فال هفته | فال و طالع بینی هفتگی ماه های تولد

فال هفته

فال و طالع بینی هفته 4 تا 10 آذر 1402

فال هفته بانو شف از برترین سایت های طالع بینی جهان گردآوری و ترجمه میشود


 فال هفته متولد فروردین

فال هفته متولد فروردین

شما تمایل دارید که در این هفته مراقب تمام خلاقیت های خود باشید. انگیزه های پدرانه و حس وفاداری شما شما را دوست داشتنی می کند. ممکن است به خاطر نگرش و استعدادهایتان تمجیدهای زیادی دریافت کنید.بیان شما با احساس شما هماهنگ است.کائنات تبادلات شما را آسان می کند و در دلپذیرترین لحظات، شور و شوق شما را آزاد می کند. شما به صمیمیت و ریشه های مشترک با شریک زندگی خود نیاز دارید. شما با استعداد خود را اثبات می کنید و در تغییر آنچه در زندگی روزمره خود باید تغییر کند دریغ نکنید!

شما توسط بادهای تجاری سودمند در بخش مالی سوق داده می شوید. شما در حال سفر دریایی به سمت دریاهای جنوب ​​هستید. شما اکنون ثروتمند هستید یا به زودی ثروتمند شوید. با درآمد خوبی که دارید، می توانید به سرمایه گذاری های متنوع فکر کنید که مزایای بلندمدتی به همراه خواهد داشت. زمان بسیار خوبی برای حرکت به جلو است: باید از شانس خود استفاده کنید.به موقعیت های خسته کننده پشت می کنید. شما باید فشار را رها کنید، اطراف خود را با افراد خوب احاطه کنید و در یک محیط سالم زندگی کنید.

برای شارژ باتری خود به یک مکان ساکت می روید. اگر برای انجام این کار باید منتظر آخر هفته باشید، هفته استرس زا نیست. برعکس، آرامش و لذت، مهد روزهای شماست.از نظر حرفه ای پر از جاه طلبی های زیبا هستید، هزاران پروژه در ذهن دارید، ایده های زیادی برای تحقق بخشیدن دارید، همه چیز را روی کاغذ می گذارید، بنابراین هیچ چیز را فراموش نمی کنید. فقط امواج خوب وجود دارد، از آنها برای عمل استفاده کنید، تکامل شما نیاز به تمرکز دارد، اما در اطراف شما، همه چیز نشان می دهد که موفقیت خود را فقط مدیون خودتان هستید.


 فال هفته متولد اردیبهشت

فال هفته متولد اردیبهشت

پلوتون در مثلثی در علامت شما آب و هوای انرژی بخشی به شما می دهد که به شما امکان می دهد برخی از مسائل معلق را ببندید. همه چیز به سرعت در اطراف شما پیش می رود، حتی بسیار سریع! پشتکار شما را به سوی آینده سوق می دهد و شجاعت این را دارید که هر تصمیمی را با دست محکم بگیرید. هیچ چیز به دلیل شانس نیست. اگر می خواهید به جلو بروید و از محدودیت های خود فراتر بروید، باید یک دوره را گذرانده باشید. گوش دادن به خواسته ها و انتظارات شریک زندگی تان باید لذت بخش باشد.

این دوره از سوء تفاهمات در روابط شما خبر می دهد. اگر احساس می کنید باد در حال تغییر است، قبل از اینکه خیلی دیر شود مطابق با آن عمل کنید. گفت و گو بسیاری از تنش ها را کاهش می دهد. هفته به نفع برخوردهای جدید است، وضعیت ذهنی شما خوب است، شما مشتاق به جلو رفتن هستید، مصمم تر از همیشه.مدیریت پول هم هنر است و هم علم. در مقیاس کوچک، متوجه خواهید شد که دانستن حسابداری و حفظ حساب های خود همیشه مفید است. اگر فقط بتوانید به خودتان اجازه دهید از هنجار منحرف شوید. اما شهود نیز نقشی دارد که می تواند تعیین کننده باشد.

ممکن است از کمبود انرژی رنج ببرید، که با توجه به آب و هوای کلی که در حال حاضر از آن لذت می برید، نسبی است. با این حال، از این دوره کوتاه انرژی کم استفاده کنید تا نیروی ارزشمند خود را دوباره پر کنید. مراقب ظاهر خود باشید و به زودی آماده باشید تا خود را با استعداد و قاطعیت بیان کنید.به نظر می رسد امروز روز بدی را سپری می کنید، عصبانی هستید و همکاران اداری شما ناگزیر از نوسانات خلقی شما رنج می برند. شما فاقد خوشبینی هستید، کارآیی شما چیزی را به جا می گذارد. به لطف بازگشت انگیزه، تغییر سریعتر از حد انتظار در حال رخ دادن است. هفته را با آرامش بیشتری به پایان می رسانید. شما در وضعیت ذهنی بهتری هستید.


 فال هفته متولد خرداد

فال هفته متولد خرداد

این دوره مبارکی است که در طی آن دعوت ها، گردش ها، فرصت ها، شانس، همه منابع یک ملاقات امیدوارکننده هستند. فرصت ها از جلسات، مبادلات، سفرها یا بحث ها به وجود می آیند.شما از محافظت سخت آسمانی بهره می برید که با حسادت بر عشق های شما نظارت می کند. شریک زندگی خود را کشف می کنید یا روابط گذشته خود را عمیق تر می کنید. دریغ نکنید که خود را در دسترس قرار دهید، مبادلات خود را تغذیه کنید و از شدت عشق کاملاً لذت ببرید.در بعد مالی همه چیز خوب است.

مسیر شما با چشم اندازها و فرصت هایی مواجه خواهد شد که نباید از دست داد. مراقب باشید و در عین حال آرام باشید. سهام ارزش آن را دارد.آسمان بی باک به شما کمک می کند و اجرای پروژه های متعدد و متنوع شما را تشویق می کند. در میان انرژی آتشین و وظیفه ذخیره، باید سعی کنید تا حد امکان با آرامش به سمت اهداف خود حرکت کنید. حساب های خود را خراب نکنید و بی پروا از انرژی ای استفاده نکنید که به طور قابل توجهی توسط عقل سلیم محدود شده است.شما با اشتیاق عمل می کنید و مشتاق به اشتراک گذاری اشتیاق خود هستید. آسمان شما را به برقراری ارتباط دعوت می کند و شما به راحتی شرکای خود را متقاعد می کنید که بهترین هستید! این تأیید می کند که شما در کانون توجه هستید و همه چیزهایی را که برای بالا رفتن از نردبان به رسمیت نیاز دارید دارید.


 فال هفته متولد تیر

فال هفته متولد تیر

نپتون خلاقیت و میل شما را برای زندگی کامل تقویت می کند.شانس خالص می تواند به نفع یک پروژه باشد. به آن ایمان داشته باشید.بعد از کار، می دوید تا نیمه دیگرتان را پیدا کنید، مگر اینکه شریک زندگیتان به سراغتان بیاید. با این حال، این هفته یک شور واقعی و کلی را به اشتراک خواهید گذاشت! عشق تو در حال بیداری است شور نفسانی شما از این الگوی عروج پیروی می کند و همه چیز بسیار خوب پیش می رود! با این حال، شما هم مانند دیگران نگرانی هایی دارید، اما تصمیم گرفتید که آنها را در چشم انداز قرار دهید تا روی احساسات خود تمرکز کنید. انتخاب خوب!

سبکی و راحتی می تواند مشخصه این هفته باشد! شما حق لذت بردن از زیبایی های زندگی را به دست آورده اید. رفتار مالی عمیق، کارآمد و عملی شما اکنون بازده مالی خوبی را برای شما تضمین می کند! هیچ مانعی نمی تواند این تکامل زیبای قدرت خرید شما را کند کند. مشکلات رابطه بدون شک تعادل شما را منعکس می کند و آن را به هم می زند. در کارها عجله نکنید و آرامش را پرورش دهید.

به جای اینکه مشکلات را تشدید کنید مشکلات را برطرف کنید.کمی جسارت هرگز به کسی صدمه نمی زند، پس جرات کن! اگر پروژه ای دارید، آن را برای دوستان و خانواده خود فاش کنید، نظر آنها به شما این امکان را می دهد که خودتان را در موقعیت قرار دهید. باید کمی بیشتر صبر کنید تا بالاخره شرایط برای رسیدن به یک نقطه عطف حرفه ای جدید فراهم شود. تنش های کوچک با همکارانتان بیش از این شما را بی ثبات نمی کند. شما بی تفاوتی را انتخاب می کنید.


 فال هفته متولد امرداد

فال هفته متولد امرداد

تمایل شما به رهبری می تواند فرصت های هیجان انگیزی پیدا کند. اگر بتوانید بدون زیاده روی قانع کننده باشید، می توانید یک تیم عالی برای ساخت یک پروژه مهم تشکیل دهید. شما چیزی دارید که تمام هفته شما را مشغول کند، و شکایت نمی کنید. موفقیت در اختیار شماست زیرا مصمم هستید. خلق و خوی فریبنده شما احتمالاً راه شما را خراب می کند. ما دوست داریم شما را در این وضعیت ذهنی ببینیم و هیچ چیز نمی تواند در مقابل شما مقاومت کند.

هفته بسیار مفیدی در پیش است. جلسات مثمر ثمر هستند و زندگی عاشقانه شما در تعادل کامل است. باید کور باشی تا شادی را در چهره ات نبینی. یک رابطه نوپا شما را به دوردست ها می برد.اگر همیشه به ستاره خوش شانس خود اعتقاد داشته اید، دیگر نیازی به جستجوی آن نیست. درست بالای سر شماست و از امور مالی شما مراقبت می کند. او به شما وعده دستاوردهای قابل توجهی را می دهد، چه از طریق سخت کوشی، شانس یا ارث.این هفته روی آرامش تمرکز کرده اید. تصمیم می گیرید از رویدادها عقب نشینی کنید.

شما هیچ برنامه ای ندارید شما کاری را که در آن زمان احساس می کنید انجام می دهید، که برای شما بسیار خوب است. شما فقط زمانی حرکت می کنید که بخواهید، سالم و متعادل غذا بخورید، و در اوج هستید.اگر به دنبال آهنگ هایی هستید که می توانند پیشرفت شغلی خوبی به شما ارائه دهند، تسلیم نمی شوید، این هفته به خوبی آغاز می شود. انگیزه، تماس های پربار، مهارت های بین فردی بسیار خوب، ماشین در حال حرکت است. این هفته جدید شروع جدیدی را نشان می دهد، شما می توانید در راس یک پروژه غافلگیر کننده یا یک انجمن سودآور باشید.


 فال هفته متولد شهریور

فال هفته متولد شهریور

در نوسان قرار می گیرید. این فضا شما را خوشحال نمی کند زیرا مجبور هستید بین لحظات انفعال و دوره های فعالیت شدید دست و پنجه نرم کنید.در اینجا شما با آسمانی بارانی و نیمه طوفانی روبرو می شوید که خشم خانواده شما را برمی انگیزد. شما باید با آب و هوای بدی روبرو شوید که شما را مجبور به دفاع از خود یا حتی حمله می کند. درگیری های پنهان منفجر می شوند و اگر بخواهید با تحمیل اراده خود به بحث پایان دهید، بیش از آنکه آرامش را به خانه برگردانید، خانه را به آتش خواهید کشید.

شما میل به خرید یک محصول فناوری جدید دارید. متأسفانه، این امر حساب های بانکی شما را در معرض خطر قرار می دهد. در حال حاضر سعی کنید تا حد امکان در برابر وسوسه مقاومت کنید. اگرچه این چشم انداز ممکن است مانند یک اسپویل اسپورت به نظر برسد، اما شما را از یک هزینه غیر ضروری نجات می دهد زیرا اگر بخواهید به آن اعتراف کنید مناسب شما نیست. از سوی دیگر، ارائه یک چیز مطمئن به خودتان عاقلانه تر خواهد بود.برای استراحت تا آخر هفته منتظر نمانید. خوشبختانه اطرافیان از شما حمایت می کنند و روحیه خوبی دارید و اراده ای آهنین دارید اما گاهی این کافی نیست.

این هفته از نظر حرفه ای کمی پیچیده است! شایعات به طور غیرمنتظره ای به گوش می رسد زیرا کسب و کار فعلی شما یا از بین می رود یا رئیس شما را راضی نمی کند. چگونه می‌توانید بهره‌وری خود را در این زمینه که همیشه انگیزه‌ بخش نیست، افزایش دهید؟ بدون توجه به آنچه در اطراف شما می گذرد به خود اعتماد کنید. تصورات شما می تواند شما را حتی بیشتر گمراه کند، بنابراین متمرکز بمانید و به خود ثابت کنید که ارزش شما واقعی است!


 فال هفته متولد مهر

فال هفته متولد مهر

این دوره دوگانگی خاصی را در حوزه احساسی شما ایجاد می کند. شما بدون اینکه واقعاً دلیل آن را بدانید از خنده به گریه می رسید و با پرسیدن سؤالات متعدد از خود ذهن خود را عذاب می دهید. با این حال، در محل کار، مطمئناً امتیاز کسب خواهید کرد.شما مقاومت ناپذیر هستید و خود را از اعمال قدرت اغواگری خود محروم نمی کنید. مجردها به سرعت به پیشرفت‌های پرشور شما که برایشان انجام می‌دهید پاسخ می‌دهند، و زوج‌ها از یک فلاش بک لذت می‌برند. این فرصت های بزرگ را از دست ندهید. از لذت های ساده زندگی، بدون پیچیدگی لذت ببرید.

چگونه می توانید اوضاع را تغییر دهید و آسایش مالی از دست رفته را به دست آورید؟ این هفته شما بسیار با انگیزه، مبتکر و مصمم هستید که با نگرانی های مالی خود که رفاه روزانه شما را خراب می کند مقابله کنید! از هدر دادن پول خودداری کنید، هزینه های غیرضروری و سایر تعهدات اجتماعی را که بودجه شما را تخلیه می کنند متوقف کنید! متوجه خواهید شد که دیگر نمی خواهید تحت استرس مالی زندگی کنید، حتی اگر این به معنای کاهش سبک زندگی باشد!به موقعیت های خسته کننده پشت می کنید.

شما باید فشار را رها کنید، اطراف خود را با افراد خوب احاطه کنید و در یک محیط سالم زندگی کنید. برای شارژ باتری خود به یک مکان ساکت می روید. اگر برای انجام این کار باید منتظر آخر هفته باشید، هفته استرس زا نیست. برعکس، آرامش و لذت، مهد روزهای شماست.حتی اگر خیلی از شما خواسته نشود، مصمم هستید که بهترین کار را برای برآوردن نیازهای سلسله مراتب خود انجام دهید. این هفته هفته خوش شانسی است و شما در حال بدنامی هستید. شما از یک پروژه دفاع می کنید،کارت سفید دارید، برای شما رضایت بزرگی است.


 فال هفته متولد آبان

فال هفته متولد آبان

چیزهای کوچک می توانند باعث ایجاد احساس ناامنی در شما شوند. شما در ایجاد تفاوت کمی مشکل دارید. با این حال، آب و هوا آرام است، بنابراین باید اعتماد به نفس داشته باشید. شما می توانید مناطق جدیدی را کشف کنید. شما در جستجوی چیز جدیدی هستید، یک جفت روحی که از شما مراقبت می کند و شما را شگفت زده می کند. شما از تنهایی نمی ترسید زیرا کائنات احساسات شما را تقویت می کند و به موفقیت شما کمک می کند. شما احساساتی آتشین و اشتهای جنگجویانه را نشان می دهید که طعمه رضایت شما را ناخوشایند نمی کند. اکنون زمان بیرون رفتن و ملاقات با افراد جدید است. این هفته قبل از اینکه برای فعالیت یا خرید هزینه کنید، مقداری از بودجه خود را صرف نیازهای واقعی خود خواهید کرد و سپس در نظر خواهید گرفت. وضعیت مالی شما ثابت است و در طول هفته به همین منوال خواهد بود. شما تلاش خود را مضاعف می کنید، آن را در خدمت امور مالی خود قرار می دهید، پروژه های آینده شما رایگان است. استفاده از هر فرصتی برای بهبود درآمد خوب است.

برای اینکه هفته را به آرامی پشت سر بگذارید، قبل از اقدام و قبل از صحبت فکر کنید. خوب است که سخنان خود را روشن کنید و صداقت زیادی را در تبادلات خود انتخاب کنید. این نگرش باعث می شود نتوانید خود را در تضاد با شرکای خود بیابید. این فرصتی است برای گسترش افق های خود، سرعت بخشیدن به حرکت و مسئولیت پذیری.فعالیت‌های حرفه‌ای شما چشم‌اندازهای خوبی برای آینده به شما ارائه می‌دهد، می‌توانید روی فرصت‌هایی حساب کنید که می‌توانید از آنها استفاده کنید، همچنین مسئولیت‌هایی دارید که باید بپذیرید، اما مهم نیست، تا زمانی که به آنها تسلط داشته باشید، زمینه خوب است. مهارت ها و صبر شما هرگز اینقدر مفید نبوده است، پروژه ها در مسیر درست هستند، بحث ها به خوبی پیش می روند. عزیزان شما پشت سر شما هستند. شما حمایت می شوید شما عملا با چشمان بسته به جلو حرکت می کنید.


 فال هفته متولد آذر

فال هفته متولد آذر

شما با عجله عمل می کنید بدون اینکه ابتدا وقت بگذارید و به آن فکر کنید. از پیشنهادات استفاده کنید و بدانید که آسمان پیوندهای شما را روشن می کند و از همکاری گسترده و شیرینی زندگی مشترک چشم پوشی می کند. شما بدون شک از این فرصت برای اتخاذ تصمیمات خوب و مشترک استفاده می کنید و به آینده تحت حمایت شادی آور نگاه می کنید. سیارات این تمایل را با باز کردن گفتگو و با تسهیل ارتباط بین زوجین تقویت می کنند.وضعیت اختری مهارت های شما را آشکار می کند. پیشرفت شغلی شما در مسیر درست قرار دارد. در نتیجه، درآمد مالی شما می تواند متحول شود.

در این هفته تردیدهای خود را کنار بگذارید و از فرصتی که برایتان پیش می آید استفاده کنید. جرأت کنید در مورد استعدادها و مهارت های خود صحبت کنید. خواسته های خود را بیان کنید. رئیس شما نسبت به این موضوع حساس خواهد بود، که او را وادار می کند تا شغلی را که دوست دارید به شما پیشنهاد دهد.این آسمان شما را تشویق می‌کند که طرف مقابلتان را لوس کنید و آن‌ها که مجذوب مهربانی شما شده‌اند، تغییراتی را که نیاز دارید به شما می‌دهند و به شما اجازه می‌دهند تا آرامش داشته باشید. این تمایلات به شما این امکان را می دهد که هفته را بدون آسیب سپری کنید.

خواسته‌ها و برنامه‌های شما با مهربانی مورد استقبال قرار می‌گیرند، زیرا می‌دانید چگونه خود را با دیپلماسی پیش ببرید.رمز موفقیت شما فقط در یک چیز نهفته است: تسلط عالی شما، در واقع مدیریت و کیفیت را به طور بسیار موثر کنترل می کنید، زمان کاری خود را بهینه می کنید، نوآوری می کنید، توسعه می دهید، متوقف نمی شوید. شما بسیار با انگیزه هستید، در دنیای حرفه ای خود راحت هستید و از اینکه دست به کار می شوید خوشحال هستید. شما می توانید به خودتان استراحت شایسته ای بدهید.


 فال هفته متولد دی

فال هفته متولد دی

سکستیل نپتون چیزهای زیادی برای ادامه دادن به شما می دهد. زندگی اجتماعی شما به‌ویژه تحت تأثیر این پیکربندی سیاره‌ای قرار می‌گیرد، زیرا مایلید برای تأمین امنیت پروژه‌های آینده خود تلاش‌های رابطه‌ای انجام دهید. آینده بلند مدت شما همچنان دغدغه اصلی شماست.
طبیعت شدید و صمیمی شما می تواند این هفته با صدای بلند از خواب بیدار شود! شما می توانید با ملایمت و با ظرافت شعله بین خود را دوباره روشن کنید، بدون اینکه سرسختانه یا بیش از حد به واکنش های آنها توجه کنید. بگذار جادو اتفاق بیفتد! شرایط فعلی شما را مجبور می کند که بیش از حد معمول به هزینه های خود توجه کنید.

مسائل مالی شما قرمز نیست، اما نیاز به توجه ویژه دارند. ممکن است پاداش یا افزایش غیرمنتظره ای دریافت کنید و با آن، شروع به برنامه ریزی برای آینده خواهید کرد. راحت باشید، شما برای خرج کردن پول خود وقت دارید.کائنات شما را تشویق می کند که مسیر خود را تغییر دهید، دیگر به تعویق، تردید یا عقب نشینی نیازی ندارید. قبل از اقدام فکر کنید…به آینده خود فکر می کنید، ممکن است در صورت حضور از فرصت ها نیز استفاده کنید. در سطح رابطه‌ای، جلسه‌ای جالب برگزار می‌کنید که می‌تواند ثباتی را که انتظار دارید را برای شما به ارمغان بیاورد. کارت ویزیت خود را بدهید زیرا خیلی سریع با شما تماس گرفته می شود. برای اینکه شما یک دفترچه آدرس بسازید، همه فرصت ها خوب هستند، مصمم بودن، همیشه سودمند است.


 فال هفته متولد بهمن

فال هفته متولد بهمن

عبور از مریخ در سکستیل همه چیز برای شما را خوشحال می کند. در واقع، با این گذر، می توانید روی اصالت فکر خود شرط بندی کنید تا همکار خود را اغوا کنید، پروژه ای را شروع کنید یا چالش های جدیدی را راه اندازی کنید. اگر مجرد هستید با دید مثبت به هفته نزدیک می شوید. شما از این خلق و خوی شادی آور بهره می برید تا با کاریزمای درخشان خود به همان اندازه که با روح بازیگوش خود تقلید و اغوا کنید. شما تشنه ای برای تکامل و افزایش تلاش خود دارید. شما قصد ندارید به اندک قانع شوید.با تجسم مزایایی که می توانید از اقدامات آینده خود به دست آورید، تصمیم می گیرید بودجه خود را بهتر مدیریت کنید.

کمی دقت بیشتر در نگهداری حساب های خود به شما امکان می دهد در آینده بزرگتر ببینید. این نادرست نیست، اما باید هزینه های خاصی را متوقف کنید و عادت های خود را تغییر دهید. اگر به جزئیات توجه دارید، اکنون زمان مناسبی برای دفاع از منافع خود است.هفته شلوغی خواهد بود، اما شما واقعا تحت تاثیر حجم کاری یا فعالیت های متعدد خود قرار نخواهید گرفت.

برای شارژ باتری های خود باید 100% فعال باشید. اطرافیان شما شگفت زده شده اند. انرژی شما در حال پر شدن است. برای خوش اندام ماندن نیازی به مقدار زیادی قهوه ندارید.حتی اگر خیلی از شما خواسته نشود، مصمم هستید که بهترین کار را برای برآوردن نیازهای سلسله مراتب خود انجام دهید. این هفته هفته خوش شانسی است و شما در حال بدنامی هستید. شما از یک پروژه دفاع می کنید، در ایده های خود دنبال می شوید، کارت سفید دارید، برای شما رضایت بزرگی است.


 فال هفته متولد اسفند

فال هفته متولد اسفند

شما مجبور خواهید بود با یک فضای آشفته تر یا بد سازماندهی شده کنار بیایید. توجه شما به خانه و خانواده متمرکز خواهد شد که مرکز فعالیت های شما می شود. شما با موقعیت های گیج کننده، شرکای غیرقابل اعتماد یا پروژه های مبهم کنار می آیید. در موقعیت قدرت نیستید. سیارات از شما می خواهند که کارهای خوبی انجام دهید و به دستورات منفی نیروهای متخاصم پاسخ مثبت دهید. باید روابط خود را بسیار جدی بگیرید.

این هفته ای دیگر است که باید هوشیار و معتدل باشید تا از ریزش سرمایه مالی خود جلوگیری کنید! شما هدایای زیادی به دوستان و خانواده خود می دهید، بیش از حد بیرون می روید، با سرعت صد مایل در ساعت زندگی می کنید. حساب بانکی شما کار نمی کند! رفتار بیش از حد سخاوتمندانه خود را کاهش دهید و تلاش های خود را به سمت احتکار سودمند دارایی های خود متمرکز کنید. لذت ببرید، اما سلامتی خود را به خطر نیندازید تا از چیزهای خوب زندگی لذت ببرید!

طبیعت پویا شما باید در این هفته قدردانی کند که به نیازهای اساسی خود احترام می گذارید. شما تایید اطرافیانتان را دریافت می کنید و می خواهید آن را به سطح بعدی ببرید. افسوس، با وجود این همه حالات زیبا که روحیه کارآفرینی شما را تقویت می کند، باید با یکی از مافوق های نه چندان سازگار خود روبرو شوید. شما نمی توانید بدون ایجاد مشکل با روسای خود یا برخی از همکاران خود، تلاش کنید که این کار را انجام دهید.