طالع بینی چینی متولد سال اسب

طالع بینی چینی متولد سال اسب

طالع بینی چینی متولد سال اسب

نجیب و برازنده … اسب همیشه خود را آراسته و ستودنی مینماید ، جاذبه او خیره كننده است و می داند چگونه لباس بپوشد. او به مكان های عمومی مانند كنسرت ، تئاتر ، گردهمایی ، مسابقات ورزشی و مهمانی ها علاقه خاصی دارد و اغلب خوش اندام و ورزشكار است.

اسب بسیار خوش برخورد ، خوش صحبت ، با نشاط ، دلسوز ،‌شوخ ، سرگرم كننده و در همه حال محبوب و دوست داشتنی است. روحیه اسب با فعالیت های سیاسی بسیار سازگار است و این گونه كارها او را خشنود میكند و به او امكان رشد می دهد.

اسب با شگردی خاص ، دیگران را زیر سلطه خود در می آورد و فرمان بردار خود می كند. اسب بسیار حاضر جواب است و پیش از آن كه لب به سخن بگشاید میتواند در بحث و گفتگویی که در آن سر رشته داشته باشد یا نه وارد شود و بر دیگران پیشی بگیرد.

اسب در كارهای عملی هم به اندازه كارهای فكری ، توانمند ،‌ خلاق و ماهر است اما در حقیقت او بیشتر زرنگ است تا با هوش و خودش نیز این را می داند و به همین دلیل ، برخلاف ظاهری آرام و مطمئن ، اعتماد به نفس ندارد و موجودی ضعیف است.

اسب بی تاب ، تند خو ، نازك دل و پرشور و حرارت است ؛ از این رو گاه از نفوذ كلام خود برای سلطه بر دیگران استفاده می كند. كسانی كه یك بار از خشم اسب آسیب دیده باشند ، دیگر هرگز نسبت به او خوش بین نخواهند بود و همیشه از او می هراسند. اسب برای پیروزی در زندگی باید خود را كنترل كند.

او موجودی خود خواه است و هر كس كه در راه رسیدن او به اهدافش مانع ایجاد كند ، لگدكوب می كند. او متكبر و خودپسند است و به مشكلات و ناراحتی های دیگران اهمیت نمی دهد و تنها به امور مربوط به خودش می پردازد اما در صورت لزوم ، با شجاعت تمام در امور دیگران دخالت و وساطت می كند. اسب مستقل ، سر كش و خودسر است. او همیشه راه خود را می رود و نصایح دیگران را قبول نمی كند.

اسب خیلی زود آغوش خانواده را ترك می كند تا زندگی اش را بسازد . او این كار را با میل و رغبت انجام می دهد ، زیرا زندگی مستقل و مطابق میل و سلیقه شخصی را بر هر چیز دیگر ترجیح می دهد.

وقتی اسب به میل خود خانه و خانواده ای درست كند ،‌ سر پرستی آن را به عهده می گیرد و به خانواده خود عشق می ورزد. اسب در زندگی خانوادگی سالار و ارباب است و كار ، مشكلات ، تندرستی و حتی اتو لباسهایش بر عهده دیگران است كه البته این برخورد و نگرش اسب چندان هم دور از انصاف نیست زیرا در حقیقت ، حضور او ضامن بقای خانواده است و اگر زمانی به هر علت خانه و خانواده را ترك گوید ،‌ همه چیز مانند خانه ای پوشالی در هم می ریزد.

این موجود خودخواه ، فقط برای خود و موفقیت های شخصی اش كار میكند اما بی شك همیشه بازده كاری اش فوق العاده عالی است و برای دیگران هم مفید است.

اسب زحمتكش است و در امور مالی دیدی كارشناسانه داشته و ماهرانه عمل میكند اما متاسفانه از آن جا كه دارای روحیه متغیری است ، ممكن است توجه خود را به امور دلخواهش از دست بدهد ؛ این امور می تواند عاشقانه ، مربوط به كار و یا هر مورد دیگری باشد و تفاوتی ندارد.

اما نگران نباشید چون او دوباره به همان از میزان موفقیت خواهد رسید مشروط بر آنكه انجام كار مورد نظر ، نیاز به گوشه گیری ، تفكر و عمق نداشته و نیاز به بودن در میان دیگران داشته باشد تا او را تایید و ستایش كنند.

اسب در ارتباط با جنس مخالف ، موجودی ضعیف است. او به خاطر عشق از همه چیز می گذرد و آنچنان مجذوب عشق میشود كه همه چیز را از یاد می برد و به همین دلیل ، با آن همه استعداد های مثبتش ، زندگی اش رضایت بخش نیست و راضی اش نمی كند اما اگر او بتواند بر این ضعف خود غلبه كند و اهداف خواسته هایش بر خشم و هیجانش غلبه كند ، زندگی شاد و موفقی خواهد داشت.

دوران كودكی و جوانی اسب ، پر فراز و نشیب است. او در جوانی خانه و خانواده اش را ترك می كند كه همین امر باعث دل شكستگی و افسردگی اسب می شود. زندگی عشقی او نیز هرگز بی دردسر و راحت نیست اما دوران پیری آرامی خواهد داشت.

نماد اسب آتش كه هر شصت سال یك بار تكرار می شود ( سالهای 1285، 1344، 1404 و … ) در این سال ها خصوصیات مثبت و سودمند وجود اسب تبدیل به ویژگی های زیان آور و شرارت آمیز می شود و خانواده او در معرض مشکلاتی قرار میگیرند. مردان و زنانی كه در سال اسب آتش متولد شوند از نظر شخصیتی همان خصلت های متولدان سال اسب را دارند اما صفات خوب و بدشان شدیدتر است.

آنان كوشاتر ، زیرك تر ، مستقل تر ، خوش ذوق تر و با استعدادتر و خودخواه تر از دیگران هستند. روحیه پر شر و شور و خود پسندی دیوانه وار اسب ، روابط عشقی او را به سوی زیاده روی های زیان بار سوق می دهد.

بعضی بر این باورند كه متولدان اسب آتش ، بر افراد خانواده خود نفوذ عجیبی دارند اما باور عموم این است كه اسب های آتشین برای خانه ای كه درآن متولد شده اند و نیز برای خانوده ای كه خود تشكیل خواهند داد مشكل سازند. متولدان اسب آتش به شغل های متنوع تر ،‌ جالب تر و استثنایی تر از متولدان سال اسب عادی می پردازند و احتمال این كه به خوشنامی یا بدنامی شهره شوند بیشتر است.

مشاهیر متولد سال اسب : سیسرون ، رامبراند ، كورنلی ، دیوی كروكت ، شارلمانی ، روزولت ، خروشچف ، هاكسلی ، هرزوك ، لویی پاستور ، دلاكروا ، نیوتون ، ژرژ براك ، بوفالوبیل ، شاه بودوئن و …

مشاغل مناسب متولد سال اسب : صنعتگر و متخصص ، نماینده سیاسی ، كاردان فنی ، كارشناس امور مالی ، سیاستمدار ، دندانپزشك ، پزشك ، مهندس معمار ، راننده كامیون ، سر كارگر ، شیمی دان ، جغرافی دان ، فیزیك دان ، زیست شناس ، ماجراجو ، كاشف ، فضانورد ، نقاش ، شاعر ، آرایشگر و …

طالع بینی

محاسبه سال تولد چینی

طالع بینی چینی 12 نماد حیوانی دارد که هر حیوان 12 سال بعد تکرار میشود … محاسبه حیوان سال تولد مهم ترین بخش در طالع بینی چینی است به خصوص برای افرادی که در اواخر و اوایل سال نو متولد میشوند … حیوان سال تولد هر سال نو از بهمن ماه شروع میشود ، با توجه به جدول بالا میتوانید حیوان سال تولد خود را پیدا کنید …

شخصیت ماه های متولد سال اسب

فروردين : اسب بخار! او تندخو ، پرخاشگر ، بداخلاق و آتشین مزاج است. ای كاش می توانست افكار و اهداف خود را پیگیری كند.
ارديبهشت : اسب درشكه! خودخواهی او از اسب های دیگر كمتر و اهل ساخت و پاخت است.
خرداد : اسب اصیل! هنوز به او دهنه زده نشده است. او هر كاری را كه شروع كند هرگز به پایان نمی رساند.
تير : اسب عصاری! او بسیار احساساتی است ، مرتب به دور خود می چرخد و هرگز زندگی مطابق میل او نیست.
مرداد : اسب صورت فلكی قنطورس! او توان انجام هیچ كاری را ندارد و تنها به خود فكر می كند.
شهريور : موجود لایقی است اما متاسفانه نمی توان به او اعتماد كرد. او واقع بین و كاری است.
مهر : اسب سیرك! او با پرهای روی سرش دائماً می رقصد اما دقیقاً آنطور كه دوست دارد ، عمل می كند.
آبان : اسب وحشی! او پر هیجان ترین و احساساتی ترین اسب هاست.
آذر : اسب مزرعه! او كارش را تا آخر انجام می دهد.
دی : اسب مسئولیت شناس! او استثنایی ترین اسب هاست ؛ البته گرفتاری هایی نیز خواهد داشت.
بهمن : اسب مسابقه! باید امید داشت كه مراقب سواركارش باشد.
اسفند : اسب روشن فكر و غمگین! او شاد و سر حال است اما از خود رضایت ندارد. او فقط به كارهایی فكر می كند كه می توانسته آنها را انجام دهد.

طالع بینی

رابطه عاطفی زن اسب با مرد دیگر سالها

موش : نتیجه آن هیجانات روحی ، خشم ، دلخوری و جدایی خواهد بود و در حقیقت باید از آن دوری كرد.
گاو : مشكل است. این دو یك دیگر را درست درك نمی كنند. اسب احساساتی و استقلال طلب ، از گاو دائم رنج می كشد.
ببر : خوب است. خانم اسب می تواند آتش شهوات خود را خاموش كند و همچنان آزاد و رها باقی بماند چرا كه آقای ببر به كار های دیگری سرگرم است!
خرگوش : اگر اسب خسته نشود ، امكان پذیر است. حتی در این صورت نیز خرگوش وفادار خواهد ماند.
اژدها : اگر این زندگی پابرجا بماند ، مشكلی ایجاد نخواهد شد!
مار : اسب عاشق پیشه و باوفاست. اگر آتش عشق خاموش شود اسب ، مار را ترك خواهد كرد و مار بی وفا تنها می ماند. این دو در كنار هم زندگی خوبی نخواهند داشت.
اسب : خودخواه بوده این دو عاشق پر شور آنها را نجات می دهد.
بز : در صورت فقیر بودن خانم اسب بهتر است چنین رابطه ای شكل نگیرد و در غیر این صورت ، خوشبخت خواهند بود.
میمون : نه ، اسب در زندگی به احساسات سالم نیاز دارد و حیله گری را در عشق نمی پسندد.
خروس : نه ، خانم اسب همسرش را در میان پرهای زیبا گم خواهد كرد! عشق برایش مهم تر از هر چیز است.
سگ : بله ، چون سگ زندگی اش را وقف كارهای بزرگ و اسب خود را وقف او می كند ؛ بنابر این هر دو شاد و خوشحال خواهند بود.
خوک : خوك از رابطه زناشویی اش رضایت چندانی نخواهد داشت و دائم از خودخواهی های اسب خواهد رنجید.

طالع بینی

رابطه عاطفی مرد اسب با زن دیگر سالها

موش : نه! مشكلات عاطفی زیادی ایجاد می شود. این رابطه پایان خوشی نخواهد داشت.
گاو : خانم گاو نافذ و مقتدر و اسب خودخواه و استقلال طلب است. این دو سرانجام از هم جدا می شوند.
ببر : چرا كه نه؟ اگر خانم ببر خواهان پیشرفت باشد ، اسب از زندگی آرام و تفاهم آمیز لذت خواهد برد.
خرگوش : رابطه بسیار خوبی است. خرگوش در خانه ای راحت و در جمع دوستان و نزدیكانش به سر خواهد برد و همین برای او كافیست!
اژدها : نه ، اسب بسیار خودخواه است و خانم اژدها برای شكوفایی ،‌ به توجه فراوان نیاز دارد.
مار : بله ، اگر خانم مار از داشتن چنین رابطه ای خوشحال باشد و اگر آن قدر عاقل باشد كه بتواند اسب را تحمل كند ، امكان پذیر است.
اسب : خودخواه بوده این دو عاشق پر شور آنها را نجات می دهد.
بز : خوب است. آنها از بودن در كنار هم خسته نخواهند شد. عوامل متعددی پایداری اسب را در عشق تضمین می كند و خانم بز احساس امنیت خواهد كرد.
میمون : توصیه نمی شود. این دو هرگز یك دیگر را درك نمی كنند.
خروس : در صورت اجبار ، امكان پذیر است اما این رابطه ناپایدار است و خروس صدمه خواهد دید.
سگ : بله، چرا كه نه؟ سگ ( كه نگران اهدافش است ) خود را با میل و رغبت در اختیار اسب قرار می دهد و حسود هم نیست.
خوک : اسب با خودخواهی ویژه اش از خوك سوء استفاده خواهد كرد و خوك روی خوشبختی و شادی را نخواهد دید.

طالع بینی

رابطه دوستی اسب با دیگر سالها

موش : حرفش را هم نزنید! آنها با یك دیگر سازش نمی كنند.
گاو : خواسته ها و نگرش این دو به زندگی ، یكسان نیست.
ببر : آنها تمام شب به بحث و جدل می پردازند اما به واقع ، شیفته یكدیگرند!
خرگوش : یك رابطه اجتماعی عالی و چه بسا یك دوستی واقعی.
اژدها : هرگز. اسب خودخواه است انتظارش از دیگران زیاد است ولی توقعات آنان را بر آورده نمی سازد ؛ حال آنكه اژدها تا حد زیادی پاسخ گوی انتظارات دور و بری هاست و به همان اندازه از آنان انتظار دارد.
مار : بله ، مار خشم و بی قراری اسب را فرو می نشاند.
اسب : خوب است. هر یك از آنها به استقلال دیگری احترام می گذارد.
بز : بله ، جست و خیزی خنده دار بر لبه پرتگاه.
میمون : نه ، اسب هرگز به میمون اعتماد ندارد و حق هم با اوست!
خروس : رابطه اجتماعی آنها در میهمانی ها زبانزد همگان خواهد شد.
سگ : آنها درباره سیاست بحث خواهند كرد البته اگر باهم موافق و متحد باشند! چرا كه نه؟
خوک : خوك ساكت و بردبار خواهد بود و حق با اوست.

طالع بینی

رابطه کاری اسب با دیگر سالها

موش : شراكت این دو امكان پذیر نیست. آنها علاقه ای به هم ندارند و برای آزار یكدیگر دست به هر كاری می زنند.
گاو : اگر ضروری باشد ، اشكالی ندارد. اسب و گاو ، هر دو پر تلاش و صادقند و در این میان ، اسب با هوش تر و چابك تر از گاو است.
ببر : بله ، ارتباط میان این دو بسیار بغرنج و مخاطره آمیز اما مفید است.
خرگوش : سرگرمی خوبی است! گربه شیطان و حقه باز است اما اسب می تواند در برابر او از خود مواظبت كند. چه زندگی اجتماعی جالبی!
اژدها : آنها نمی توانند مدتی طولانی با هم همكاری كنند اما گاهی كارها خوب پیش خواهد رفت.
مار : امكان پذیر است. برنامه ریزی و طرح نقشه های كاری ، بر عهده مار و پیاده كردن آنها بر عهده اسب خواهد بود.
اسب : هر یك به فكر منافع خود است و این با اصول شراكت مغایرت دارد.
بز : بله ، بز نا آگاهانه موقعیت های كاری را به مخاطره می اندازد اما اسب به اندازه كافی زرنگ و باهوش است.
میمون : اسب خوب می داند كه چگونه باید با میمون همكاری كند.
خروس : خوب است اما خروس نباید زیاد بر حسن نیت اسب متكی باشد ؛ چرا كه اسب نمی تواند وقت كشی و تنبلی او را تحمل كند.
سگ : چرا كه نه؟ البته به شرط آن كه رابطه خود را به شراكت كاری محدود كنند و برخوردهای اجتماعی نداشته باشند.
خوک : همكاران مناسبی نیستند. عقاید این دو با یك دیگر متفاوت است.

طالع بینی

رابطه والدین اسب با دیگر سالها

موش : وحشتناك است. به خصوص اگر مادر اسب باشد،  در خانواده جنجالی به راه خواهد افتاد.
گاو : نه ، وقتی كه مادر و پدر بر عقاید خود اصرار می ورزند ، بچه گاو هرگز آنها را نمی بخشد. او این مسایل را درك نمی كند.
ببر : خشنود كننده است. اسب به ببر كوچولو استقلال می دهد و او را عاشقانه دوست دارد.
خرگوش : اسب به كارهای خود مشغول است و بچه خرگوش را به حال خود رها می كند.
اژدها : هر اتفاقی بیفتد ، هیچ مشكلی پیش نخواهد آ‎مد و هر كس برای خودش زندگی می كند.
مار : قضاوت بچه مار درباره پدر و مادر خود كاملا جدی است و در اختلافات آنان را مقصر می شناسد.
اسب : این دو یکدیگر را به قدری خوب درك می كنند كه ممكن است مشكل ساز شود چرا كه آنها بیش از اندازه به هم متكی هستند.
بز : خوب است. بز احساس خوشبختی می كند اما كمك زیادی به او نمیشود.
میمون : هیچكس به دیگری كاری ندارد ، پس مشكلی هم پیش نخواهد آمد.
خروس : جوجه كوچك ناامید میشود. او میخواهد محبت پدر و مادرش را به خود جلب كند اما آنها به او می خندند.
سگ : سگ خودخواهی اسب را درك نمی كند اما به هیچ وجه نیازی به اسب ندارد.
خوک : نمی توان این رابطه را بهترین دانست. خوك كوچولو تحمل خودخواهی اسب را ندارد. اسب هیچ چیز را درك نمی كند اما این موضوع برای هیچ یك از آنها زیاد مهم نیست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *