نماد سگ های فو در فنگ شویی

نماد سگ های فو در فنگ شویی

نماد سگ های فو در فنگ شویی

Foo Dog یک نماد محبوب در فنگ شویی است و اغلب برای محافظت از خانه ها و مشاغل در برابر انرژی منفی و چشم زخم استفاده می شود ، همچنین به عنوان یک تقویت کننده فنگ شویی ، بهبود شانس ، سلامت و ثروت در فضای شخصی استفاده می شود.

فو داگ موجودی افسانه ای است که از اساطیر چینی سرچشمه می گیرد و گفته میشود که ترکیبی از شیر و سگ است ، فو داگ گاهی اوقات به عنوان شیرِ بودا نیز شناخته میشود.

نمادهای شانس در فنگ شویی

فو داگ قرن هاست که نماد محبوب در فرهنگ چین است و در هنر ، معماری و ادبیات بسیار دیده می شود ، آنها ابتدا به عنوان شیرهای نگهبان خلق شدند و به همین دلیل مجسمه های آنها را در مقابل معابد و کاخ ها قرار داده شد تا از مردم در برابر ارواح شیطانی محافظت کنند.

فو داگ نماد قدرت و محافظت است ، در فنگ شویی اعتقاد بر این است که فو داگ می تواند به محافظت از خانه یا کسب و کار شما بسیار کمک کند.

نماد شانس در فنگ شویی

فو داگ به صورت جفت استفاده میشود و نمادی از جنس نر و ماده است ، فو نر وظیفه دارد از ساختار خانه محافظت کند در حالی که فو ماده برای محافظت از ساکنان خانه کار میکند.

شما می توانید جنسیت آنها را با نگاه کردن به آنچه در پنجه سگ های فو وجود دارد تشخیص دهید ، نر در پنجه خود یک توپ و ماده در پنجه خود یک توله سگ دارد.

اگر می‌خواهید شانس و اقبال خوب را حفظ کنید ، باید با سگ‌های فو خود مانند یک حیوان خانگی واقعی رفتار کنید ، آنها را به طور مرتب با یک پارچه مرطوب از آلودگی و غبار پاک کنید.

اگر احساس می کنید انرژی منفی زیادی جذب شان شده است آنها را با دود مریم گلی یا بخور تمیز کنید ، در صورت مشاهده هرگونه ترک یا آسیب آنها را تعمیر یا تعویض کنید.

نماد شانس در فنگ شویی

محل قرار دادن سگ های فو

اگر میخواهید از فو داگ برای محافظت استفاده کنید ، می توانید آنها را در قسمت ورودی خانه یا محل کار خود قرار دهید ، همچنین می توانید آنها را در دفتر یا محل کار خود قرار دهید.

نحوه قرار دادن سگ فو : سگ فو نر باید سمت راست دَر و ماده سمت چپ دَر قرار گیرد.

یک جفت فو داگ نشان دهنده تعادل یین و یانگ است ، مجسمه ها را در موقعیتی مرتفع بگذارید ( روی زمین قرار ندهید ) ، می توانید آنها را روی یک قفسه یا میز قرار دهید تا بتوانند مراقب فضای شما باشند.

برخی از مردم همچنین دوست دارند مجسمه فو داگ را در هنگام رانندگی در ماشین خود نگه دارند یا از جواهرات مانند دستبند ، گردنبند و … با نماد فو داگ استفاده کنند تا خوش شانسی و ثروت را جذب کنند و در برابر انرژی های منفی از خود محافظت کنند.

شما میتوانید بسته به جنس یا رنگ آنها را در قسمت های مختلف خانه هم قرار دهید.

سیاه یا سایر رنگ‌های تیره : با عنصر آب هماهنگ است و می‌تواند برای بهبود شغل و ثروت شما استفاده شود ، آن را در ناحیه شمال یا جنوب شرقی خانه خود قرار دهید.

سبز یا آبی : با عنصر چوب هماهنگ است و می تواند برای الهام بخشیدن به رشد و شروع جدید استفاده شود ، آن را در مرکز خانه خود قرار دهید.

زرد ، قهوه ای و رنگ های خاکی : با عنصر زمین هماهنگ است و میتواند برای ایجاد ثبات استفاده شود ، آن را در مرکز خانه خود قرار دهید.

نقره ای ، سفید یا برنز : با عنصر فلز هماهنگ است و می تواند برای شفافیت و کمک به افراد استفاده شود ، آن را در قسمت غربی یا شمال غربی خانه خود قرار دهید.

قرمز یا رنگ های آتش : با عنصر آتش هماهنگ است و می تواند برای ایجاد انرژی و اشتیاق استفاده شود ، آن را در قسمت جنوبی خانه خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *