طالع بینی ازدواج زن متولد آبان

طالع بینی ازدواج زن متولد آبان

طالع بینی ازدواج زن متولد آبان ( عقرب )

October 23 – November 21

زن متولد آبان طناز و زیبا ، خانه دار و گرم ، حسود و انتقامجو ، رازدار ،‌ موقع شناس و در بعضی اوقات جاه طلب است. اگر یك دختر متولد آبان عاشق شما شد بدانید كه مردی برتر هستید.

زن متولد آبان دارای یك زیبایی عمیق و اسرار آمیز است. او جذاب ، مغرور و اعتماد به نفس است اما یك نكته اساسی وجود دارد كه می گوید: چرا مرد به دنیا نیامده ام.

علاقه نهایی به اینكه كاش مرد به دنیا آمده بود چنان است كه هرگز خود را صد در صد زن نمی داند.اگر عاشق زنی هستید كه در این ماه به دنیا آمده باید مراقب زندگی خود باشید. منظور من از این حرف آن نیست كه او موجودی خشن و فاقد ظرافت های زنانه است، درست برعكس او به قدر كافی طناز و دلفریب است با این تفاوت كه ذاتا آرزوی مرد بودن را همیشه در دل خود می پروراند. یكی از خصوصیات فوق العاده و بارز این زن قدرتعجیب وی در استفاده از موقعیت است.

او به آن عده از هم جنسان خود كه حالت معشوقه، زن كدبانو، مادر فداكار و امثالهم را دارند، دیده حقارت می نگرد، زیرا معتقد است كه زن از لحاظ قدرت روحی چیزی كمتر مرد نیست. او قادر است كه خواسته های خود را به خوبی كنترل كند، اما اگر موقعیت را مناسب دید، به خواسته های زنانه خویش نیز به زیباترین وجه ممكن جامه عمل می پوشاند.

او خیلی خوب می داند كه نظر یك مرد را چطور باید به خود جلب كرد و برای این كار همیشه شیوه هایی بكار می برد كه مشابه آن قبلا وجود نداشته است. او تا از نتیجه روش خود كاملا مطمئن نباشد آن را بكار نمی برد و هرگز شیوه را دو بار مورد استفاده قرار نمی دهد.

اگر در نظر دارید توجه یك چنین دختر متولد آبان را به خود جلب كنید، به این نكته توجه داشته باشید كه او كسی نیست كه برای مدتی طولانی به دانه هایی كه برایش در دام می ریزد، توجه كند.

بیشتر دختران متولد این ماه مرد صفت هستند، از آن گذشته باید به شما بگویم كه چشمان جذاب و پرحالت او شاید خیلی بهتر از خودتان افكار شما را بخواند، در نتیجه تقریبا این احتمال بهیچوجه وجود ندارد كه بتوانید یك نقشه پنهانی در مورد او به موقع اجرا بگذارید. یكی از آن جملات رومانتیك و عاشقانه ای را كه برای هر دختری خیال انگیز است، زیر گوش او زمزمه كنید و ببینید كه چطور نگاه نافذ و سرد خود را به شما می اندازد و چطور به شما می فهماند كه فكرتان را خوانده است.

به قول یكی از روانشناسان معروف، زن متولد آبان یك دستگاه كامل فكر خوانی است، به این ترتیب فقط مطالبی را عنوان كنید كه صادقانه به آنها اعتقاد دارید، در غیر این صورت او حركات و گفتار شما را نوعی توهین به خود تلقی خواهد كرد. به شما توصیه می شود كه هر كار می كنید بكنید اما به او توهین نكنید. او در مقابل توهین و تحقیر عكس العمل از خود نشان میدهد.

از كسانی كه ندانسته به او توهین كرده اند، بپرسید تا بدانید كه شدت عكسالعمل او در مقابل توهین آنها چه بوده است. همین قدر می توان گفت كه او می تواند حس انتقام جویی شدید خود را در ورای یك لبخند و یك خونسردی ذاتی و ظاهری پنهان نگاه دارد.

او ممكن ایت به طور عادی زنی خوددار، مغرور، آمر و به گونه ای طعنه آمیز، سرد و بی تفاوت باشد و آن وقت ناگهان تبدیل به یك پارجه آتش و یك دیگ بخار بشود. او می تواند معصومانه ترین عشق ها و زهرآگین ترین نفرت ها را داشته باشد و بالاخره او می تواند گاه مثل كبوتر عاشق پیشه و گاه خشن و سرد مثل پولاد باشد، اما در هرحال شما یك چیز می توانید بطور حتم داشته باشید و آن این است كه او به هر صورت زنی كم مایه و بی معنی و بی هوش نخواهد بود.

از عجایب طبیعت قدرت عجیب این زن در ایجاد ترس و تشویش در دل دشمنان است و به قول معروف بر پشت دشمنان او از ترس عرق سرد می نشیند و این كار را با آنچنان مهارت و تبحری انجام می دهد كه بسیاری آن را حمل بر سحر و افسون می دانند. اگر شما نظر او را به خود جلب كردید، تقریبا دیگر راه فراری برایتان باقی نمی ماند و از آنجا كه حس ششم این زن فوق العاده قوی است، در همان نظر اول می تواند مرد آینده زندگی خود را تشخیص بدهد و سپس به گونه ای اسرار آمیز و رویا انگیز تصمیم و نیت خود را به وی القا می كند.

در یك چنین حالتی عكس العمل شما از دو حالت خارج نخواهد بود: یا تسلیم عشق افسون می شوید و در دام محبت او اسیر خواهید شد و یا همانند موجودی زخم خورده، راه فرار در پیش می گیرید، غافل از اینكه این زخم كاری است و راهی به جایی ندارید به این ترتیب، بهترین راه حل برای شما این است كه دست و پای خود را گم نكنید و با كمال دقت مراقب گردش چرخ زندگی باشید و بفهمید كه در چه جهتی حركت می كند.

او حكمت و راز و رمز زندگی را خوب میداند و به شما یاد خواهد داد. شما لااقل از یك جهت می توانید خوشحال باشید و بفهمید كه در چه جهتی حركت می كند، او حكمت و راز و رمز زندگی را خوب می داند و به شما یاد خواهد داد.

شما لااقل از یك جهت می توانید خوشحال باشید و آن این است كه این زن مغرور و برتر شما را قابل انتخاب شدن دانسته است. زن متولد آبان، برغم برخی صفت های مردانه ای كه دارد، كسی نیست كه از مشاهده ضعف در مرد چشم پوشی كند.

او جستجو گر مردی است شجاع و جاه طلب كه با قدرت بر وی حكومت كند و موجب افتخار او باشد، بدون اینكه مزاحمتی برای غرور و طبع بلند او فراهم بیاورد. او می خواهد كه این مرد قوی تر، خوش قیافه تر از یك حد متوسط باشد.

وجود یك هوش خارق العاده در این مرد، برای آنكه بتواند با فكر بلند پرواز او برابری كند، از ضروریات است و برای تكمیل كار لازم است كه قدری عقاید فلسفی نیز چاشنی این هوش و درایت خود بكند.به این ترتیب، به نفع شماست كه به جای تقلا برای رهایی از بنده های عشق پرجاذبه و قدرتمند او سعی كنید یاد بگیرید كه چطور باید حركات و رفتاری برتر داشته باشید و در این بازی عشق پیروز از كار در آیید.

آنچه كه به هنگام وقوع یك چنین حادثه ای در وهله اول، نظر شما را به خود جلب خواهد كرد، این است كه می بینید اطرافیانتان شما را از انكه توایسته اید مورد توجه این زن قرار بگیرید، برتر از خود به حساب می آورند. این حالت و موقعیت را دست كم نگیرید.

از نظر روان شناسی بسیاری از مردم موفق كسانی می باشند كه اطرافیان ایشان، آنها را برتر و بالاتر از خود می دانند بدون اینكه شاید واقعا قابلیت های لازم برای موفقیت های مزبور را داشته باشند. از این لحظه به بعد نظر شما در زندگی باید متوجه هدف های بالاتری باشند.اگر روزی توانستید مورد توجه یك زن متولد آبان قرار بگیرید و در حریم عشق و زناشویی روابط نزدیك و صمیمانه ای با او برقرار كنید، می توانید تصور كنید كه از بسیاری جهات یك مرد منحصر به فرد هستید، كما اینكه باید مطمئن باشید كه عشق او به هیچ صورت شباهتی به عشق های دیگری كه احتمالا در زندگی شما وجود داشته اند، ندارد.

پس از شعله ور شدن آتش یك چنین عشقی، شما مهمترین هدف زندگی او خواهیدشد.اگر او تمام و كمال تحت تأثیر سیاره پلوتو، كه سیاره خاص ماه آبان است باشد، قطعا نسبت به شما وفادار است و حداكثر سعی ممكن را به عمل می آورد تا موجبات رضایت خاطر شما را فراهم كند و اگر شما از زمره كسانی كه قوی الاراده و توانا و رام نشدنی باشند، او از حربه برنده صبر و تحمل برای خنثی كردن مقاومت شما استفاده خواهد كرد.

لابد دو كلمه صبر و تحمل نظر شما را به خود جلب كرد، حق دارید، بسیاری از مردان شایعات زیادی درباره صبر بی پایان زن متولد آبان شنیده اند و باید در اینجا گفت كه این شایعات حقیقت دارند. نهاد این زن سرشار از یك صبر ایوبی است اما به علت تسلط بر نفس خیلی خوب می تواند این حس خود را نیز مثل احساسات دیگر خویش تحت كنترل بگیرید و تنها در یك مورد است كه او نه می تواند و نه می خواهد كه از این صبر استفاده كند و آن هم موقعی است كه پای عشق در میان باشد.

برای زن متولد آبان اندكی علاقه و اندكی نفرت مفهوم ندارد، او یا عاشق است یا دشمن و در غیر این صورت كاملا بی تفاوت و بی اعتناست. شما اگر به تمام مقدسات عالم سوگند بخورید كه این همسر متولد آبان شما بوده است كه به هنگام عصبانیت تمام ظرف ها راشكسته و تمام پرده ها را پاره كرده است، كسی باور نخواهد كرد، آخر چطور ممكن است زنی این چنین مغرور، مسلط به خود، خونسرد و دوست داشتنی دست به یك چنین اعمالی زده باشد.

نكند نقشه ای در سر دارید و می خواهید او را به انجام كارهای نكرده متهم كنید. اما این فقط ستاره شناس ها هستند كه به داغ دل شما واقف هستند و می دانند كه این زن می تواند در نهایت متانت و آرامش، صحنه یك جنگ بزرگ را اداره كند.

زن متولد آبان با ترس بیگانه است و در عرصه مشكلات خود را به آب و آتش می زند و در دل طوفان به سوی هدف می شتابد و با جرأت فراوان با مخاطرات مواجه می شود و سرانجام او را می بینیم كه به گونه ای شگفت انگیز بر تمام موانع پیروز شده و موقعیت برتر خود را حفظ می كند. این زن بر خلاف اكثر زنها رازدار است و خدا می داند كه در گنجینه دل خویش چه اسراری نهفته دارد.

او سخت مایل است كه به اسراردیگران واقف گردد، در حالی كه هیچگاه مقابله به مثل نمی كند و یا آنچه را از دیگران شنیده است، هرگز بازگو نمی نماید( مگر اینكه این كار موجب برد و یا موفقیت او بشود.)آنچه در این مورد می توان گفت این است كه هرگز سعی نكنید به این اسرار پی ببرید.

در دل این زن یك بخش خصوصی وجود دارد كه هرگز كسی موفق به راه یافتن به آن نمی شود. این بخش ازقلب و روح او منحصرا از آن خود اوست.زنی كه در هشتمین ماه سال متولد شده است، بسیار قابل اعتماد است، اما همیشه این احتمال وجود دارد كه پای برتری و غرور او در میان باشد كه در این صورت وضع كلی تغییر پیدا می كند.

زن متولد آبان نسبت به افراد پر قدرت و شایسته و لایق شدیدا وفادار است و در مقابل به افراد ضعیف النفس و نالایق گوشه چشمی هم نمی اندازد. ارزش فراوانی كه زن متولد آبان ماه برای دوستی روابط انسانی قائل می شود، استثنایی است.او دوستان خود را از بین افراد طبقات بالا و هوشمندان انتخاب می كند و سپس اشخاصی را كه واجد ارزش های لازم برای دوستی با خود تشخیص می دهد، برای تمام عمر نگاه می دارد و بقیه را مانند زباله دور می ریزد.

در طبیعت و ذات این زن عزمی آهنین و استقامتی بی پایان به ودیعه گذاشته شده است. تكیه كامل به قدرت درونی موجب پیدایش برخی تغییرات فكری در وی می شود، به نحوی كه ممكن است در طول حیات خویش عقاید گوناگونی پیدا كند و به راه افراط و تفریط حتی در عقاید مذهبی قدم بگذارد. یك زن متولد آبان آنچنان اعتماد به نفسی دارد كه اصلا لازم نمی بیند برای زندگی از قوانین و رسوم و آداب پیروی كند. او خود را ملزم به پیروی از هیچ قانونی جز قانون اراده و میل خود نمی داند.

حتی در كار عشق و عاشقی، اگر شرایط اوضاع و احوال به گونه ای باشد كه اجرای ازدواج را غیر ممكن كند، او بدون اینكه كوچكترین ارزشی برای حرف مردم قائل شود و یا بدون توجهی به اعتراض دیگران با مرد محبوب خود زیر یك سقف زندگی خواهد كرد.

در یك چنین مورد غیر عادی او واقعا به مرد محبوب خود عشق می ورزد وانتقادات و بدگویی های جامعه هرگز نمیتواند این زن شجاع را از حركت بسوی راهی كه صورت فلكی برایش تعیین كرده است، باز دارد. برغم شخصیت قوی و بارزی كه زن متولد آبان دارد، خواهان برتری مرد خویشتن است، به نحوی كه به جای آنكه سعی كند حاكم بر وی باشد، زیركانه تدابیری می چیند تا زمینه ای برای پیروزی او فراهم بشود. نسبت به آینده مرد محبوب خود علاقه زیادی از خود نشان می دهد.

پس از ازدواج ترجیح م دهد كه خانه دار بماند مگر اینكه شما واقعا مرد دلخواه او نباشید و مخارج منزل را چنانكه مورد نظر بوده است، تأمین نكنید و یا اینكه كار او برای اجرای برنامه مخصوصی ضرورت پیدا كند.

او ممكن است در زندگی خصوصی و داخل خانه شدیدا با شما جر و بحث كند، اما در مجامع و در برابر دیگران به اندازه مادر پشتیبان شماست. او به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهد كه كسی زیانی به شما وارد بیاورد یا شما را آلت دست خود بكند، و كسی كه بخواهد دست به چنین كاری بزند، مسلما از انتقام جویی او در امان نخواهد بود.

زن متولد آبان عاشق خانه و زندگی خویش است و منزل را همیشه در نهایت پاكی و تمیزی نگاه می دارد، به نحوی كه به قول معروف از تمیزی برق می زند. غذا هم همیشه سر ساعت و سرو میشود و امور منزل پیوسته تحت كنترل هستند و اگر مشاهده كردید كه جز این است، ‌بدانید كه یك پیشامد و یا اشتباه شما غرور بی پایان او را جریحه دار ساخته است.

او هر دو ماه یك بار اسباب و اثاثیه یكی از اتاق ها را بیرون می ریزد زیرا سخت از بازیافتن اشیایی كه در گوشه و كنار فراموش شده اند، خوشحال می شود( به این ترتیب باید سخت مراقب باشید كه فلان كاغذی كه بوی عطر زنانه از آن استشمام می گردد و یا مطلبی خصوصی روی آن نوشته شده است، گوشه كنار و یا توی جیب لباس كهنه شما جا نمانده باشد) او با لذت به همه چیز ظنین هست و اگر مدركی دال بر خیانت و بی وفایی از شما پیدا كند، توفان به پا خواهد كرد.

برای مجسم كردن خشم او هیچ منظره ای گویاتر از ابر قارچی شكل ناشی از یك انفجار اتمی در آسمان نیست، با این احوال در مقابل او اصلا سعی نكنید كه كنجكاوی مشابهی داشته باشد زیرا این هرگز به نتیجه نمی رسد و هر قدر هم شما در استفاده از موقعیت های مناسب زبردست باشید، باز محال است بتوانید به خواسته های قلبی او پی ببرید.

او نظر بودجه اعمال زن متولد آبان به كلی غیر قابل پیش بینی است. او ممكن است سال ها تمام پول های خود را پس انداز كند و سپس ناگهان مثل كسی كه از خواب بیدار شده باشد، شروع به ولخرجی و اسراف كند. در هر حال او عاشق پول است، چه آن را یك ریال یك ریال جمع كند و چه هزار تومان هزار تومان خرج كند.

در مورد خرج كردن، یك اصل را هرگز از یاد نمی برد و آن حفظ شخصیت در عرصه مسائل مالی و اقتصادی است به این معنی كه با وسواس مراقب است و این استعداد در او وجود دارد كه هر روز ترقی بیشتری پیدا كند. زن متولد آبان عاشق قدرت است و حاضر است خیلی از منافع را فدای كسب قدرت كند.

یك دندگی و تلافی كردن یكی دیگر از خصوصیات زن متولد آبان است. اگر به او یك دروغ بگویید، او به شما دو دروغ خواهد گفت. اگر شما یك هفته با او حرف نزنید، او دو هفته مهر سكوت بر لب خواهد زد. به این ترتیب، اگر می خواهید از كار او انتقاد كنید، بهتر است آن را به عهده كس دیگری واگذار كنید، زیرا هر انتقادی موجب دو ماه قهر او می شود. او از خطاهای كوچك شما، به شرط آنكه بفهمد روی منظور خاصی در آن نبوده است، در می گذارد.

این نكته را هم به خاطر داشته باشید كه حس تشخیص در این زن به اندازه حس انتقام جویی او قوی است، پس می توانید مطمئن باشید كه خوبی های شما را هم نیز دو برابر جبران خواهد كرد. رفتار مادرانه او با كودكان به ظاهر سرد است و بچه ها پیش خود فكر می كنند كه مادر چندان به آنها علاقه مند نمی باشد.

اما كودكان در جوار او خود را در پناه یك نیروی قوی احساس خواهند كرد.مادر متولد آبان اجازه نمی دهد استعداد بچه هایش بیهوده ازبین برود. او ممكن است هر روز ساعت ها وقت خود را صرف مشخص كردن هدفهای عالی كودكان خویش نماید و در رساندن ایشان به این اهداف از هیچ نوع كمك و مساعدتی فروگذار نمی كند.

بچه ها به هنگام مواجه شدن با مسائل و مشكلات زندگی، او را رهبر و مشاور قدرتمندی می یابند زیرا وقوف او بر اسرار طبیعت انسانی به وی امكان می دهد یك مشاور خوبی باشد. این زن به كودكان خود می آموزد تا با شجاعت با موانع و مشكلات روبر بشوند.

گذشت و چشم پوشی فراوان او از خلافكاری بچه هایش اگر توسط پدر جبران نشود، می تواند نتایج سویی در بر داشته باشد. او نسبت به كسانی كه تهدیدی برای آزادی و شادی بچه های خود باشند، بسیار بی رحم و انتقامجو است و متأسفانه این امر شامل حال شوهر او و پدر بچه نیز می گردد.

اگر سخت گیری های شما نسبت به كودكانتان بیش از حدی باشد كه او آن را قابل قبول می داند، بی رودربایستی توی روی شما می ایستد. زن متولد آبان ماه به رنگهای قرمز جگری، حنایی و بنفش علاقه فراوان دارد و سعی میكند از این رنگها در تزئین منزل استفاده نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *