طالع بینی ازدواج مرد متولد اردیبهشت

طالع بینی ازدواج مرد متولد اردیبهشت

طالع بینی ازدواج مرد متولد اردیبهشت ( گاو )

April 20 – May 20

مرد متولد برج اردیبهشت می تواند خیلی پررو باشد! در اتوبوس یا متروهای شلوغ هیچ گاه نزدیك او نایستید چون تمایل زیادی دارد كه شما را نیشگون بگیرد! او آدم شوخ طبعی است و با پرتاب پوست موز و كیك ، دلقك بازی در می آورد هر چیزی كه به غذا شبیه باشد او را خوشحال میكند.

اعتقاد و وفاداری از خصلتهای این مرد ساده است و انتظار دارد كه این ویژگیها را در هر كس كه می شناسد، از خدمتكار گرفته تا همسرش پیدا كند و به همین دلیل خیلی زود گول زنهای با هوش را می خورد او كسی است كه با رضایت قلبی با منشی یا خدمتكارش ازدواج می كند . او شریكی می خواهد كه آشپزی و خانه داری را به خوبی بداند.

از آنجا كه به نظر دوستانش اهمیت می دهد اهل قمپز و خودنمایی نیست و وقتی دوستان را به خانه می آورد خانه باید پر از صمیمیت بوده و غذایی پر گوشت و شاهانه مهیا باشد.

به عكس نشانه های دیگر، او شریكش را فقط بر اساس زیبایی اش انتخاب نمیكند. از آنجا كه سیاره او ونوس است ، به دنبال كسی نیست كه همیشه خود رادر آینه نگاه میكند از نظر او ژست شریك مهمتر از چهره اوست و خوش هیكلی را بیشتر از لاغری میپسندد.

دوست ستاره شناسی دارم كه می گوید قطع رابطه برای این مرد غم و غصه ای واقعی است و اگر او آدمی منفی باشد . هر قدر ارتباط او با شریكش طولانی تر شود ، حس مالكیتش هم بیشتر میشود و فراموش میكند كه او هم انسان است و حتی گاهی به شریك زندگی اش به چشم اثاثیه منزل و یا چیزی كه بابت تهیه آن پول پرداخته ، نگاه میكند.

او خیلی دست و دل باز است و با اشتیاق آخرین لقمه غذای چرب و نرمش را به شما می دهد حتی پیرهانش را هم از تن در می آورد و به شما هدیه می كند. ( كه ابریشمی و نرم است .) این افراد را حتماً در میهمانی هایتان دعوت كنید چون كسی است كه همیشه می خندد و گاهی آنقدر می خندد كه ریسه می رود و اگر در خوردن غذا و نوشیدنی زیاده روی كرده باشد واقعاً روده بر می شود.

مرد منفی متولد اردیبهشت بسیار حسود است . اگر شما به عنوان همسر او ، برای كاری پیش بینی نشده بیرون بروید و یا پنج دقیقه دیر كنید . می خواهد بداند كجا بوده اید و یا چه می كردی. او همیشه به دنبال امنیت میگردد.

متولدین اردیبهشت در بین اعضای بدن خود به گردن اهمیت بیشتری میدهند و اغلب گردنهای كلفتی دارند. برخی از این مردان تنومند و جذاب هستند، بعضی دیگر هم ( كه مشخصه برج آنهاست ) استخوانی هستند اما شانه های پهن و كمری صاف را حتماً دارند.

آنها عموماً موهای مجعد و تیره ، چشمانی قهوه ای رنگ و با احساس و رنگ پوستی روشن دارند ، عجیب است اما بیشتر آنها كاكل هایشان را روی پیشانی میریزند.

مرد اردیبهشت مردی است سرشار از عشق و علاقه كه برای عاشق شدن زمان زیادی میخواهد. اگر زن خوش شانسی هستید ، مطمئن باشید هر سی سال یكبار عصبانیت او را خواهید دید.

اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها