طالع بینی ازدواج زن متولد مرداد

طالع بینی ازدواج زن متولد مرداد

طالع بینی ازدواج زن متولد مرداد ( شیر )

July 23 – August 22

باهوش ، گرم و جذاب ، شیك پوش و با شخصیت ،‌ خواهان تجمل و زندگی لوكس ، ریاست طلب و فرمانده ، دوستدار تعریف و تمجید و كدبانو است.

كمد لباس او معمولا مملو از لباس های شیك و مد روز است و كمتر اتفاق می افتد كه در ماه چند بار به آرایشگاه نرود. او تشنه زندگی اشرافی و پرتجمل است. جذابیت او به حدی است كه به سهولت در دل اطرافیان جا باز می كند و در دوستان تأثیر بسیار مطلوب به جای می گذارد. مادری مهربان و صمیمی است اما می كوشد كه فرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار آورد.

اگر كار خارج از خانه داشته باشد ،‌ هرگز وظایف مادری و همسری را فدای شغل و حرفه خود نمی كند و هر دو را عالی انجام خواهد داد. بدون شك در زن متولد مرداد حداقل یك چیز هست كه شما از آن خوشتان نمی آید و آن هم خاطرات و عكس ها و یادگاری های تمام دوستان قبلی است و هیچ فایده ای هم ندارد كه بخواهید او را وادار كنید این عكس ها و كاغذها را بسوزاند و از بین ببرد زیرا او در امور عاطفی بسیار ثابت قدم و در روابط خود با جنس مخالف بسیار عشق پیشه است.

او نه تنها كسی نیست كه در مهمانی ها و مجالس رقص تنها بماند ، بلكه همیشه عده خیلی زیادی در اطرافش پرسه میزنند و شما اگر میخواهید كه وی را به خانه خود بیاورید و اسم خود را روی او بگذارید ، باید با رقبای متعددی دست و پنجه نرم كنید و در این مبارزه اگر نام شما نام یكی از شخصیتهای خوب اجتماعی باشد شانس موفقیت زیادتری خواهید داشت و این امر چنان در مورد دختران متولد مرداد صادق است كه من اگر بشنوم یكی از آنها با مردی ازدواج كرده است كه یك نام خانوادگی خیلی معمولی دارد به زحمت آن را باور میكنم.

البته یك چنین امكانی وجود دارد ، در دنیای ما هر چیزی ممكن است اما باور كنید كه زن متولد مرداد پس از ازدواج هر طور شده سعی می كند این نام خانوادگی معمولی را عوض كند و شوهرش را برای كسب مقامات و پیشرفت در امور اداری تشویق و ترغیب كند.

او از اینكه خانم رئیس ، خانم مدیر كل یا خانم وزیر باشد ، بسیار احساس غرور و شادی میكند و احتمال زیادی وجود دارد كه او رهبر و یا سر دسته گروه زن هایی باشد كه معمولا دور هم جمع می شوند. قدرت فرماندهی او خیلی زیاد است اما این كار را با چنان ظرافت و احساسات گرم و دوستانه ای انجام می دهد كه اطرافیانش هرگز نسبت به آن معترض نمیگردند.

رفتار زن متولد مرداد به طور طبیعی و عادی طوری است كه دوستان و آشنایان وی تسلط و نفوذ او را بر خود پذیرا می كردند و هر چه را كه می گوید از جان و دل قبول میكنند چنانچه گویی او اصلا برای این منظور متولد شده است. اگر شما جزو زنانی هستید كه نمی توانید به یك چنین تسلطی گردن بنهید ،‌ بهتر است معاشرت خود را با او قطع كنید. از یك چنین زنی هرگز نباید انتظار داشت كه از كسی پیروی كند و تا حرفی از دهان شخصی بیرون آمد ،‌ چشم بسته آن را قبول نماید.

اگر مردی هستید که زن متولد مرداد فقط در پنجاه درصد موارد حرف هایتان را قبول میكند ،‌ خود را آدم خیلی خوش شانسی بدانید زیرا او در صورتی كه خواسته باشد خیلی مراعات حال شما را كرده باشد ، خود را همسر و مساوی شما میداند اما از سوی دیگر این را هم باید بدانید كه زن متولد مرداد جواهر نایاب و گرانقیمتی است كه در هر كوی و برزنی پیدا نمی شود و برای به دست آوردن آن باید قابلیت های فراوان داشت.

زنی كه در مرداد ماه متولد شده باشد ، می تواند غرشی مانند شیر و رفتاری مانند یك گربه داشته باشد. صدایش ممكن است بسیار دلنشین و دوست داشتنی باشد و چشمان وی پیوسته مخمور و پر احساس است. در وهله اول چنین به نظر می رسد كه موجودی رام ،‌ سر به زیر و بی آزار است اما احتیاط را از دست ندهید. اینحالت فقط ظاهر او را نشان می دهد و احتمالا به این علت چنین قیافه ای به خود می گیرد كه می داند از این راه بیشتر جلب توجه میكند.

اندكی به غرور او لطمه بزنید و یا سعی كنید كه وی را در درجه دوم اهمیت قرار بدهید ، آنوقت خوب خواهید دید كه او هر چه باشد ، خجول و سر به زیر نیست. بیشتر زنان متولد این ماه در همان ابتدای آشنایی خود با شما ، بدون رودربایستی این نكته را گوشزد میكنند كه مغرورتر از آن هستند كه دست كم گرفته شوند اما تعداد آن هایی كه پنجه های تیز و برنده خود را لای انگشتان نرم خویش پنهان میدارند نیز كم نیست و همین ها هستند كه باید جدا مواظبشان بود.

اولین قدمی كه شما به سوی دختر متولد مرداد بر میدارید باید همراه با هدیه ای باشد. نوع این هدیه مهم نیست ، همین قدر كه شیك باشد و شما به هنگام تقدیم آن لباس مرتب به تن داشته باشید و ظاهرتان از هر نظر آراسته باشد كفایت دارد. پس از این مرحله باید انواع خوش آمد گویی ها را مورد آزمایش و بررسی قرار بدهید. در این مورد لطفا سعی كنید مبتكر باشید. استفاده از كلمات معمولی ، عامیانه و خودمانی بدون شك مانند دیواری بین شما و او فاصله می اندازد. بهتر است همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید كه با مقام شامخی سروكار دارید.

جور در آمدن با یك چنین زنی كار آسانی نیست ،‌ چه او از برخی جهات نیازمندی های ضد و نقیضی دارد. از طرفی خواهان تسلط و فرمانروایی است ، در عین حال با تمام وجودش میخواهد كه شما یك مرد واقعی با تمام صفاتی كه برای یك مرد تعیین كرده اند ، باشید و در ضمن فراموش نكنید كه او یك زن است و نیاز به نوازش و شنیدن تعریف و تمجید دارد. زن متولد برج اسد اگر شما را قدرتمند احساس كند ،‌ عاشقتان نخواهد شد زیرا هرگز دلش نمیخواهد از موضع قدرت قدم به زیر بگذارد.

بسیاری از زنان متولد مرداد ورزشكار هستند و از انواع ورزش ها لذت می برند اما به شما توصیه میكنم كه اگر می خواهید دل او را به دست بیاورید ، او را به جای بردن به تماشای مسابقه فوتبال به یك تئاتر و یا اپرای مجلل ببرید. جلال و شكوه مثل مغناطیس او را مجذوب خود می سازد و چه بهتر كه شما در این گونه مواقع بهترین جاها و گران ترین بلیط را خریداری كنید. پس از اتمام نمایش هم او را به یك ساندویچ فروشی نبرید و انتظار نداشته باشید كه چون وی را به بهترین تئاتر برده اید و گران ترین بلیط را خریداری كرده اید ، حالا مانعی ندارد كه جلوی دكه ساندویچ فروشی بایستد و یك ساندویچ یا همبرگر گاز بزند. بهتر است او را كمتر بیرون ببرید اما وقتی برای گردش رفتید ، به رستوران ها و نقاط شیك و درجه یک ببرید.

خیال نكنید كه او در جستجوی كسانی است كه پول ایشان به قول معروف از پارو بالا میرود ،‌ درست برعكس ،‌ او خودش آدم دست و دلبازی است و چه بسا كه هدیه هایی را كه برای شما میخرد ،‌ از نظر قیمت بیشتر از آن چیزهایی باشد كه شما برای او بخرید ، او به مجموع پولی كه برای او خرج می كنید اصلا اهمیتی نمی دهد بلكه به سلیقه و نوع هدیه و طرز اهدای آن اهمیت زیادی خواهد داد.

زن متولد مرداد اگر پول كافی برای خریدن پرده شیك جهت تنها اتاقی كه در آن زندگی می كند و یا تهیه تابلویی كه قاب شاهانه ای دارد نداشته باشد ، پس انداز می كند. فقر مانند خوره جان او را می خورد و بیمارش می سازد ، به این ترتیب اگر سر و وضع شما مرتب نباشد و رفتاری اصیل و اشرافی نداشته باشید ، شانس زیادی نخواهید داشت.

در تاریخ دوره لوئی چهاردهم پادشاه فرانسه نوشته شده است كه : روزی یكی از معشوقه هایش از وی پرسید آیا مردم عادی هم می دانند كه عشق چه لذتی دارد؟ و وقتی لوئی چهاردهم به این خانم اطمینان داد كه مردم عادی نیز عاشق می شوند و از آن لذت می برند ، زن با شدت شروع به گریه كرد و در كمال خودخواهی گفت برخورداری از این موهبت برای آنان زیادی است. این خانم به احتمال زیاد متولد برج مرداد بوده است !

زن متولد مرداد را به خاطر داشتن یك چنین غرور و نخوتی كه گهگاه ظاهر می گردد ، نباید سرزنش كرد. طبیعت و ذات او چنان است كه خود را بالاتر از دیگران میداند و عجیب آنكه مردم هم كمتر از این حالت و رفتار او رنجش خاطر پیدا می كنند زیرا او با وجود داشتن چنین اخلاقی بیش از هر زن دیگری در كارها و رفتارش صمیمیت و صداقت دارد و به طور حتم هیچ كس را نمی توان یافت كه به اندازه او در كمك به نیازمندان و درماندگان پیشقدم باشد و در مقابل كودكان نرمش های زنانه و مادرانه او خود بروز دهد اما نباید توقع داشته باشیم كه وی از پله های تخت رفیعی كه بر بالای آن نشسته است پایین بیاید.

این تخت را طبیعت برای او ساخته است اما او از همان بالا چنان رفتار صمیمانه و بزرگوارنه ای از خود نشان میدهد كه اغلب مردم استثنایی بودن موقعیت او را از جان و دل قبول می كنند. او در عین حال كه فوق العاده باهوش ، قدرتمند و توانمند است ، زنی شوخ ، بذله گو ، رئوف و مهربان نیز می باشد. اندكی چاپلوسی و تملق وی را به هر كجا كه بخواهید ، میکشاند. این نقطه ضعف زن متولد مرداد است اما تنها نقطه ضعف او نیست ، اگر روابط شما صمیمی و نزدیك شود و این امر موجب گردد كه بخواهید او را بیش از پیش در انحصار خود بگیرید ، فورا متوجه میشوید كه هر چندگاه یك بار از دست شما فرار میكند ، چرخی میزند و دوباره مراجعت مینماید. این حالت او را به هیچ وجه حمل بر بوالهوسی و یا بی وفایی نكنید.

عده ای از كسانی كه در آفریقا كارهای تحقیقاتی انجام داده اند ، خوب می دانند كه شیرهای دست آموز كه از بچگی نگهداری و بزرگ شده اند ، هر از گاهی اردوگاه را رها میكنند ، به اعماق جنگل می روند ، گشتی میزنند و دوباره بر میگردند. پس سعی نكنید زن متولد برج اسد خود را در چهار دیواری خانه محبوس سازید. این عمل او را عصبی ، سركش و غیر قابل تحمل می سازد ، مگر اینكه آنقدر ثروتمند باشید كه بتوانید خانه ای مانند قصر در اختیارش بگذارید و پول كافی برای تزیین و دكوراسیون به وی بدهید. زن متولد مرداد یك قطعه جواهر گران قیمت محسوب میگردد. شما تقریبا هرگز او را با موی ژولیده ، لباس نامرتب و یا بدون آرایش نمی بینید.

او ساعات زیادی از روز را در مقابل آیینه می گذراند و پول خرج زیبایی خویش می سازد اما همیشه این مطلب را به خاطر نگاه می دارد كه نتیجه را به شما نشان بدهد نه طرز عمل را ، یكی از رایج ترین جملاتی كه مردان ازدواج كرده با زن متولد برج اسد می گویند این است : عزیزم آیا فكر نمیكنی واقعا لازم است كه پول برای لوازم آرایش بدهی؟ آن ها حق دارند ، زیرا تقریبا هرگز اتفاق نمی افتد كه یك چنین زنی سرش را خودش در منزل درست كند ، می دانید چرا؟ فقط به این خاطر كه رفتن به آرایشگاه شیك تر و اشراف منشانه تر است. جز در مواردی كه یكی از والدین وی متولد خرداد ، شهریور یا دی باشند ، باید دقیقا مراقب حساب مشترك بانكی خود با او باشید زیرا زنی كه در برج اسد متولد شده باشد نمیتواند برای خرید اشیاء لوكس ، تزیین منزل و كادو برای دوستان خودداری كند.

گنجه او همیشه مملو از لباسهای شیك و گران قیمت است و به همین دلیل هم در مهمانی ها و گردش ها ،‌ منزل و خلاصه همه جا جزو خوش لباس ها میباشد اما اجازه نمی دهد شیك پوشی و مد پرستی موجب جلف گرایی بشود. سلیقه اش معمولا نقص ندارد ، بیشتر پیرو كفش و كیف ایتالیایی و پارچه های فرانسوی است ولو اینكه قدری گران تر باشند. اگر رئیس خود یا دوست گران پایه ای را برای شام به منزل دعوت كنید ، خواهید دید كه خداوند میزبانی بهتر از همسر متولد مرداد ماه شما نمیتوانست خلق كند.

او نه تنها از آقای رئیس به بهترین وجه ممكن پذیرایی خواهد كرد بلكه رفتارش چنان خواهد بود كه در خانم رئیس نیز حداكثر تأثیر ممكن را نیز می گذارد. این از خواص ذاتی زن متولد مرداد است كه با تبسم شیرین و صادقانه خود فورا بر اطرافیان اعم از مرد یا زن ، اثر دلنشینی می گذارد و جای خود را در دل ایشان باز می كند و مهمتر آنكه این پرتو دائمی و بدون سایه است.

به عنوان یك مادر ، زن متولد برج اسد دنیایی عشق و محبت نثار كودكان خویش می سازد ، با وجود این هرگز نمی تواند خطاهای ایشان را تحمل كند و اگر چنین شد ، به شدت سخت گیر می شود، در حالی كه وقتی پای خودش در میان است ، عكس العملی به كلی متفاوت نشان می دهد. عشق شدید به بچه ها از یك سو و برخورداری از حس گذشت و بزرگواری از سوی دیگر موجب می شود كه اگر بچه ها خلافی نسبت به شخص او مرتكب بشوند ، مثلا احترام وی را نگاه ندارند فقط به سكوت و خود خوری اكتفا كند.

البته این اتفاقی است كه خیلی خیلی به ندرت ممكن است رخ بدهد. او با ایشان به گفت و گو و صحبت می پردازد اما در عین حال دقیقا مراقب است كه دستوراتش نادیده گرفته نشود. از دوستی اش سوء استفاده به عمل نیاید و در هر لحظه آماده باشند كه سر جای خود قرار بگیرند. با وجود آنكه یك چنین روشی بسیار مناسب و خوب است ، این خطر كودكان زن متولد برج اسد را تهدید می كند كه در اثر پول زیادی كه برایشان خرج می شود و هرگز هیچ چیز از آنها دریغ نمی گردد ، افراد پر توقع و پر مدعایی بار بیایند.

مادر متولد مرداد در حمایت و دفاع از كودكان خویش همتا ندارد و خدا به داد كسی برسد كه موجبات ناراحتی ایشان را فراهم بیاورد و یا درباره آنها بد قضاوت كند. كودكان یك چنین زنی خیلی مستقل بار می آیند زیرا او مغرورتر از آن است كه دائم به دنبال بچه هایش راه برود و از مستقل بار آمدن بچه ها و ایجاد اعتماد به نفس احساس رضایت خاطر می كند. او از همان سال های اول زندگی به كودكان خویش پر و بال میدهد تا زندگی مستقلی داشته باشند اما به طور مستمر از دور مراقب ایشان است تا مبادا چشم زخمی به آنها برسد.

بسیاری از مادران متولد مرداد در خارج از خانه كار می كنند ولی بچه های ایشان هرگز با كمبود محبت و یا عدم مراقبت مواجه نمی شوند زیرا خیلی راحت می تواند برنامه ای برای وظایف حرفه ای و مادرانه خویش تنظیم كند و ترتیبی بدهد كه هر دو وظیفه عالی انجام شوند.

گاهی اوقات اتفاق می افتد كه او متانت و وقار خود را از دست می دهد و تبدیل به زنی سرخوش و بازیگوش می گردد. در این اوقات از ته دل می خندد و بازی می كند اما وقتی این شادی برطرف شد ، اطرافیان باید فورا متوجه بشوند كه او دوباره همان زن سابق شده است. خودمانی شدن با غریبه ها را نمی پسندد ، در حالی كه با دوستان نزدیك خود شوخی می كند و با آنها رفتاری بسیار صمیمانه و نزدیك دارد. اگرشما او را خوب و زیاد نمی شناسید ، تصور نكنید كه این رفتارش شامل حال شما هم میگردد.

او در یك جمع ده نفری ممكن است با نه نفر كه از دوستان نزدیك وی میباشند ، شوخی كند و لودگی در بیاورد اما با نفر دهم كه او را خوب نمی شناسد ، جدی باشد. از نظر وفاداری وضع او چنین است : من ، من هستم و تو هم تو و این هم عشق و زندگی مشتركمان ، من تا زمانی با تو رو راست و صدیق خواهم بود كه تو هم این چنین باشی ، حتی یك دقیقه بی صداقتی تو را بی جواب نخواهم گذاشت.

اگر مشاهده كردید كه در جمع دوستان همیشه عروس محفل است و مردها لحظه ای از تعریف و تمجید او باز نمی ایستند ، احساس حسادت نكنید زیرا به محض آنكه یكی از ایشان بخواهد ولو چند میلیمتر پا از گلیم خود بیرون بگذارد ، همان جا به قول معروف دمش را قیچی میكند. در مجالس و محافل تعریف و تمجید مردها از خود را یك امر كاملا طبیعی و عادی تلقی می كند ،‌ او حتی ممكن است واكنش هایی نشان بدهد زیرا او در ته دل خوب می داند كه این همه وقار ، غرور ، عزت نفس و استقلال طلبی وی را از مركز دنیای لطیف زنانه دور میكند و پیوسته این نیاز را در خویشتن احساس مینماید كه باید به هر وسیله شده مطمئن شود زنی است با تمام جذابیت های لازم برای زندگی و تحت حمایت بودن. این رفتار او به هیچ وجه این معنی را نمی رساند كه شما را دیگر دوست ندارد.

یك نكته دیگر را نیز حتما در نظر داشته باشید. او خود را كاملا محق می داند كه از لباس ، شكل ، كار و یا موفقیت دوستان شما تعریف كند و در حضور شما با ایشان گرم بگیرد اما وای به حال شما اگر بخواهید همین كار را نسبت به دوستان زن او انجام بدهید ، اگر باد به گوش او برساند كه شما منشی خود را با اسم كوچك نه با نام فامیلش صدا زده اید ، مطمئن باشید كه طوفان وحشتناكی به وجود می آید و صدای غرش شیر در جنگل می پیچد. طبیعی است یك چنین رفتاری دور از انصاف و منطق است اما به قول معروف هر كه را طاووس باید جور هندوستان كشد. احتمالا یكی از دلایل اصلی چنین رفتاری این است كه زن متولد برج اسد گاهگاه باید یكسان بودن و هم تراز بودن خویش را با مردها به اثبات برساند و به همین جهت با مردها میجوشد تا احساس یكسانی و تساوی حقوق كند.

از نظر شغلی زنی كه در ماه مرداد متولد شده باشد ، از هنرپیشگی سینما تا جراحی قلب را میتواند به خوبی انجام دهد ، او در فرا گرفتن حرفه ها از استعداد وسیعی برخوردار است ، شغل مورد علاقه اش روانكاوی است ، چون در این شغل با قابلیت زیادی كه در جلب اعتماد دیگران دارد می تواند موفقیت های زیادی كسب كند. اگر به دنیای نویسندگی و شاعری رو بیاورد ، شاعر و نویسنده موفقی میشود و اشعار بسیار خوبی می سراید زیرا از لطافت طبع و ظرافت ذوق برخوردار است.

اگر میخواهید با همسر متولد مرداد زندگی آرام و شیرینی داشته باشید ، هرگز سعی نكنید بر او مسلط بشوید و مخصوصا یادتان باشد كه حس خودخواهی او را هرگز سركوب نكنید و غرورش را جریحه دار نسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *