طالع بینی ازدواج زن متولد تیر

طالع بینی ازدواج زن متولد تیر

طالع بینی ازدواج زن متولد تیر ( خرچنگ )

June 22 – July 22

متولد زن تیر ماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق، و در دوران مادر بودن یك زن كم نظیر است. او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معایب خود كمتر گردن می نهد و پذیرا می شود.در عرض ماه سه چهار مرتبه بد خلق و خوش خلق می شود و گاهی قهر می كند و در لاك خود فرو می رود.

اگر با شما دعوا و اوقات تلخی كرد،‌برای آشتی كردن هرگز پیشقدم نمی شود.در مقابل دختری كه در تیر ماه متولد شده، مدت ها بلا تكلیف خواهید ماند و نمی دانید كه یك موجود ساكت و سر به زیر است و یا یك دختر پرخاشگر و به قول مشهور شهر آشوب و عجیب آنكه تقریبا هرگز به این راز پی نخواهید برد.

روزی كه هوا ابری و بارانی است، اندوهگین و كسل است و وقتی آفتاب از لابلای ابرها بیرون آمد، كاری می كند تا پا به پای او غرق شادی بشوید.

پیش بینی اخلاق و رفتار دختر تیر ماه درست مثل این است كه بخواهید هوای دو ماه دیگر را امروز پیش بینی كنید. او درست نمونه ضرب المثل معروف یك روز از دنده راست بلند می شود و یك روز از دنده چپ، رفتارش بی شباهت به نواختن یك آهنگ موسیقی نیست، هر نتی با نت قبلی اش فرق دارد و نوارها مرتبا تغییر می كنند و به این دلیل اگر شما می خواهید پیوسته با او باشید، باید پا به پای این تغییرات پیش بروید اما ضمنا بدانید كه اگر اندكی عصبانی، تا حدودی غمگین و اخمو و به شدت خیالاتی است اما در مقابل راه پول جمع كردن را بسیار خوب بلد است و با این خصلت خود مشاور مالی بسیار بزرگی است.

از نظر رابطه زناشویی سخت پای بند نجابت است. به گذشته ها علاقه زیادی دارد و اشیاء كهنه و قدیمی را با ولع خاصی نگاهداری می كند، به نحوی كه اگر شما بتوانید اسباب و اثاثیه خصوصی او را بگردید،‌با كمال تعجب چیزهای كهنه ای در آنها پیدا می كنید كه سال ها از عمرشان گذاشته است: بلوزی كه از مد افتاده است، گیره مویی كه چندین سال قبل از كنار دریا خریده شده و حتی یك بار هم مورد استفاده قرار نگرفته، جوراب پاره ای كه ده سال پیش آن را می پوشید و به كوهنوردی می رفت و قاب عكس شكسته ای كه روز گاری عكس پدر بزرگ در آن بود.

شاید اگر روزی پای غرور و ابراز شخصیت در كار باشد، ناگهان پول زیادی خرج كند، اما به طور معمول میزان پولی كه خرج می كند، خیلی كمتر از میزانی است كه بدست می آورد.

به هنگام ازدواج با شما، یكی از سئوالات خصوصی اش این است كه: عزیزم چقدر پول نقد در بانك داری. و به این ترتیب صحبت درباره پول یكی از بهترین سوژه هایی است كه شما می توانید برای گفتو گو با او انتخاب كنید،‌البته این را هم باید گفت كه او اگر شما را مرد دلخواه خود تشخیص داد و شما حساب بانكی چشمگیری نداشتید، رهایتان نمی كند، مشروط بر اینكه تشخیص بدهد مردی هستید كه راه پول در آوردن را بلد هستید.

اگر روزی هدیه گرانبهایی به وی دادید و او گفت كه نمی بایستی چنین چیزگران قیمتی را خریداری می كردی، حتم داشته باشید كه تعارف نمی كند و از اینكه شما مقدار زیادی پول در راه خرید هدیه به هدر داده اید،‌دلخور شده است.

اگر می خواهید كه فكر زن تیر ماه را از اضافه حقوق،‌اضافه كار،‌رهن، نزول، مخارج زندگی و اینجور چیزها منصرف كنید، بهترین راه این است كه در شب مهتابی او را برای گردش به كنار دریا ببرید. برای دختری كه در ماه تیر متولد شده باشد، یك چنین شبی و یك چنین جایی بهترین و دلپذیرترین نقطه روی زمین است، چنین به نظر می رسد كه قرص ماه تمام افكار مادی او را از سرش بیرون می كشد و او را یك پارچه شعر و احساس می كند.

تغییرات خلق و خوی زن متولد تیر ماه در شب های مهتابی شگفت انگیز است. در مدتی كه ماه در آسمان شب به شب كوچكتر و هلالی تر می شود، او تبدیل به دختری خجول و سر به زیر می گردد كه شرم و حیای بی حد و حصرش موجب تعجبتان خواهد شد.اما همین دختر خجالتی و منزوی در طی دو سه شبی كه ماه قرص كامل دارد، قابلیت های شگفت انگیزی از خود نشان می دهد. مثلا میان یك جمع صد نفری می رقصد و آواز می خواند،‌ممكن است شعر بسیار زیبایی بسراید، آهنگ بسیار دلنشینی بسازد و یا عقاید فلسفی جالبی ابراز دارد.

طبیعی است،‌ در طول مدت مزبور همصحبتی با او بسیار شاعرانه و جذاب است. اگر دختری كه در تیر ماه متولد شده است،‌عاشق شما شده باشد، به دو صورت ممكن است این عشق خود را ابراز بدارد. او به شیوه ای بسیار لطیف و زنانه، همراه با برافروختگی صورت و حجب و حیای دخترانه، اما روش دوم تا حدودی غیر مستقیم خواهد بود و او برای ابراز منظور و حالت خود از كلیه مكر و حیله های زنانه استفاده خواهد كرد و طبیعی است كه این حالت دوم مخصوصا اگر شما هم عاشق او شده باشید، بسیار هیجان انگیز و زیباست اما اگر شما عاشق او و او عاشق شما باشد، خیال می كند معامله به این آسانی ها خاتمه می یابد. بعداز آنكه تمام مطالب این كتاب را خواندید،‌ به این حقیقت پی می برید كه هیچ زنی، از نظر مردها كامل نیست.

زن متولد فروردین پیوسته به فكر خودش است و برای به كرسی نشاندن حرف و نظرش تقلا می كند،‌زن متولد آذر به طرز حیرت آوری رك گو است،‌ زن متولد آبان چنان رفتاری دارد كه گاهی مو بر اندام انسان سیخ می شود، زن متولد خرداد متلون المزاج است،‌زن متولد مرداد خودخواه و مغرور است ولی زن متولد تیر معمولا هیچ یك از این معایب را ندارد.

با وجود این، برخی نبایدها وجود دارد كه شما باید در مورد زن متولد تیر ماه به خاطر بسپارید. اولا اینكه زن تیر ماه از اینكه مورد انتقاد قرار گیرد، به شدت نفرت دارد، اگر مورد تمسخر واقع بشود، شدیدا آزرده خاطر می گردد و بالاخره اصلا تاب و تحمل طرد شدن را ندارد.

اگر شخص مورد نظرتان متولد تیر ماه است،‌حتما این سه موضوع را به خاطر نگاه دارید.

او كمتر ممكن است عصبانیت خود را ظاهر سازد. و بیشتر اوقات سعی می كند به صورت كجدار و مریض با شما رفتار نماید. اگر كاری كه موجب رنجش خاطرش شد، بهتر است قدم اول را برای آشتی، شما بردارید. سعی كنید نسبت به مادر او خیلی مهربان باشید. از نظر زن متولد تیر ماه مادر كسی است كه اصلا نمی تواند ناراحتی اش را ببیند: از بازگو كردن جوك هایی كه برای مادر زن ساخته شده است، خودداری كنید زیرا اصلا تاب تحملش را ندارد.

اگر نكاتی از گذشته وی می دانید، به هنگام مشكلات و اوقات تلخی ها آن ها را بازگو نكنید. و این نه به آن جهت است كه در وی حالت انفعالی ایجاد می كند بلكه به دلیل آن است كه اولا به هیچ صورتی مایل نیست مورد انتقاد قرار بگیرد و در ثانی تمایل فراوانی به حفظ اسرار دارد.

مخصوصا اگر این اسرار متعلق به خودش باشند. ضمنا او از اعتراف كردن بیزار است و هرگز این كار را با صداقت واقعی انجام نمی دهد. منتها اگر شما صادقانه گناهان و خطاهای خود را بازگو می كنید، ممكن است او هم تا حدی تن به اعتراف كردن بدهد.

اگر خوب دقت كنید‌،متوجه می شوید كه او از یك ترس موهوم نهانی رنج می برد،‌ترس از اینكه نكند زیبا نباشد،‌ترس از اینكه نكند جذاب نباشد، ترس از اینكه دارد جوانی را پشت سر می گذارد، ترس از اینكه پا به سن گذاشته چنانكه باید و شاید مورد احترام قرار نگیرد و رویش حساب نشود و او ولو اینكه هیكلی مانند ونوس، صورتی بسان قرص قمر و مغز متفكری شبیه ابن سینا داشته باشد، باز از چنین واهمه ای در نهاد خویش رنج می برد. برای آرام كردن خیالش او را متقاعد كنید كه اولا از نظر زیبایی،‌جذابیت و خوش هیكلی چیزی از زن های دیگر كم ندارد و در ثانی شما او را به همین صورتی كه هست دوست دارید.

خلق و خوی او لااقل ماهی چهار بار تغییر كلی پیدا می كند و این تغییرات همزمان با تغییرات ظاهری شكل ماه است ؛ علاوه بر این روزی دو بار هم تغییرات مزبور نیز متناسب با جزر و مد دریاست.( البته به شرط اینكه این دریا، دریای خزر یا مدیترانه نباشد زیرا این دو دریا جزر و مد ندارد).

شاید بهترین تعریفی كه بتوان از خلق و خوی او كرد، این باشد كه گوییم زمان تغییرات اخلاقی اش قابل پیش بینی است، ولی چگونگی این تغییرات غیر قابل پیش بینی هستند.

در ساعاتی كه اوقاتش تلخ است، به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردی نشان می دهد، مثلا ممكن است با اصرار بگوید كه آشپز خوب و قابلی نیست، ادعایی كه مسلما حقیقت ندارد زیرا او،‌مثل بقیه هم جنسان خود كه در این ماه متولد شده اند، آشپز بسیار قابلی است.

او به هیچ وجه با قوطی های كنسرو یا غذاهای منجمد میانه خوشی ندارد، علاقه اش به طباخی چنان است كه اگر فرصت كند حتی بیسكویت های مورد نیاز منزل را هم شخصا می پزد. پس از ازدواج با دختری كه در ماه تیر به دنیا آمده است، خیلی زود متوجه می شوید كه غذاهایی را كه او روی میز می چیند، به راستی خوشمزه و لذیذ است.

بدون شك اجاق گاز یكی از نزدیكترین دوستان او محسوب می شود و آشپزخانه اتاق دلخواه اوست.

رفتار این زن به هنگام سرو كردن غذا واقعا تماشایی و جالب است. با حركاتی بسیار موزون و لبخندی بسیار دلپذیر غذا را به سر میز می آورد، آن را سرو می كند و چنان با دقت قطعاتی مورد نظر هر كس را توی بشقابش می گذارد كه وصف آن غیر ممكن است.

یكی دیگر از ترس های موهومی كه در او احساس می گردد، این است كه نكند مورد علاقه شما نباشد.( البته این را هم بگویم كه شما اعم از اینكه زنتان متولد این ماه باشد یا نباشد، باید هر چند وقت یك بار عشق خود را به او ثابت كنید) اما در مورد زن متولد تیر ماه این كار باید خیلی زیادتر صورت بگیرد و اگر این وظیفه را فراموش نكردید، خواهید دید كه او چطور پروانه وار به دورتان خواهد گشت.

زن متولد تیر در مقابل ابراز عشق حساسیت زیادی از خود نشان میدهد كه علتش احتمالا تخفیف یافتن همان ترس موهومی است كه در نهادش وجود دارد ‌اما از سوی دیگر پیش گرفتن اینچنین روشی اشكالاتی نیز به وجود می آورد، مثلا یادتان هست كه گفتیم كسی كه در این ماه متولد شده باشد، چه زن باشد و چه مرد، وقتی از دست دادن شی ء مورد علاقه اش پیش بیاید، تا پای جان مبارزه می كند، خوب حالا اگر رفتار شما چنان باشد كه زنتان بفهمد همسر مورد نظرش را یافته است، ده ها نوع غل و زنجیر به دست و پایتان بند خواهد كرد تا مبادا شما را از دست بدهد.

البته مردانی پیدا می شوند كه صمیمانه خواهان یك چنین زن وفاداری هستند اما آیا شما از زمره آن هایی می باشید كه به قول معروف نتوانید بدون زنتان حتی یك جرعه آب بنوشید.

اگر شما بتوانید اعتماد او را به خود جلب كنید، از نظر غذا و عشق هرگز دچار كمبود نخواهید شد. از نكاتی كه پس از ازدواج با زن متولد تیر ماه باید رعایت كنید، خودداری از اقدامات و رفتاری است كه موجب تاثر او و فرو رفتن به لاك اندرون شود. احساسات او به قدری رقیق و حساسیت او به قدری زیاد است كه كوچكترین بی توجهی و یا ندانم كاری شما می تواند قلبش را جریحه دار سازد.

نكته ناراحت كننده در این مورد این است كه آدم نمی تواند حدس بزند او چه موقع آسیب پذیری زیادتری دارد و چه موقع از حركات و گفتار شما تعبیرهای ناجوری به عمل می آورد. آیا می توانید تصور كنید كه او یك شب در مقابل در مقابل این جمله شما كه چه موهای نرم و زیبایی داری، ناگهان شروع به گریه بكند برای اینكه دفعه قبل از همه جای بدن او تعریف كرده بودید جز موهایش و این امر این توهم را برایش به وجود آورده بود كه نكند موهای زیبایی نداشته باشد!

بله حساسیت او در مقابل رفتاری كه با وی می شود،‌خارق العاده است و در ضمن بسیار هم زود رنج است. اشكش فورا به راه می افتد و این امر ایجاب می كند كه همیشه دستمالی همراه داشته باشد.زنی كه در تیرماه متولد شده است،‌الزاما خسیس نیست اما نشانه هایی از این حالت در وی مشاهده می گردد. شما می توانید او را صرفه جو و دور اندیش بنامید. او هرگز نخ هایی را كه روی جعبه ها می بندند، تكمه ها، قوطی های خالی روغن نباتی، كفش های كهنه و لباس كهنه و… را دور نمی ریزد.

كسی چه می داند، شاید یك روزی این كاغذ عاشقانه ای كه ده سال قبل نوشته شده است، این تكه نخ و یا این قوطی خالی روغن نباتی به درد بخورد، حتی فیوز شكسته ای هم كه او در كشوی میزش نگاهداری می كند،‌ ممكن است روزی مفید واقع شود. بی فایده است اگر از او بپرسید كه این همه جوراب پاره و دستكش پاره كهنه كه چمع كرده است، به چه دردی خواهند خورد.

اگر خوب بررسی كنید، متوجه نكته جالب دیگری هم می شوید و آن این است كه علاقه او به جمع آوری اینجور چیزها صرفا و منحصرا به خاطر این نیست كه خیال می كند ممكن است روزی به درد بخورند، او نسبت به اشیاء كهنه نوعی علاقه مندی ذاتی دارد، محرك او در این كار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، محرك او در این كار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، برای او، هر شیء كهنه ای كه به وی تعلق داشته باشد، به نحوی خاطره انگیز است و به این دلیل با ولع خاصی به نگاهداری او آن می پردازد و این امر بالطبع شامل حال شما هم كه شوهرش باشید، می گردد.

اما كوشش او برای حفظ شوهرش بیش از آنكه ناشی از حسادت باشد، به علت احساس مالكیتی است كه نسبت به شما دارد. البته به نظر بعضی ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالكیت است، اما به نظر بعضی ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالكیت است، اما به نظر من بین این دو تفاوت هایی وجود دارد. بسیاری از زنان از ناملایمات زنانه و بد بیاری های زندگی فورا دست به شكوه و شكایت می زنند. در حالی كه زن متولد تیر معتقد است كه خدا كشتی آنجا كه خواهد برد.

بسیار معتقد به سرنوشت و تقدیر است. وقتی جریان زندگی بر وقف مرادش پیش نمی برد، در كنج خلوت چند قطره اشكی فرو می ریزد و به حال خود تاسف می خورد، در حالی كه عكس العمل ظاهری اش بسیار آرام است و صبر كنید تا كارها خود به خود روبراه بشوند.

صبر و شكیبایی یكی از صفات بسیار خوب اوست، با وجود این وقتی از موضوعی ناراحت شد، باید به كمكش بشتابید و كاری كنید تا احساساتش جریحه دار نشود. از خود گذشتگی زن متولد تیر ماه برای كسانی كه دوستشان دارد، حد و مرزی ندارد. وقتی یكی از این افراد به وی احتیاج پیدا كرد، ‌دیگر هیچ نوع اثری از آن دور اندیشی ها، احتیاط ها و تعمق ها در وجودش مشاهده نخواهد شد و چنان بیبا كانه قدم پیش می گذارد و از خود گذشتگی نشان می دهد كه به راستی اعجاب انگیز است.

شما می توانید حتم داشته باشید كه وقتی در تنگنا و سختی قرار گرفتید، او نه تنها رهایتان نخواهد كرد، بلكه با تمام قدرت پا به پای شما با مشكلات نبرد می كند تا از مخمصه نجات پیدا كنید.در یك چنین مواقعی است كه شما متوجه می شوید آن موجود ظریف و شكننده دیروز چگونه می تواند به صخره ای پا برجا و پرمقاومت تبدیل بشود.

در لحظات بحرانی مغزش مثل یك كامپیوتر شروع به فعالیت می كند و بهترین راه حل مشكلات را نشان می دهد. اگر گرفتاری مزبور شامل حال خانواده او بشود، سعی می كند با گرمترین احساسات و عمیق ترین عشق ها خانواده خود را از بلا دور می كند. علاقه این زن به بچه هایش چنان است كه پس از تولد اولین كودك ممكن است این توهم برای شوهرش برای به وجود بیاید كه دیگر مانند سابق مورد علاقه زنش نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *