طالع بینی ازدواج مرد متولد مرداد

طالع بینی ازدواج مرد متولد مرداد

طالع بینی ازدواج مرد متولد مرداد ( شیر )

July 23 – August 22

اگر با مرد متولد مرداد ازدواج می كنید ، فراموش نكنید كه هرگز دم این شیر را لگد نكنید. مرد متولد مرداد ماه ، بی عشق نمیتواند زندگی كند ،‌ دل او از آیینه پاك تر و روشن تر است اما خشم او هم طوفانی و سهمگین خواهد بود. او به دنیا آمد تا نوری در ورای رویت ها و ظرافتش را نثار تنهایی ها كند.

بدون شك توصیف یك مرد متولد مرداد ماه نیست. شما ممكن است یك مرد متولد شده در این ماه را در حال گرفتن حمام آفتاب و یا ایراد یك سخنرانی جالب ببینید اما یقین داشته باشید او را در تنهایی نخواهید دید. موضع او به احتمال خیلی زیاد در وسط صحنه و در میان جمع دوستان و آشنایانی است كه پیوسته از وی تعریف و تمجید می كنند. او ممكن است كه پولش را صرف هیچ و پوچ بكند اما مطمئن باشید كه زندگی خود را برای هیچ و پوچ به هدر نمی دهد.

برای مرد متولد برج اسد وحود ناظر و تماشاگر ضرورت دارد. به این ترتیب ملاحظه می كنید كه تله ای كه برای یك شیر میگذارید و چه نوعی باید باشد «تماشاگر او باشید» و او درست بر خلاف مردان رام نشدنی متولد بهمن و شهریور ، حاضر میشود كه با كمال بردباری تمام رنج های یك عشق آتشین را تحمل كند ، فقط به این شرط كه شما در بازی عشق ، بازیگر ماهری باشید ، به وی احترام بگذارید ، تملق بگویید و تمجیدش كنید.

آیا كارهای او به شدت آفتاب مرداد ماه داغ و پر حرارت است؟ عینك تیره آفتابی به چشم هایتان بزنید تا بتوانید از نور بی دریغش بهره مند شود. آیا او یكی از آن شیرهای آقامنش و ساكت است؟ مراقب باشید این آقامنشی و سر به زیری دست و بال شما را بند نكند تا ببینید چطور شروع به جرقه زدن می كند. به علاوه فراموش نكنید كه در این حالت خاموشی و آقامنشی او نقش بازی میكند و در ورای این سیمای مودب صبر غیر قابل تصوری وجود دارد كه هر لحظه ممكن است از كنترل خارج شده و زن ملوس سبكسری را كه تصور كرده است میتواند بر او حكمرانی كند ،‌ بسوزاند و خاكستر كند.

مرد متولد مرداد یك دوست بسیار خوش مشرب ، یك مدافع ، یك پشتیبان بسیار جدی و سر سخت و یك عاشق احساساتی میباشد. شما برای انداختن او به دام عشق محتاج به نصب تله های متعدد نیستند. او هر چند وقت یك بار آمادگی عاشق شدن را پیدا می كند. مراقب این لحظه باشید و پیدایش این احساس را در او با نور شمع و صدای دلنشین یك موزیك شاعرانه مخلوط كنید و ببینید كه چطور گل سرخ عشق در قلبش شكوفا میشود.

راستش این است كه در یك چنین مواقعی شما خیلی هم به نور شمع و نوای ویلن احتیاجی ندارید ،‌ نور ماه با یك گوشه دنج هم كفایت می كند و همان نتیجه را می دهد. اگر در زندگی متولد برج اسد عشق وجود نداشته باشد به صورت متاثر كننده ای كنج عزلت اختیار می كند. برای او عملا دو راه بیشتر وجود ندارد یا باید مورد پرستش واقع شود و یا بمیرد.

وقتی عشق به قلب چنین مردی قدم گذاشت ، در جیب هایش باز میگردد. او شما را به بهترین رستوران ها می برد ، گرانترین عطرها و زیباترین گل ها را برایتان می خرد. همراهتان به مجلل ترین تاتر ها می آید ، هیجان انگیز ترین نامه های عاشقانه را مینویسد و به این ترتیب باید قلبی از سنگ داشته باشید كه بتوانید مقاومت كنید.

طبیعی است كه با دیدن چنین رفتاری از او ، فورا پیش خود می پندارید كه وی را دیوانه وار عاشق خود كرده اید. توصیه می كنیم كه قدری بیشتر فكر كنید زیرا عشق مردان متولد مرداد ماه هرگز خالی از دردسر نیست.

برای درك بهتر مطلب می توانید حرمسرایی را در نظر مجسم كنید. او ممكن است شما را به خلوتگاه خود ببرد ، وجودتان را سرشار او عشق بكند ، خواسته هایتان را خیلی بیش از حدی كه انتظار دارید برآورده سازد و بعد ناگهان متوجه بشوید كه عملا در زندان قرار گرفته اید. آیا او حسود است؟ جواب این سوال شما بله است.

او به شما میگوید كه چه بپوشید ، موهای خود را چطور درست كنید ، چه كتابی بخوانید ، چه كسانی را برای معاشرت برگزینید و برنامه روزانه خود را چطور تنظیم كنید. او با اصرار می خواهد بداند كه چرا خرید شما دو ساعت طول كشیده است در حالی كه قبلا گفته بودید بیش از یك ساعت كار ندارید. میخواهد بداند كه وقتی از منزل بیرون رفته اید ، چه كسی را دیده اید و او به شما چه گفته است؟

هیچ بعید نخواهد بود كه ناگهان مثل یك طوفان سهمگین به غرش در بیاید. شما خیلی باید مواظب حركات چشم های خودتان هم باشید. كافی است كه یك روز شما را به هنگام پختن غذا در حالی كه از پنجره به بیرون خیره شده اید ببیند و خیال كند كه دارید به مرد دیگری می اندیشید. خلاصه همیشه و همیشه به خاطر داشته باشید كه خشم او واقعا طوفانی و منهدم كننده است.

حتی جزئی ترین تحریك حسادت او نیز برای اینكه بدانید آیا هنوز شما را دوست می دارد یا نه ، دیوانگی محض است. او اگر شما را دوست نداشته باشد ، آشكارا می گوید و اصلا مایل نیست كه مورد آزمایش قرار بگیرد. این امكان كاملا وجود دارد كه او بدون توجه به موقعیت زمان و مكان مردی را كه با شما گرم گرفته است ، چنان نقش بر زمین كند كه كارش به بیمارستان بكشد.

از قدیم گفته اند « كسی دم شیر را لگد نمی كند». عشق و عاشقی با شیر همیشه همراه با شهد و شكر نیست ، چه او همانقدر كه یك گربه ملوس است یك شیر ژیان نیز هست و در حقیقت بین این دو اختلاف اساسی هم وجود ندارد و هر دو از یك خانواده هستند.

همیشه آمادگی آن را داشته باشید كه بتوانید هیجانات شدید وی را آرام سازید و عظمتی را كه به مشكلات عادی و پیش پا افتاده می دهد درك كنید. در واقع باید گفت كه او به كسی كه بتواند تعادلی در زندگی اش به وجود بیاورد نیازمند است. اگر شما نتوانید این نقش را به عهده بگیرید و خوب اجرا كنید آن وقت باید دائم غریدن ها و پنجه درافكندن های وی را تحمل كنید و این حالتی است كه واقعا غیر قابل تحمل می باشد.

سعی نكنید مقام حكمرانی را در منزل به خود اختصاص بدهید زیرا این موضوعی است كه او به هیچ وجه نمی تواند تحمل كند و اوست كه حكمران می باشد. شیر ممكن است به جفت خود اجازه بدهد كه برای به دست آوردن طعمه و كمك به معاش اعضای خانواده از لانه خارج بشود اما صد در صد به نفع این جفت است كه قبل از حركت این اطمینان را به شوهر خود بدهد كه هرگز كار خارج از خانه را بر او و منزل ترجیح نخواهد داد.

برای او حالت رقابت ورزیدن با یك مرد و یا یك كار غیر قابل تحمل است. كافی است كه یك بار رفتاری داشته باشید كه شایسته و برازنده ملكه سلطان جنگل نباشد ( ملكه ای كه نباید كوچكترین توجهی به مردهای اطراف خویش داشته باشد ) و آن وقت خواهید دید كه چطور آسمان آفتابی و دلپذیر را ناگهان ابرهای سیاه می پوشانند ، رعد شروع به غریدن می نماید و طوفان خانمان برانداز شروع میشود.

در عوض اگر فقط از آن او باشید ، اگر عشق خود را بی دریغ نثار وی كنید ، آن وقت رفتاری از وی خواهید دید كه حسادت همه زن ها را بر می انگیزاند. قلب او از آیینه پاكتر و عشق او از بلندترین كوه ها با شكوه تر است. اگر احترامی را كه مایل است از شما ببیند ، سخاوتمندانه آن را جبران می كند. او ممكن است روزی چند بار از زیبایی شما تعریف و تمجید كند ، پول خیلی زیادی در اختیارتان بگذارد ، صادقانه وفادار بماند و عاشقی پاكباز بشود.

احتمال وفاداری او در دوران بعد از ازدواج خیلی بیشتر از دوران نامزدی یا آشنایی است دلیلش این است كه نزد متولد مرداد متكبر تر و تنبل تر از آن است كه به زن های زیبا بپردازد و در نتیجه وقتی كسی را پیدا كرد كه بتواند حیطه قدرت وی را اداره كند ، در حالیکه او شاهانه روی تاب توری خود دراز میكشد و با بچه هایش بازی میكند و از آنها با سر سختی تمام دفاع مینماید و این توهم را در آنها و دیگران به وجود آورد كه این اوست كه حكمران مطلق میباشد ، دیگر هرگز او را ترك نمیكند و مانع از دست رفتن چنین جواهر گران قیمتی میگردد.

مواظب خشم او باشید ؛ با ازدواج با یك مرد متولد مرداد زندگی پر مشغله ای پیدا خواهید كرد. تقریبا هر شب یا باید به میهمانی بروید و یا كسی را به منزل دعوت كنید. مدتی از وقت تان را هم بدون شك صرف جر و بحث های كوچك روی پول هایی كه خودش یا شما خرج كرده اید و یا سرمایه گذاری در كاری كه فكر میكرده است منفعت خوبی خواهد داشت میگردد.

یكی از كارهایی كه بعد از رفتن به خانه او باید حتما انجام بدهید این است كه مواظب سرمایه گذاری هایی كه اگر نتیجه مطلوب را ندهند باشید ( كه اكثرا هم همینطور است چون منش تجاری او چندان قوی نیست ) ، ناراحتی های ناشی از آن ها شامل حال شما هم می گردد. مخصوصا مواظب باشید كه هرگز در حراجی ها شركت نكند زیرا نیرویی غیر قابل مقاومت در درون او وجود دارد كه پیوسته قیمتی بالاتر از آخرین قیمت اعلام شده را پیشنهاد نماید.

در محافل و مجالس دوستانه نیز این حالت در وی مشاهده می گردد ،‌ مثلا اگربا عده ای برای ناهار خوردن به رستوران بروید این همیشه اوست كه برای گرفتن صورت حساب از پیشخدمت ، دست دراز میكند و میگوید « همه میهمان من » و با خوشحالی تمام پولی را كه برای خرید یخچال پس انداز كرده اید به گارسون رستوران می دهد.

مرد متولد مرداد علاقه زیادی هم به قمار دارد ، پس اگر با او به خارج از كشور می روید ،‌ مراقب باشید كه بازدید از قمار خانه را جزو برنامه های مسافرت نگنجانید. در وجود مردان متولد مرداد یك ویژگی خیلی مفیدتر جلب توجه می كند و آن این است كه اغلب ایشان آدم های كار آمدی هستند ، به نحوی كه اغلب كارهای منزل از درست كردن یك در شكسته و یا شیر آبی كه چكه می كند تا تعمیر ضبط صوت را شخصا و با مهارت تمام انجام می دهند.

اگر او به راستی تحت تأثیر صورت فلكی شیر قرار داشته باشد ، محال است بتواند به هنگام مواجه شدن با دستگاهی كه خراب شده و درست كار نمی كند جلوی خود را بگیرد و قبل از بردن آن به نزد متخصص شخصا اقدام به تعمیر آن نكند و شما بهتر است در این گونه مواقع از ته دل دعا كنید كه موفق بشود زیرا هیچ بعید نیست كه اگر پس از یكی دو ساعت كوشش نتوانست ضبط صوت خراب شده را درست كند ، آن را با عصبانیت از پنجره به بیرون پرتاب كند و یا با چكش چنان روی شیری كه چكه می كند و درست نمی شود بكوبد كه به كلی از جا كنده بشود و آب منزل را بردارد.

به هر صورت توانایی مرد متولد برج اسد در كارهای مكانیكی چیزی است كه خیلی زود جلب توجه می كند ، مثلا هیچ بعید نیست كه موتوری را كه هرگز در عمرش ندیده است ، پیاده و دوباره سوار نماید. او كسی نیست كه برای نصب آیینه دستشویی و یا كوبیدن ریل های پرده یك هفته صبر كند تا شركت مربوطه دو نفر كارگر ماهر بفرستد. او حتی كارهایی مثل ساختن یك گلخانه در گوشه حیاط را هم شخصا انجام می دهد. یك مقدار كثافت كاری هم كه بالطبع این طور كارها را به همراه دارد ، سخت نگیرید و راجع به آن چیزی نگویید زیرا به راستی حیف است كه با این كار خود لذت عظیمی را كه نصیب وی شده است ، خدشه دار كنید.

عشق و تحسین را فراموش نكنید ؛ مرد متولد مرداد شمع و روح مجلس و محافلی است كه در آن ها شركت می كند،‌ اما دلقك نیست. او ماسك لودگی به صورت میزند تا توجه ها را به خود جلب كند اما حتی در این حالت نیز رفتارش چنان است كه حاضرین حس می كنند كه باید احترام او را نگاه دارند.

بر خلاف آنچه در بدو امر به نظر می رسد ، ثبات قدم و عقیده مرد متولد مرداد نظیر ندارد. او در هر لحظه خوب می داند كه به دنبال چه چیزی است و اغلب هم آن را به دست می آورد و خوب هم می داند كه چطور باید آن را نگاه دارد.اگر شما میخواهید كه او در سراسر سال های زندگی مشتركتان وفادار باقی بماند ، نیاز وی را به عشق و تمجید به طور كامل برآورده سازید ،‌ زیرا این نیاز به قدری عظیم است و برآورده شدنش برای او به قدری جنبه حیاتی دارد كه برای تأمین آن ممكن است به دنبال هر كس دیگری برود.

اگر عشق بین شما و او حقیقی و عمیق است ، احتمال اینكه صادق و وفادار باشد خیلی زیاد است اما حتی در این حالت نیز چشم هایش به دنبال این و آن خواهد بود و این چیزی است كه فقط یك راه حل غیر عملی دارد : چشم هایش را با چشم بند ببندید.

مرد متولد مرداد عاشق زیبایی است و هر كجا با زیبایی یا زیبارویی مواجه بشود از او تعریف می كند و اگر شما زنی هستید كه این كار حس حسادتان را بر می انگیزاند ، متأسفانه باید بگویم كه چاره ای جز دندان روی جگر گذاشتن و تحمل كردن ندارید.

یك چنین مردی ‌اگر زنش او را به علت چشم چرانی و یا گرم گرفتن با زن های دیگر ترك كند ( به شرط آنكه واقعا زنش را دوست داشته باشد ) به شدت ناراحت میشود و روحا و جسما صدمه می بیند ، به طوری كه هیچ بعید نیست كه حتی دچار حمله قلبی هم بشود و چون تحمل كند ،‌ برای بازگرداندن این زن از كلیه امكانات خود استفاده میكند و طبق معمول همیشه هم موفق می شود.

اینها نكاتی هستند كه شما اگر شوهر متولد مرداد دارید ، باید در نظر بگیرید و اگر با یك چنین شخصی دوست یا نامزد هستید ،‌ بهتر است كه قبل از گفتن كلمه بله ببینید كه آیا می توانید این خصوصیات او را تحمل كنید یا خیر. این را هم بدانید كه اگر بتوانید طرز رفتار با او را به دست بیاورید، این بوالهوسی ها به هیچ وجه به صورتی در نخواهند آمد كه به زندگی خانوادگی شما لطمه ای بزنند. آنچه در وجود مرد متولد مرداد پیدا نمی شود كینه ،  بدذاتی و شقاوت است.

او ممكن است به طرز وحشتناكی خشمگین بشود اما حتی در آن حالت نیز قلبش پاك باقی می ماند. در ابتدای جوانی علاقه زیادی به ورزش و شركت در مسابقات از خود نشان می دهد اما بعد ها كه كمی پیر شد ، ترجیح می دهد كه یك تماشاچی خوب در پای تلویزیون باشد. گاهی اوقات و نه همیشه ، رفتار جدایی از مرد متولد مرداد سر می زند. او بر عكس متولدین دی ماه كه پیوسته سعی می كنند از راه ازدواج موقعیت اجتماعی خود را بالا ببرند، او بیشتر دلش می خواهد با كسی ازدواج كند كه از نظر طبقه بندی اجتماعی پایین تر از خودش باشد.

البته این بدان مفهوم نیست كه طالب موقعیت های خوب اجتماعی نیست ،‌ درست بر عكس اما برایش خیلی مشكل است زنی بگیرد كه حتی فقط در یك مورد برتر از او باشد. اگر مرد متولد مرداد از این نظر در كار خود اشتباه كند ، عكس العمل عجیبی از خود نشان می دهد و آن این است كه محبت ها و تعریف و تحجیدهای همسرش را نوعی ترحم میبیند و آن وقت غرورش جریحه دار می گردد و طوفان های متعدد بر پا می شوند و یا بر عكس مانند موجودی مفلوك می گردد كه راه علاجی به نظرش نمی رسد.

مرد متولد مرداد هرگز یك خانواده پر جمعیت به وجود نمی آورد و چه بسیارند تعداد آنهایی كه اصلا بچه ای ندارد و یا حداكثر دو بچه دارند.

این مرد خیلی زود از بچه ها جدا میشود و یا بهتر است بگویم ترتیبی به وجود می آورد كه بچه در سنین جوانی حانه را ترك كرده و زندگی مستقلی به وجود بیاورند و این واقعا جای تأسف است زیرا او یك پدر خونگرم و در حقیقت نمونه ای است و حتی میتوان گفت كه بر خلاف آنچه بر زبان می آورد،‌ گذشت های فراوانی نسبت به حركات و رفتار بچه هایش از خود نشان می دهد. او ممكن است در ابتدای امر سعی كند با « توضیحات لازم » و « اندكی » شدت عمل به بچه هایش یاد بدهد كه در زندگی و مخصوصا در منزل چه رفتاری باید داشته باشند اما این كوچولوهای باهوش خیلی زود رگ خواب پدر خود را به دست می آورند و پی می برند كه چطور می توان از راه تعریف و تمجید و كمی هم چاپلوسی به تمام خواسته های خود جامه عمل بپوشانند و آزادی عمل پیدا كنند.

او در اجرای دستوراتی كه صادر می كند ،‌ پافشاری می كند اما همین قدر كه جمله « بله قربان شما راست می گویید و حق با شماست » را شنید آرام می گیرد. به این ترتیب ملزم كردن بچه ها به رعایت انضباط كلا به عهده شما خواهد بود. بچه ها ممكن است در اوایل از خود خواهی و غرور پدرشان به عنوان وقار و متانت یاد خواهند كرد. در مورد بچه ها یك چیز را هم حتما به خاطر داشته باشید و آن این است كه به آن ها بیشتر از او توجه نكنید و در غیر این صورت خود را برای مقابله با عكس العمل های وی آماده سازید. آیا او رئوف و مهربان است یا سنگدل و خطرناك؟ دست و دلباز و باگذشت است و یا به طرز وحشتناكی خودخواه و مغرور؟ آیا او حقیقتا اجتماعی و مردم دوست است؟ آیا او موقعیت اجتماعی خویش را از راه تظاهر به وقار و متانت به دست می آورد؟

و آیا او واقعا سزاوار آن هست كه با وی مثل یك سلطان رفتار بشود؟ در مورد اخیر بدون شك باید گفت كه از نظر خودش واقعا سزاوار آن می باشد كه در محیط خانواده و كار « ‌آقای » همه باشد و شما نمی توانید منكر این واقعیت بشوید كه او در امور عشقی و حرفه ای همیشه موفق است اما در مورد اینكه آیا او واقعا این چنین است و یا سعی می كند از راه تظاهر این چنین باشد ، رازی است كه ما هرگز قادر به كشف آن نیستیم.

در عوض خیلی چیزها هم درباره او می دانیم ، مثلا اشتهای سیری ناپذیری دارد و بسیار باوقار است. احتیاج فوق العاده زیادی به حكمفرمایی دارد و سخت مایل است كه فرمانبردارانش دوستش بدارند. مرد متولد مرداد همیشه از آن واهمه دارد كه نكند در كاری شكست بخورد و یا مورد سرزنش قرار بگیرد و از نظر روانشناسی همین ترس یكی از علل اصلی زیاده روی در فخر فروشی و نخوت است.

از سوی دیگر زود متوجه می شوید كه وقتی بزرگ منشی او مورد تهدید قرار بگیرد‌ از هیچ چیز هراس نمی كند و تقریبا فقط در این مورد است كه ما می بینیم آن قدرت و شجاعت بی مانندی كه پیوسته از آن دم می زند ، صورت حقیقت پیدا میكند و رخ می نماید.

به این ترتیب می توان چنین نتیجه گرفت كه شما اگر به طور استثنایی خودخواه و مغرور نیستید‌ و اگر در اعماق روحتان عقده های حقارت وجود ندارد و زنی هستید كه میخواهید خانواده خود را بر محور عشق شوهرتان بگردانید ، به طور یقین هیچ كس را بهتر از یك مرد متولد مرداد پیدا نخواهید كرد و باز به طور حتم هیچ كس هم بیشتر از او در مقابل نقطه ضعف خویش كه نیاز به شنیدن تملق و چاپلوسی باشد ، از خود ناتوانی نشان نمی دهد و این خود برای شما امتیاز بزرگی است كه تا آخر زندگی می توانید از آن بهره برداری كنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها