طالع بینی ازدواج مرد متولد فروردین

طالع بینی ازدواج مرد متولد فروردین

طالع بینی ازدواج مرد متولد فروردین ( قوچ )

March 21 – April 19

حسود ، پرتوقع و ریاست طلب كه دوست دارد رهبر و فرمانده باشد. آیا روح این مرد و باطن مخفی او را میشناسید ؟ ستاره شناس ها مرد متولد این برج را با جملات جالبی توصیف كرده اند : رعد وبرق ، مشعل پرنده ، منبع نیروهای صادق و رك و راست.

او برای زن میتواند یك آن بسیار هیجان انگیز و گرم و ایده آل باشد و یك آن دیگر سرد و یخ و بی تفاوت وگریزان ، اگر در جستجوی یك مرد سر به راه ، یكنواخت و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید او را به همسری انتخاب نكنید اما اگر فقط طالب عشق و هیجان هستید او بهترین مرد دنیاست.

او میتواند مدتی شما را غرق در شوق و حرارت بكند و بعد در یك لحظه مثل یك تكه یخ سرد و خاموش بشود. در لحظه ای كه در اوج هیجان است اگر حرفی بزنید و یا كاری بكنید كه مطابق میلش نباشد ، آنگاه درست مثل چراغی كه كلیدش زده شود فورا خاموش می شود.

او با ملاحظه كاری و محافظه كاری میانه خوبی ندارد ، شجاع و با اعتماد به نفس است و همیشه جلوتر از دیگران می تازد و حتی گاهی از امكانات خود نیز قدم فراتر می گذارد.

مرد متولد فروردین ( برج حمل ) موجودی مملو از انرژی و عقاید سازنده است. بعضی اوقات كار كردن با او می تواند مشكل باشد اما بدون شك بسیار مفید است. او هرگز به گذشته فكر نمیكند ، رفتار و قیافه ظاهری اش جوانتر از سنش به نظر می رسد اگر چه از بسیاری جهات خوش آیند است اما گاهی موجب می شود كه نسبت به سنش قدری جوانتر جلوه كند و این حالت تا وقتی كه پا به سن بگذارد ، در وی باقی می ماند. او با این دست و آن دست كردن و ذره ذره جلو رفتن مخالف است و پیوسته مایل است كه یك قدم از دیگران جلوتر بدود.

او می تواند منبع سخاوت و بخشندگی باشد و پول ، وقت ، احساسات و امكاناتش را در اختیار دیگران حتی كسانی كه ایشان را خوب نمی شناسد بگذارد ، ولی اگر خواسته اش برآورده نشود و یا با كسانی كه دوست ندارد مواجه بشود یا مجبور بشود با عده ای آدم منفی باف كار كند ، به موجود دیوانه كننده و بی پروا ، بدون انعطاف ، خشن ، یكدنده و متوقع تبدیل خواهد شد.

وقتی عاشق میشود گویی یك شیرین و فرهاد جدید به دنیا آمده است. او چنان غرق در اوهام عاشقانه می گردد كه گویی در تمام كره زمین فقط او و معشوقه اش حق زندگی دارد. او در قلب خود ایمان دارد كه عشقش تنها عشق حقیقی است كه از بدو پیدایش به وجود آمده است. اگر این عشق بشكند ، با تمام نیرو و با استفاده از كلیه امكانات سعی می كند قطعات آن را برچیند و دوباره به هم پیوند دهد تا شاید آب رفته دوباره به جوی برگردد ، و اگر بار اول موفق نشود دوباره كوشش به خرج میدهد.

مرد متولد برج قوچ در عشق خود واقعا پا برجاست مگر اینكه طرف مقابلش متولد آبان ( عقرب ) باشد. او نسبت به امور عاطفی و احساسی چنان ایده آل است كه در هر عشقی میخواهد مولف یك كتاب عاشقانه باشد و در یك كتاب پرشور عاشقانه رفتاری متعادل و میانه وجود ندارد ، هر چه هست شوریدگی و دیوانگی است. در برخورد با معشوقه اش اگر چه به طور كلی آدم آرامی است اما این آرامش نباید شما را خام كند ، مخصوصا اگر در دهه اول این ماه به دنیا آمده باشد.

او زیاد حرف نمی زند ، خیلی تظاهر نمی كند و شاید حتی نتواند مرد عاشق پیشه ای جلوه كند اما اگر می توانستید به داخل قلب و مغزش رسوخ كنید ، با كمال تعجب می دیدید كه روی آنها توده ای آتش ریخته شده است. او در هر كاری مخصوصا كار عشق بدون شك یكی از جدی ترین ، صمیمی ترین و خشن ترین افراد روزگار است و به احتمال قوی هیچ یك از متولدین برج 12 گانه سال به اندازه متولد فروردین نمی توانند در عشق خود پابرجا باشند.

صداقت او مانع از گمراهی شما می گردد و طبیعت ایده آل او عشق را همیشه شكوفا و آتشین نگاه میدارد اما امان از روزی كه كتاب عشق برای او یكنواخت شود و طوفان آرام بگیرد ، او به سهولت با سرد شدن آتش عشق به جستجوی یك شیرین دوم ، سوم ، چهارم و حتی هزارم می رود !

از آنجا كه در كار عشق ، مثل بقیه امور زندگی ، پاكباز و صادق و هیجان پرست است ، اگر عكس العمل معشوقه اش چنانكه باید گرم و طوفانی نباشد و این توهم را در وی به وجود بیاورد كه با وجود كوشش هایی كه به خرج می دهد ، نمی تواند به مقصود خود كه بر خورداری كامل از یك عشق است برسد ، در عرض مدت كوتاهی تغییر عقیده می دهد و مرغ دلش به بام دیگر پر می كشد.

در زندگی زناشوئی پایبند اصولی است كه اگر نادیده گرفته بشوند مانند خوره جانش را میخورد ، او گاهی به راستی میل ندارد زنش را دائما در حال آرایش كردن یا رنگ كردن مو ببیند. او را هرگز به حریم اتاقی كه مخصوص آرایش و نظافت تان است راه ندهید.

اگر همسر یك زنی متولد فروردین ماه بود باید جدا مراقب باشد كارهایی از قبیل گذاشتن پاها روی میز و جویدن آدامس به هنگام تماشای تلویزیون و سایر حركات جلف و سبك انجام ندهد و او را با جزئیات زندگی خصوصی زنانه اش مانند دعوا با مادر یا گذاشتن پماد روی زخمش و از این قبیل مسائل شخصی آشنا نكند. وقتی او به منزل می آید، دلش می خواهد زنش را شاد و خندان با بوی عطری كه دوست دارد ببیند. مبادا همسرش جمله و كلمه ای دل آزار به او بگوید زیرا برایش دیوانه كننده خواهد بود.

اگر متوجه بشود كه این میل و خواسته اش هیچ احساسی را در همسرش برنمی انگیزد ، در چنین مواردی ابتدا سخت دل شكسته میشود سپس دستخوش عصبانیت می گردد و آن وقت به جستجوی زن دیگری می پردازد كه همانند خودش در نشان دادن احساساتش صادق باشد. از نظر او این كار به هیچ وجه خیانت محسوب نمیشود و خود را گناهكار نمیداند ، از نظر او زن بی احساس اوست كه خیانت كرده است ، او خیال می كرد كه زنش موجودی دوست داشتنی و گرم و صمیمی است در حالی كه اكنون می بیند تمام افكارش پوچ و بیهوده از آب در آمده است.

او به طور طبیعی قادر به تحمل زن شلخته ، بی احساس ، كم هوش ، بد لباس و نامرتب نیست و در مقابل این ناملایمات شدیدا از خود عكس العمل نشان میدهد و در مقابل اگر زن یك چنین مردی به خواسته اش توجه كند ، میتواند مطمئن باشد كه او با بزرگواری تمام زن های دیگر را در دنیا نادیده می گیرد. قلب متولد فروردین ماه فقط یك اتاق برای یك زن دارد مگر اینكه والدینش هر دو متولد ماه خرداد باشند !

او مدت ها قبل از آنكه به همسرش خیانت كند از او فاصله میگیرد و از وی دلسرد میگردد و قبل از اتفاق افتادن این واقعه به شكلهای مختلف به مبارزه برای نجات عشق خود می پردازد. متولد برج حمل از زن خجالتی ، ملالت آور و منفی باف متنفر است. زنش باید او را متقاعد كند كه از همه بهتر و برتر است و اگر توانست این فكر را در او به وجود بیاورد ، میتواند به وفاداری اش ایمان پیدا كند ، این كاری است كه آزمایشش برای هر زنی كه همسرش متولد فروردین است بسیار جالب و دل انگیز خواهد بود.

او در عین حال كه ایده آل است ، به حقایق نیز توجه شدید دارد ، از اقرار به اشتباه شدیدا متنفر است و یا اینكه هرگز نمی تواند ببیند كه عشقش رو به خاموشی می رود ولی از آنجائی كه در تصمیم های خود خیلی پابرجاست ، برای همسرش این امكان وجود ندارد كه بتواند آب رفته را به جوی برگرداند. برای این كار او انتخاب نماید که اگر قبلا كمتر به خواسته های او توجه شده است ، برگرداندن او از نیمه راه فرار از منزل محتاج كوشش فراوان است و زن باید در این حالت به این نكته توجه كند كه همسر متولد فروردین از پنجه افكندن لذت فراوان می برد ، او تشنه رقابت ، كشمكش و نبرد است و زن باید از تمام امكانات و ریزه كاری های زنانه خود استفاده كند تا از نبرد پیروز و موفق بیرون بیاید.

در یك چنین كشاكشی اسلحه ای كه اصلا نمی تواند موثر واقع شود سعی در جلب او از راه سكس است اما همین آدمی كه درمقابل اسلحه سكس مطلقا از خود مصونیت و قدرت نشان می دهد ، هرگز نباید از تحریك حس حسادتش استفاده شود. یك كلمه و یا حتی یك نگاه گرم شما به مرد دیگری می تواند او را همیشه از شما سرد كند ( ولو اینكه جسمش به علل مختلف در خانه باقی بماند ) او میخواهد كه در هر مورد جلوتر و برتر از دیگران باشد و این حالت شامل حال قلب شما نیز میگردد.

متولد برج فروردین دارای حس مالكیت و حسادت فوق العاده شدیدی است و در این مورد فقط متولدین مرداد ماه عکس العمل شدیدتری از خود نشان میدهند و شاید به همین دلیل هم باشد كه تا از كسی صد درصد اطمینان نداشته باشد ، عاشقش نخواهد شد.

زن یك مرد متولد فروردین باید به این حقیقت گردن بگذارد كه گرم گرفتن همسرش با زنان دیگر مجاز و بدون تزویر و ریا است و او این كار را حق مسلم خود میداند در حالی كه زنش را به شدت از آن منع میكند.

اگر این شخص متولد ده روز اول فروردین باشد ، زنش را به یك سنگ می بندد و متوقع است كه او باید بدون اعتراض همانجا بماند و این زن اگر میخواهد كه همسرش واقعا از آن او باشد و هرگز به وی خیانت نكند و لحظه ای از فكر او غافل نباشد ، نه تنها نیابد حتی یك انگشتش را از دایره ای كه به اطرافش كشیده شده است ، بیرون بگذارد بلكه حتی باید مواظب حركات چشم هایش نیز باشد كه مبادا به روی یك مرد نگاه یا خنده معصومانه كند !

یك مرد متولد فروردین ماه طبیعتا دارای حس یاغی گری است. او عشق وافری به پس زدن مجریان قوانین دارد و ایمان دارد كه خودش از هر موجود دیگری بهتر و بیشتر می تواند جوانب موضوعات مختلف را در نظر گرفته و به آنها پی ببرد. البته هیچ بعید نیست كه واقعا هم همینطور باشد اما طبیعی است كه قبولش برای دیگران آسان نیست.

از آنجا كه او عادت دارد مستقیما به قلب مشكلات حمله كند و بدون هیچ نوع مقدمه ای با شتابزدگی قدم پیش بگذارد ، احتمال بسیار است كه در زندگی به دفعات زمین بخورد و با ناكامی مواجه بشود و از آنجا كه همیشه می خواهد رهبر باشد و از دنباله روی وحشت دارد ، در نتیجه افراد قدرتمندتر بارها به وی می آموزند كه نمی تواند یكه تاز میدان باشد و در این حال است كه آغوش همسرش تنها پناهگاهش میشود و سعی میكند در جوار او غرور جریحه دار شده اش را التیام ببخشد و این جاست كه همسرش پی می برد در ورای این اعتماد به نفس عجیب و این حالت تجاوزكارانه ، نقطه ضعفی در نهاد او وجود دارد كه عبارتست از اینكه او ترجیح میدهد بمیرد ولی به ضعف و شكست اعتراف نكند.

زنی كه بتواند در یك چنین مواقعی با ملایمت و عشق خود او را یاری دهد تا شكست هایش را جبران یا فراموش كند ، می تواند یقین داشته باشد كه قلب همسرش را برای همیشه در اختیار خواهد داشت. در این گونه مواقع به هیچ وجه حق را به دشمن او ندهید چون او همیشه خواهان آن است كه همسرش صادقانه و از صمیم قلب او را محق بداند.

در طبیعت متولد فروردین ریا و تزویر وجود ندارد و به این ترتیب وقتی از كسی رنجیده شود آثار رنجش در او خیلی زود مشخص میشود. در چنین حالتی رفتار گرم و صمیمانه و نحوه گفتار و برخوردش آشكارا عوض می شود و این حالت معمولا با تذكر صریح رنجشی كه پیدا كرده است به نقطه اختمام خود می رسد. در مقابل باید جوش و خروش ها و حتی پرخاشجویی های ناگهانی او را كمتر جدی گرفت زیرا مفهوم شان قطع رابطه دوستی نیست و یك آتشفشان زود گذر است. به این ترتیب از قهر و بی اعتنایی او باید خیلی بیش از داد و فریادش ترسید.

مرد متولد فرردین ماه حیله گری و نقشه كشی و دوز و كلك را نمی پسندد. او آدمی است رك و راست و این حالت را چه در امور تجاری و كار و چه در عشق و احساسات میتوان در وجودش دید و شناخت. او وقتی هدفی را در نظر گرفت چه در مسائل مادی و اجتماعی و اداری و چه در میدان عشق و عاطفه یك دقیقه را هم نمی خواهد تلف كند مثلا اگر پی برد كه عاشق است ، فورا قدم پیش میگذارد اما در این مورد باید به او این امكان داده شود كه از این امر مطمئن شود ، نه اینكه در تنگنا گذاشته شود تا خیال كند عاشق شده است.

در زندگی خانواده متولد ماه فروردین به همان سماجتی كه سعی دارد همیشه در راس و قبل از همه باشد ، در عذرخواهی پس از بگو مگوها نیز قبل از طرف مقابلش قدم پیش می گذارد و به همین ترتیب اولین نفری است كه در صورت لزوم از همسر آزرده خاطر خود پوزش میطلبد. او به هنگامم بیماری و یا ناراحتی شانه به شانه همسرش می ایستد.

ار بذل جان و مال به هیچ صورت دریغ نمی کند و از انواع روش ها استفاده می كند تا همسرش غم های خود را فراموش كند. برای متولد ماه فروردین هیچ چیز به اندازه همسرش در دنیا ارزشمند نیست ( البته همسری كه دلخواه او باشد) ، با وجود این وقتی موضوعی فكرش را مشغول میدارد و به مسئله ای بغرنج می اندیشد ، هرگز میل ندارد كه كسی مزاحمش شود و یا به كمكش برود.

اگر همسرتان متولد فروردین ماه است ، فقط وقتی به كمكش بروید كه از شما کمک بخواهد. یادتان باشد شما همسرش هستید اما باید همیشه یكی دو قدم خودتان را از او عقب تر نگاه دارید. یك چنین مردی میخواهد كه زنش در عین حال هم یك زن به تمام معنی باشد و هم یك همسر ، او می خواهد كه شما بتوانید در مواقع مختلف بطور مستقل دست به اقدامات لازم بزنید اما در عین حال فراموش نكنید كه مایل است به او وابسته باشید ، از او حمایت بخواهید و حس برتری طلبی و رهبری او را راضی كنید.

اگر شما به نحوی این حس او را جریحه دار كنید ، ممكن است با سخت ترین عكس العمل ها مواجه شوید و او بدترین كلمات را به شما بگوید ، در حالی كه واقعا منظورش به هیچ وجه حرف هایی كه می زند نیست و لحظه ای پس از فروكش كردن جوش و خروشش انتظار دارد كه شما درست مثل خودش فورا جریان را خاتمه یافته تلقی كنید. مرد متولد برج حمل میخواهد كه عملا بزرگ و رهبر خانواده باشد. او از شنیدن ایراد چنان بیزار است كه ممكن است ناگهان روی همه چیز خط بطلان بكشد.

او به علت علاقه واقعی كه به همسرش دارد ، به زحمت می تواند بودجه خانواده را تا آخر برج متعادل نگاه دارد اما شما یادتان باشد اگر همسرتان متولد فروردین است ، هرگز از او نخواهید خرج خانه را به دست شما بسپارد. اگر او كارمند شود به احتمال قوی شغلش را خیلی زود تغییر میدهد و این تغییر ادامه پیدا می كند تا سر انجام در جایی خودش رئیس خودش شود اما در تمام این مدت تا پای جان میكوشد كه خانواده اش دچار بحران مالی نشود.

متولد برج قوچ برای كودكان تازه به دنیا آمده اش یك موجود خیال انگیز است اما بعدها وقتی بچه هایش هفت هشت ساله شدند ، كوشش میكند تا آنها را به پیروی از خود وادار کند ، پدر بودن یكی از نقش های زندگی است كه او سخت به آن علاقمند است. اما در عین حال ممكن است نسبت به بچه هایش نوعی حسادت خاص نیز نشان بدهد اگر فقط احساس كند كه بچه ها برای مادرشان بیش از او ارزش قائلند گرفتار حسادت می شود و خیلی زود و سریع یك حالت بی تفاوتی نسبت به آنها پیدا میكند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *