جدید بسیاری را تجربه خواهید کرد! نقاط عطف مهمی مانند ملاقات با نیمه گمشده یا بچه‌دار شدن نیز ممکن است اتفاق بیفتد و اگر مجرد هستید این زمان بسیار مهمی برای ملاقات با افراد جدید است.

به خاطر ماه‌گرفتگی‌ها ، لحظه‌های بزرگی» به‌ ویژه در مورد عشق ، باروری و روابط ، در بهار و پاییز برجسته خواهند بود ؛ ممکن است عاشق شوید و یا رابطه خود را تمام کنید. صرف نظر از این‌ها سال 2024 لحظات مهم و به‌ یادماندنی زیادی برای شما به ارمغان خواهد آورد.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین تیر

سال مهمانی و جشن برای شما فرا رسیده است ، حلقه اجتماعی ، دوستی‌ها ، دوستیابی آنلاین و امید‌های شما در سال 2024 ، به ویژه در ماه خرداد برجسته می‌شود.

احتمالاً احساس شادی و قدردانی عمیقی از زندگی خواهید داشت زیرا در محاصره افراد زیادی هستید که شما را دوست دارند و می‌پرستند. اگر متوجه آشنا یا دوستی که قبلاً نادیده گرفتید شدید می‌توانید با او ارتباط برقرار کنید.

پس از ماه خرداد ممکن است در مورد زندگی شخصی و خواسته‌های خود تعمل بیشتری داشته باشید ، در حالی که این بهترین انرژی برای ملاقات با شخصی جدیدی نیست اما می‌تواند به ارزیابی مجدد نیاز‌های شما ، ارتباط با شخصی از گذشته یا راهنمایی به سمت صمیمیت بیشتر کمک کند.

در بهار و پاییز ، ماه گرفتگی دیده می‌شود که می‌تواند نشان‌دهنده نزدیک‌تر شدن به خویشاوندانتان باشد ، همچنین سیاره مریخ سرعت و هیجان زیادی را به زندگی شخصی شما خواهد آورد.

آغاز سال 2024 باعث می‌شود که شما برای انجام برنامه‌های بلندمدت یا یافتن شریکی برنامه‌ریزی کنید ، اگر چالش‌های اساسی وجود داشته باشند ممکن است که تعارضاتی رخ دهند ، پاییز باعث می‌شود که شما احساس جذابیت و مسئولیت‌پذیری داشته باشی د، هرچند توماس هشدار داده که ممکن است دچار رکود در روابط خود در پایان سال 2024 شوید.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین مرداد

سال 2024 برای شما سالی خوش به نظر می‌رسد! ممکن است در این سال دریابید که در حال حرکت به سمت یک دوره جدید در روابط خود هستید.

به گفته توماس ، سیاره زحل به شما درس‌هایی درباره اعتماد ، صمیمیت ، احساسات و تمایلات جنسی می‌آموزد ، در حالی که سیاره پلوتون باعث می‌شود که بدانید چه چیز‌هایی را در یک رابطه می‌خواهید ، شما در طول سال گذشته به چنین چیز‌هایی فکر کرده‌اید و این تا سال 2026 ادامه خواهد داشت.

پس از ماه خرداد ، زندگی اجتماعی فعال‌تری» خواهید داشت و افراد جدیدی می‌توانند وارد زندگی شما شوند و محبوبیت بسیار بیشتری را تجربه کنید.

تمایل شما را برای انجام برنامه‌های بلندمدت ، با رسیدن زمستان به بهار تقویت می‌شود سپس انرژی آن در پایان سال جذابیت و انگیزه جنسی شما را تقویت می‌کند ، با این حال ممکن است که در مورد روابط گذشته دچار چالش هایی شوید.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین شهریور

سال 2024 ، درس‌هایی درباره زندگی عاشقانه و شخصی برای شما به همراه خواهد داشت.

با این حال به لطف سیاره پلوتو ، این درس‌ها چیز جدیدی نیستند زیرا از سال 2008 سخت با این موضوعات مواجه شده‌اید ، ارتباطات همه یا هیچ ، جاذبه‌ها و داستان‌های عاشقانه وسواس‌گونه می‌توانستند در آن زمان رخ دهند اما خوشبختانه ، پایان این روند نزدیک است.

توماس می‌گوید پلوتو پس از سال 2024 دیگر درسی برای آموزش به شما نخواهد داشت پس تا می‌توانید به آن توجه کنید ؛ شما احتمالاً با تغییراتی در تعهد خود مواجه میشوید و این وضعیت در طول سال 2024 ادامه خواهد یافت. برای مثال روابط ضعیف می‌توانند از بین بروند زیرا شریکتان از شما حمایت نخواهد کرد.

شما می‌توانید این انرژی را تقویت کرده و آن را به سمتی دیگر هدایت کنید. شاید روی جدی شدن با کسی کار کنید ، اگر با فردی بزرگتر از خود وارد رابطه شوید ممکن است که بتواند ثبات بیشتری را به زندگی شما بیاورد.

اگر اکنون روی تقویت روابط خود کار کنید ، می‌توانند در برابر آزمون زمان دوام بیاورند. سایر عواملی که باید در این سال از آن‌ها آگاه باشید سفر است زیرا می‌تواند عشق را شعله‌ور کند به ویژه در ماه خرداد.

اگر در رابطه نیستید ، قرار‌های ملاقات با افراد متفاوت از گذشته را در نظر بگیرید زیرا می‌توانید کسی را پیدا کنید که ذهن و روح شما را تسخیر کند. به لطف انرژی مریخ ، تمایلات قلبی و میل جنسی شما تا روز ولنتاین شعله‌ور می‌شود و این انرژی ، شما را در طول پاییز بسیار محبوب کرده و باعث می‌شود در رویداد‌های بیشتری شرکت کنید ، از گذراندن وقت با دوستانتان لذت ببرید ، در دوستیابی آنلاین شانس بیشتری میتوانید داشته باشید.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین مهر

با توجه به ماه گرفتگی‌های مختلفی که در علامت زودیاک خود در طول سال 2023 تجربه کردید ، سال 2024 برای سفر بعدی شما آماده است و این می‌تواند باعث همسویی با یک شریک مقدر و متعهد شود ، حتی ممکن است برنامه‌های بلندمدتی مانند نامزد کردن داشته باشید.

با این حال ، اگر بهار برسد و شما هنوز نیمه گمشده خود را پیدا نکرده باشید ، ممکن است در 6 ماه پس از کسوف در ارتباط با آن‌ شانس بزرگی پیدا کنید ، توماس پیشنهاد می‌کند که خودتان باشید.

اگر در رابطه هستید و احساس می‌کنید که برای ترک شریک خود فراخوانده شده‌اید به سمت افق‌ها و مسیر زندگی جدیدی هدایت می‌شوید ، صمیمیت، اعتماد و تمایلات جنسی تا ماه خرداد برای شما قوی هستند و اگر طلاق یا جدایی را پشت سر می‌گذارید توماس پیش‌بینی می‌کند که در نهایت ممکن است به توافق برسید.

سال 2024 همچنین می‌تواند زمانی باشد که به لطف سیاره پلوتون ، الگو‌های دوستیابی خود را تغییر دهید ، با توجه به شدت حضور این سیاره ، توماس می‌گوید که شما ممکن است روابط عاشقانه همه یا هیچ ، جاذبه‌ یا داستان‌های عاشقانه وسواس‌گونه را جذب کنید.

عشق در نیمه دوم سال 2024 شعله‌ور شده و سفر به طور بالقوه به آن آتش دامن می‌زند ، اگر مجرد هستید ذهن خود را باز نگه دارید، چرا که یک فرد شگفت‌انگیز می‌تواند شما را مسحور خود کند ، در نهایت حرکت مریخ می‌تواند میل شما به رابطه را شعله‌ور کند یا باعث اختلافاتی در اواسط بهار شود.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین آبان

امسال برای شما هیجان‌انگیز خواهد بود! 2024 می‌تواند سالی باشد که شما بیشترین اتحاد خود را در روابط احساس کنید ، شما باید از سیاره مشتری تشکر کنید!

سیاره شانس و معجزه تا خرداد در آسمان خواهد رقصید که به شما کمک می‌کند تا در روابط خود رشد کنید ، برنامه‌های بلندمدتی داشته یا حتی ازدواج کنید. اگر مجرد هستید ، امیدتان را حفظ کنید! توماس پیش‌بینی می‌کند که در جذب نیمه گمشده خود موفق باشید.

سیاره زحل ، درس‌های زندگی را در رابطه با ملاقات‌های عاشقانه ، عشق واقعی ، باروری یا فرزندان برای شما به ارمغان می‌آورد ؛ در حالی که این امر می‌تواند دستیابی یا لذت بردن از آن‌ها را سخت‌تر کند ، توماس می‌گوید که ممکن است به شما کمک کند تا واقع‌بین شوید و روابط محکم‌تری ایجاد کنید.

در نیمه دوم سال ، سیاره مشتری به بخش اعتماد ، تمایلات جنسی ، دارایی‌های مشترک و صمیمیت شما منتقل شده و ارتباط شما را بهتر می‌کند ، البته این به نفع مجرد‌ها نیست و فقط برای آن‌هایی است که روابط طولانی‌مدتی دارند.

در نهایت، حرکت مریخ در اوایل بهار شور و میل جنسی بالا را به ارمغان خواهد آورد و بعدها توجه شما را به سوی رابطه معطوف میکند یا باعث افزایش تنش در نیمه اول تابستان میشود.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین آذر

امسال همه چیز به نفع شماست. سال 2024 به لطف حرکت سیاره‌ای قابل توجه ، یک سال مهم برای زندگی شخصی شماست.

اول از همه ، مشتری ( سیاره شانس )  پس از ماه اردیبهشت در آسمان عبور خواهد کرد و به طور بالقوه ارتباط با نیمه گمشده را جذب کرده یا باعث می‌شود در روابط خود رشد کنید ، در این زمان می‌توان برنامه‌های بلندمدتی مانند نقل مکان یا نامزدی را انجام داد.

اگر شما و شریکتان تصمیم بگیرید که راه‌های جداگانه خود را انتخاب کنید ، توماس می‌گوید که در نهایت با آزادی بیشتر ، پیشرفت خواهید کرد. او خاطرنشان می‌کند که به دلیل کسوف‌های 2024 ، شما یک نقطه عطف قدرتمند پیرامون عشق واقعی ، اشتیاق ، فرزندان یا باروری را تجربه خواهید کرد.

توماس می‌گوید که این می‌تواند باعث شود عاشق شوید ، از رابطه خارج شده یا خاطرات ابدی بسازید که برای همیشه در قلب شما زنده بمانند و حتی ممکن است یک عشق افلاطونی را وارد زندگی خود کنید.

سیاره مریخ در اواسط و پایان بهار ، میل جنسی و عشق شما را شعله‌ور خواهد کرد. مسائل عشقی در جهت بهتر یا بدتر شدن در اواخر تابستان برجسته خواهند شد. توماس هشدار می‌دهد که عطارد در پایان سال می‌تواند باعث گیجی و تأخیر در کارهایتان شود.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین دی

برای سحر و جادو در سال 2024 آماده شوید زیرا آتشی در حال شعله‌ور شدن در قلبتان است! مشتری ، سیاره معجزات و شانس باعث اشتیاق شما خواهد شد و به همین دلیل توماس پیش‌بینی می‌کند که بخت و برکت در عشق و باروری به ارمغان بیاید.

او می‌گوید که این زمان بسیار خوبی است که اگر مجرد هستید ، با افراد جدیدی آشنا شوید ؛ توماس بر اهمیت وقت گذاشتن برای عشق تأکید می‌کند و میگوید نگذارید که این انرژی و اشتیاق هدر برود!

ممکن است که تغییراتی در خانه یا خانواده در نزدیکی بهار ظاهر شوند مانند تغییر محل سکونت ؛ برای ادامه سال ، توماس می‌گوید که زندگی عشقی شما می‌تواند شور و اشتیاق و شهوت را در نیمه اول تابستان ببیند. اگرچه وقتی پاییز فرا می‌رسد توجه شما کاملاً روی روابط و صمیمیت خواهد بود.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین بهمن

شما در سال 2024 فهم و شناخت زیادی پیدا کرده و این تمایل را پیدا خواهید کرد که به طور بنیادی خود را از الگو‌ها و رفتار‌ها در روابط و زندگی شخصی خود ر‌ها کنید.

اگر اینطور نیست ممکن است متوجه شده باشید که در عوض احساس تسلط ، مالکیت و جذابیت بیشتری می‌کنید ، این انرژی ممکن است در سال 2024 احساس شود و تا 20 سال آینده باقی بماند.

مشتری ( سیاره شانس ) در حال حرکت در حوزه خانه و خانواده شماست که می‌تواند آرامش و شادی بیشتری را به ارمغان بیاورد ، اگر تصمیم به نقل مکان دارید توماس پیش‌بینی می‌کند که از آن لذت خواهید برد.

در حالی که احتمالاً این انرژی تا ماه خرداد باقی خواهد ماند ، توماس می‌گوید آتشی در قلب شما شعله‌ور خواهد شد زیرا سیاره مشتری از آن زمان تا پایان سال وارد بخش اشتیاق می‌شود ، او می‌گوید که این سعادت و رشد را در عشق واقعی ، باروری یا فرزندان تضمین می‌کند.

اگر مجرد باشید ، خیلی چیز‌ها ممکن است اتفاق بیفتد مانند یافتن نیمه گمشده‌ای که زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد. سال 2024 نیز ممکن است فرصت‌هایی را برای شما به ارمغان بیاورد ، چه در رابطه باشید و چه نباشید. اگر دنبال بچه‌دار شدن هستید توماس می‌گوید : شاید الان شانسش را داشته باشید.

توماس می‌گوید که حرکت مریخ پس از روز ولنتاین به مدت 6 هفته کاریزما و اعتماد به نفس شما را تقویت می‌کند. در حالی که زندگی عاشقانه شما می‌تواند در اواخر تابستان آتشین شود توماس در مورد چالش‌ها یا سردرگمی‌هایی در مورد روابط در پایان سال هشدار می‌دهد.


طالع بینی 2024

طالع بینی 2024 متولدین اسفند

بهتر است که شما در سال 2024 روی نیاز‌های خود تمرکز کنید.

این کار را می‌توان از طریق ماجراجویی انجام داد زیرا سیاره مشتری شما را تشویق می‌کند تا در ماه خرداد سفر کرده و معاشرت کنید ، حتی ممکن است متوجه شوید که دوستی‌های شما رشد می‌کنند و با افراد جدیدی ملاقات می‌کنید ، صرف نظر از اینکه مجرد هستید یا در رابطه.

مشتری همچنین در این مدت به منطقه خانگی شما حرکت کرده که می‌تواند برای خانه و خانواده شما شانس بیاورد ، همچنین ممکن است به یک اقامتگاه وسیع‌تر و شادتر نقل مکان کنید.

یک کسوف قدرتمند وجود دارد که برج شما را در پاییز مورد توجه قرار می‌دهد و می‌تواند تغییرات بزرگی در یک رابطه مهم ایجاد کند ؛ در نهایت توماس می‌گوید که حرکت مریخ در نیمه اول بهار ، انرژی و میل جنسی شما را مشتعل می‌کند ، در حالی که قرار ملاقات و ماجرا‌های زیادی احتمالاً در اوایل پاییز برای شما رخ می‌دهند.

فقط توجه داشته باشید که ممکن است چالش‌ها یا سردرگمی‌هایی در مورد خواسته‌هایتان در پایان سال به وجود بیایند.