طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد فروردین

متولدین این ماه دوست دارند در همه چیز اول باشند. آنها از همه اطلاعات روز مربوط به مُد و مارک های مختلف لباس آگاهند. آنها از امتحان کردن هر چیزی که مطابق با علایقشان باشد هیچ واهمه ای ندارند و از جسورانه ترین استایل ها و سبک ها استفاده می کنند.

به محض دیدن هر مدل جدید در ویترین مغازه ها ، باکی ندارند که حقوق به زحمت به دست آورده شان را صرف خرید آن کنند چون میخواهند اولین نفری باشند که آن مدل را تن میکند. مطمئناً هر مُد و سبک جدیدی از لباس برای اولین بار توسط یکی از متولدین این ماه پوشیده شده است.

متولدین این ماه بنا بر طبیعت آتشین خود ، تمایل زیادی به رنگ های قرمز و سیاه دارند و کاری ندارند که چه رنگ ، چه جنس یا چه مدلی از لباس به آنها بیشتر می آید ، آنها همه ی مدل ها و همه ی رنگ ها را امتحان می کنند.

لباسهای آنها معمولاً رنگارنگ و پر نقش و نگار است اما هر چه که هست کاملاً مطابق با آخرین مُد جهان است ، کلاه و الماس برای زینت بخشیدن به انگشتان و گردن جزء لوازم زینتی است که بیشتر از چیزهای دیگر مورد استفاده متولدین این ماه قرار میگیرد.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد اردیبهشت

تا به حال مشاهده نشده است که متولدین این ماه لباسی به تن کنند که از مُد افتاده باشد.

آنها جزء برجسته ترین مُدگرایان هستند که انتخابشان باعث فخر هر تولیدکننده لباس است و خوب میدانند که در یک میهمانی شام چه لباسی باید تن کنند و حتی لباس های کارشان را هم از معروف ترین مارک ها و تولیدکننده ها خریداری میکنند.

قیمت لباس برای آنها هیچ اهمیتی ندارد چون میدانند از هر چه که خوششان بیاید تا آخر عمر متعلق به آنها خواهد شد با همه این اوصاف به نظر متولدین این ماه ، لباسهای خوش دوخت هیچ وقت از مُد نمی افتند و مارک و لیبل لباسها در درجه اول اهمیت قرار نمیگیرد.

لوازم زینتی مربوط به گردن برای آنها نسبت به سایر لوازم اهمیت بیشتری دارد و شال گردن و گردن بند بسیار به آنها می آید. خانم های متولد این ماه بهتر است موهای خود را بالا جمع کنند و آنها را با گیره سرهای زمردین ببندند ؛ به نظرشان رنگ های روشن و پر زرق و برق به درد طبقه متوسط اجتماع میخورد و رنگ های قهوه ای ، بژ و خاکی برای آنها مناسب تر است.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد خرداد

برای متولدین ماه دوقلوها هر روز با یک ماجرای جدید همراه است.

احتمالاً این افراد هر روز صبح کمد لباسشان را باز می کنند و با جستجو درمیان کوه لباس های درهم و برهم، به دنبال لباسی میگردند که با حال و هوای آن روزشان جور باشد.

زیاد دنبال مُدهای مختلف نیستند چون خیلی زود از آن خسته میشوند اما اگر هر روز یک مُد جدید برای آنها وجود داشته باشد، مشتاقانه از آن استقبال خواهند کرد اما آن مُد فقط 24 ساعت برای آنها دوام خواهد داشت و نه بیشتر !

در خرید کردن مراقب خرج کردن و قیمت ها هستند اما اگر از چیزی واقعاً خوششان بیاید ، بی تردید آن را میخرند و مارک لباس برای آنها کوچکترین اهمیتی ندارد ، چیزی که برای آنها مهم است این است که از ظاهر لباس خوششان بیاید ، همین.

به پوشیدن تاپ و بلوزهای تنگ و چسبان علاقه زیادی دارند و دست بند و بازوبند جزء لوازم زینتی مورد علاقه آنهاست ؛ اگر بخواهند صبح ها از خانه خارج شوند آرایش چندانی نمی کنند شاید فقط یک آرایش خیلی ساده و کمرنگ مثل یک برق لب.

متولدین این ماه دوست دارند هر مدل لباسی را امتحان کنند اما با این حال آرایش موهایشان همیشه ساده است.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد تیر

خوشبختی بالاپوشی است که سالیان سال همراه متولدین این ماه است و همانقدر که به عزیزان و نزدیکانشان وابسته هستند ، به لباسهایشان نیز وابسته اند.

در گنجه لباسهای متولدین این ماه ، حتی قدیمی ترین لباسهایشان هم دیده میشود ؛ خانم های متولد این ماه علاقه ای به پوشیدن لباسهای اسپرت ندارند و در لباسهایشان همواره حال و هوای زنانه دیده میشود.

در کمد لباسشان انواع و اقسام مدل های لباس زیر ، از هر رنگ و مدل وجود دارد و پیراهن های مجلسی و زنانه برایشان در راس اهمیت قرار دارد.

به نظرشان هر لباسی با جواهرات زیبا و گردن بند های بلند، زیباتر و کامل تر میشود و برای آنها مروارید زیباترین جواهر است و هاله هایی از رنگ سبز آنها را باشکوه تر میکند اما زیاد اهل آرایش کردن نیستند، مگر اینکه انجام آن سریع و مختصر باشد.

برای خشک کردن موها به هیچ وجه از سشوار استفاده نمیکنند و ترجیح میدهند موهایشان به طور طبیعی خشک شود. آنها ترجیح میدهند که بنا بر راحتی خودشان لباس انتخاب کنند نه براساس مُد روز اما خوب میدانند که چطور جلوی جمع حاضر شوند که همه را محو خود کنند.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد مرداد

متولدین مرداد ماه پیشرو در مد هستند ، آنها شیک پوشانی هستند که دوست دارند بهترین هر چیز را برای خود داشته باشند و اگر بخواهند چیزی را داشته باشند ، به هر طریقی باید آن را از آنِ خود کنند.

همیشه خوش کیفیت ترین و خوش دوخت ترین لباسها را بر تن این افراد می بینید. راحت بودن لباس برای آنها کم ترین اهمیت را دارد ، درعوض مارک و لیبِل لباس و مطابق بودن آن با آخرین مد روز برای آنها در درجه اول اهمیت قرار دارد.

آنها لباس های رسمی را در محل کار میپوشند اما در ساعات فراغت ترجیح میدهند لباسهای اسپرت و البته مارک معروف به تن کنند.

خانم های متولد این ماه در استفاده از جواهرات و زینت آلات پر زرق و برق و گرانقیمت زیاده روی می کنند ؛ رنگ های مورد علاقه آنها طلایی ، برنز و نارنجی است. متولدین این ماه دوست دارند طوری لباس بپوشند که نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند و الحق که راه آن را خوب بلدند.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد شهریور

متولدین این ماه به خوبی از لباسهایشان محافظت میکنند و لباسهایشان همیشه اتوکشیده و تمیز است.

این افراد ذاتاً ساده گرا هستند اما به قیمت لباس اهمیت زیادی میدهند و ترجیح میدهند لباسهایی گرانتر و خوش کیفیت تر داشته باشند تا لباسهایی ارزان که با یک یا دو بار شستشو از بین برود.

هیچ آثاری از زرق و برق در لباس آنها مشاهده نمیکنید و وقتی از در خانه بیرون می روند در کمال سادگی و البته زیبایی هستند ؛ لباسهایی که انتخاب میکنند علاوه بر سادگی یک عمر برایشان ماندگار خواهد بود.

زنان متولد این ماه علاقه زیادی به پوشیدن تاپ و بلوزهای کوتاه دارند و موهایشان که معمولاً به سادگی آرایش می شود، با مُد هر فصلی کاملاً جور میشود ؛ به رنگ های طبیعی مثل قهوه ای برای لباسهایشان علاقه زیادی دارند.

آنها علاقه زیادی به استفاده از جواهر و زینت آلات ندارند و به ندرت در سر و دست آنها نشانی از زیورآلات مشاهده می شود ، مگر انواع بسیار ساده که به پوستشان هم حساسیت ندهد.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد مهر

طبع کمال طلب متولدین این ماه هیچ علاقه ای به لباسهای از مد افتاده ندارد ؛ اطلاعات آنها درمورد انواع سبک ها و استایل ها و مُد به اندازه ای است که باعث میشود همه برای مشورت پیش آنها بیایند.

وقتی صبح ها برای آماده شدن جلوی کمد لباسشان می ایستند ، مجموعه شگرفی از انواع انتخاب ها پیش رویشان قرار میگیرد اما فرصتشان برای انتخاب بسیار کوتاه است. آنها میدانند که همه لباسهایشان عالی است و جذابشان میکند اما باید لباسی را پیدا کنند که آن روز بتواند بیشترین تاثیر را بگذارد.

لباسهای آنها همیشه خوش دوخت و بی عیب و نقصند و سعی می کنند از معروف ترین مارک ها و تولیدکننده ها خرید کنند ؛ اگر گوش سمت راستشان را سوراخ کرده اند ، گوش سمت چپشان هم باید سوراخ شود.

هر چیز که در تن آنها می بینید کاملاً متعادل و متوازن است از انتخاب رنگ لباس گرفته تا فاصله بین دکمه های روی کتشان ، همه دقیق و متعادل است.

آرایش صورتشان آنقدر بی عیب و عالی است که گویی هیچ آرایشی نکرده اند. از جواهر هم برای برجسته تر کردن زیباییشان استفاده میکنند ، به طور کلی متولدین این ماه عاشق خرید کردن هستند.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد آبان

طبقه بندی کردن متولدین این ماه که همیشه جذاب لباس میپوشند بسیار دشوار است. یک روز مطابق آخرین مُد روز و روز دیگر مطابق استایل ها و سبک های قدیمی لباس میپوشند اما هر چه که بپوشند، قصد و نیت مخصوصی از آن دارند.

اگر با لباس باز بیرون بروند ، احتمالاً به دنبال جلب نظر مردان هستند و اگر کت و شلوار مارک دار بسیار گرانقیمت تن کنند ، احتمالاً قصد تصاحب مقام بالایی از شرکت در سرشان است.

تا حدی از مُد پیروی میکنند که شایسته و متناسب آنها باشد و به هیچ وجه بنده و برده مُد نمی شوند ؛ استفاده از زیورآلات آنها نیز با تناقض همراه است و ممکن است گاهی سر و دستشان را پر از جواهر کنند یا اصلاً به کلی از زیورآلات استفاده نکنند.

موهایشان ممکن است یک روز بلند و روز دیگر کوتاه باشد. آنها خدای تغییر قیافه اند و یکی از مهمترین ابزارهایشان برای این منظور ، آرایش و گریم است. متولدین این ماه طبیعت حساس و ظریفشان را از طریق رنگ های سیاه و قرمز هویدا میکنند.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد آذر

کمانداران متولد این ماه ، سعی میکنند بنابر راحتی خود لباسهایشان را انتخاب کنند و چندان طالب مُد نیستند ؛ آنها لباسهایی را انتخاب می کنند که بتوانند به راحتی در آن حرکت کرده و جنب و جوش کنند.

شلوار جین های گشاد و پیراهن های آزاد و به طور کلی لباس اسپرت کاملاً با روحیات آنها سازگار است و برای آنها اهمیتی ندارد که دیگران درمورد ظاهرشان چه میگویند.

کفش های انتخابی آنها در تابستان سندل و در زمستان کفش های اسپرت کوه نوردی است ، هرچند ممکن است گه گاه با پای برهنه هم اینطرف آنطرف بروند.

زنان متولد این ماه عادت به استفاده از زیورآلات ندارند و علاقه ای هم به آرایش کردن از خود نشان نمیدهند و موهایشان را معمولاً به صورت طبیعی زینت میکنند ؛ از رنگ های شاد و زنده استفاده می کنند که به خوبی با طبع شوخ و شنگ آنها سازگار است.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد دی

متولدین این ماه طالب لباسهای کاملاً رسمی هستند ، آنها دوست دارند بهترین لباسها را به تن کنند اما نه به این قیمت که همه حقوقشان را صرف خرید آن کنند ، به همین منظور بیشتر لباسهایشان را در حراج ها خریداری میکنند.

آنها سعی میکنند فقط لباسهای مورد نیاز خود را خریداری کنند و از همه لباسهایشان هم استفاده میکنند. ممکن است لباسهایشان متعلق به آخرین مد روز نباشد اما آنقدر شیک هستند که رئیسشان بفهمد که در کارشان کاملاً جدی هستند.

آن پولی را که در خرید لباس صرفه جویی میکنند ، صرف خرید وسایل زینتی میکنند و جواهراتشان ساده اما گران هستند ؛ متولدین این ماه هم رنگ های قهوه ای ، بژ و خاکی را ترجیح میدهند.

موهایشان را معمولاً کوتاه اما مدل دار نگاه می دارند و در کمتر از پنج دقیقه میتوانند به خوبی آن را آرایش کنند ؛ متولدین این ماه را میتوان جزء اولین نفراتی دانست که ساعت های دیجیتالی و کامپیوتری به دست کردند و موبایل هم که زینت جیب هایشان است.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد بهمن

متولدین این ماه را هیچوقت مشغول خرید در فروشگاه های بزرگ نمی بینیم زیرا آنها بیشتر ترجیح می دهند تا از بوتیک های کوچکتر و البته ارزانتر خرید کنند.

این افراد هم به سبک خودشان از مُد پیروی میکنند و گنجه لباسهایشان پر از لباسهای رنگی و جورواجور است ؛ بین این لباسهای مختلط و مختلف ، به ندرت لباس واقعاً خوش دوخت و باشکوهی پیدا میشود.

قوزک پا ، عضو مورد علاقه آنها در بدنشان است هرچند همیشه یا پیچ خورده یا رگ به رگ شده است و به همین خاطر مچ بند ، سندل هایی که بندشان به دور قوزک پا بسته میشود و دامن های بلند تا قوزک ، جزء لباسها و زیورآلات مورد علاقه خانم های متولد این ماه است.

رنگ و مدل موهایشان مدام در حال تغییر است ، از آرایش های روشن و متنوع استفاده میکنند اما اگر از آرایش خوششان نیاید حتی یک کرم خشک و خالی هم به صورتشان نمیزنند.

طالع بینی استایل متولدین 12 ماه سال

طالع بینی استایل متولد اسفند

متولدین این ماه دوست دارند به راحتی میان انواع مختلف لباس ، انتخاب کنند.

درخانه بیشتر با پاهای برهنه ، دامن های بلند و آزاد هستند و در لباس پوشیدن طالب آزادی هستند ولی از آنجا که میدانند نمیتوانند عریان به خیابان بروند ، به حراجی ها رفته تا لباس مورد علاقه شان را خریداری کنند.

سنگ ها و جواهرات مرواریدی زینت آلات خوبی برای آنها به حساب می آید ؛ زنجیرهای کمر ، مچ بند ، پابند و البته انگشتر های انگشتان پا ، تنوع جالبی به لباس پوشیدنشان می دهد.

موهایشان معمولاً بلند است و میدانند که چطور آن را به سرعت مرتب کنند و معمولاً وقت زیادی را برای انتخاب یا پوشیدن لباس اختصاص نمیدهند و اصلاً نگران وضعیت ظاهریشان نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *