div فال و طالع بینی بانو شف div
تعبیر خواب بر اساس ساعت خواب دیدن
نماد فیل در فنگ شویی
مفاهیم یین و یانگ در فنگ شویی
طالع بینی ازدواج مرد متولد مهر
طالع بینی ازدواج زن متولد آبان
مربع لوشو و نقشه باگوا در فنگ شویی
نماد و جهت عناصر در فنگ شویی
  1. مشاهده : 3076
  2. بانو شف
خـانه » طالع بینی ازدواج » طالع بینی ازدواج مرد متولد اسفند

طالع بینی ازدواج مرد متولد اسفند

طالع بینی ازدواج مرد متولد اسفند

طالع بینی ازدواج مرد متولد اسفند ( ماهی )

February 19 – March 20

مرد متولد اسفند ماه به هیچ عنوان حد وسط ندارد یا منفی كامل یا مثبت كامل است. اگر میخواهید زن مرد متولد اسفند شوید از او زیاد انتقاد نكنید ، از كم كاری و خونسردی او نرنجید و حتما هفته ای چند به او بگویید كه دوستش دارید.

اگر مرد متولد اسفندی بر سر راه شما قرار دارد این احتمال است كه روزی هر دو دارای یك نام خانوادگی شوید ، سخت مراقب باشید زیرا در صورت وقوع یك چنین رویدادی برای شما حد وسط وجود نخواهد داشت یا آینده ای بسیار درخشان خواهید داشت و یا به كلی آن را در هم خواهید ریخت.

قبل از آنكه تصمیم نهایی خود را اتخاذ كنید ، بهتر است اطمینان پیدا كنید كه او قادر به درك و بهره برداری از موقعیت های مناسب زندگی خود می باشد یا نه؟ اگر او را قادر به انجام یك چنین كاری دیدید ، می توانید مطمئن باشید كه به قول معروف نانتان در روغن خواهد بود و شما یكی از خوشبخت ترین زنان روزگار خواهید شد ،‌ چرا که همسری نصیب شما میشود كه از ثروت و شهرت چیزی كم نخواهد داشت اما اگر مشاهده كردید كه او از زمره كسانی است كه موقعیت های عالی را با بی اعتنایی از دست می دهد و حالت تنبلی و رخوت او را از تعقیب كارهای جدی باز می دارد ؛ بهر حال شما لبه پرتگاه بسیار ژرفی قرار گرفته اید.

مرد متولد اسفند ممكن است واجد همه آن چیزهایی باشد كه شما خواهان آن هستید باشد و یا برعكس فاقد همه آنها باشد. منش زندگی او چنان است كه به طور مرتب رو در روی موقعیت های بی نظیر قرار میگیرد و اینجاست كه باید قاطعانه تصمیم بگیرد و با تصمیمی راسخ بر روی تمام رویاهایی كه مانع پیشرفت و موفقیت او می گردند خط بطلان بكشد اما اشكال كار در این است كه برخی از متولدین این ماه اصلا قادر به تشخیص موقعیت های مناسب نمیباشند و حس شناسایی فرصت در آنها ضعیف است و گوششان صدای در زدن بخت و اقبال را اصلا نمیشنود.

مرد متولد اسفند آدم ضعیف النفسی نیست و عیب كار فقط در این است كه گاهی چشمك های یك ستاره آنقدر نظر او را به خود جلب میكند كه متوجه طلوع خورشید نمیگردد ؛ طبیعی است كه تمام متولدین این برج این چنین رویایی نیستند اما یقین داشته باشید كه اكثرا اینطورند.

با وجود این امیدواری هایی نیز هست و برغم عدم قاطعیت كه در اکثر متولدین این ماه به چشم میخورد ، در آوردن نان و تأمین زندگی یك امر الزامی است و وقتی او در این راه گام بر می دارد ، قدرت درك بسیارش كه ناشی از تأثیر سیاره نپتون است ، همراه با هوش سرشاری كه به طور طبیعی در وی نهفته این امكان را به وجود می آورد كه یك شبه ره صد ساله بپیماید و به شهرت و مقام ، حتی ثروت سرشار برسد و اگر هیچ كدام از اینها نشد ، میتوانید روی احترام و تأمینی كه به دست می آورد حساب كنید.

بعید نیست مرد متولد اسفندی كه شما می شناسید از این گروه باشد ؛ از سوی دیگر باید با صراحت گفت كه اگر او مثلا تا سن 30 سالگی نتوانسته باشد بار خود را ببندد و از موقعیت های مناسب زندگی بهره گیری لازم را كرده باشد ، بعید به نظر میرسد كه آینده درخشانی در پیش داشته باشد.

وقتی میگویم كه آینده درخشانی نخواهد داشت منظورم آینده خانوادگی اوست كه شامل حال شما ، فرزندان شما و زندگی شما میگردد ، در حالی كه ممكن است از نظر خصوصی وضع رضایت بخشی داشته باشید. بسیاری از متولدین اسفند كه قدرت ریسك كردن را ندارند، از صمیم قلب به آنچه دارند ، دلخوش و راضی می شوند بدون اینكه توجه داشته باشند كه همسر و فرزندان ایشان ممكن است اصلا راضی نباشند.

در یك چنین مواردی او حداكثر رضایت خاطر را از رویاهای طلایی خویش به دست می آورد و یك لقمه نان و پنیر را برای زنده ماندن كافی میداند ، در حالی كه از نظر شما زندگی فقط یك غذای بخور نمیر نیست ، زندگی تفریح و گردش ، لباس های خوب ، سفر و معاشرت با مردم لازم دارد.

اگر آنقدر عاشق او هستید كه حاضرید همه این كمبودها را تحمل كنید ، بسیار خوب بروید و پای سفره عقد بنشینید اما از همین حالا بدانید كه در طول زندگی زناشویی ناچار خواهید بود برای آنكه شاهد عقب ماندن خود از دیگران نباشید بار او را هم به دوش بکشید ، به این معنی كه نه تنها باید برای خود كار مناسبی پیدا كنید و به قول معروف یك پا مرد خانواده شوید ، بلكه مراقب كار و نحوه فعالیت شوهر خود نیز باشید.

حال به یك مطلب دیگر می رسیم و آن مسئله عواطف و احساسات مرد متولد اسفند است ؛ او هر عیب و كم و كسری كه داشته باشد از نظر امور عشقی بی نظیر است. عشق و احساسات جزیی از وجود این مرد است ، تا جایی كه میخواهم بگویم بدون آن زندگی برایش نه تنها مفهوم خود را از دست میدهد بلكه واقعا غیر ممكن میگردد.

روزی كه خورشید عشق در قلب یك مرد متولد اسفند طلوع میكند ،‌ دنیا شاهد تولد یك نقاش بی نظیر ، یك شاعر بی همتا و بالاخره یك هنرمند عالیقدر می گردد. تا اینجا با صراحت تمام راجع به متولدین اسفند مطالعه شد كه نمیتوانند از موفقیت های مناسب زندگی خود بهره برداری كنند و بیشتر عمر خود را در رویاهای طلایی خویش بسر می برند.

اما حالا به ذكر خصوصیات گروهی می پردازیم كه درست بر عكس گروه اول از هر موقعیتی حداكثر استفاده را میبرند ؛ چنین مردی بدون هیچ نوع شك ، بهترین صیدی است كه ممكن است به تور یك دختر بیفتد. او كسی است كه ممكن است به راحتی یك دانشمند و یا سیاستمدار شود.

یك چنین مردی از آن مقوله مردانی است كه یک زن هرگز امكان پیدا نمیكند توقع بیشتری از او داشته باشد و یك چنین حالتی برای هر زنی ایده آل محسوب میگردد حتی اگر در نظر بگیریم كه هر روز عصر مقدار ناچیزی از گرفتاریهای عظیم خود را با خود به منزل میبرند.

خوب این كاملا طبیعی است كه آدم بدون نقص در دنیا وجود ندارد حتی یك متولد دی كه به طرز غیر عادی اهل عمل است ‌و یا یك مرد متولد فروردین كه نبوغی خداداد در اداره امور دارد،‌ آنها نیز دارای نقاط ضعف هستند.

نكته مهم این است كه او بر خلاف جریان آب شنا میكند ،‌ در هر متر از پیشرفت خود هدیه گرانبهایی از افتخار و ثروت نثار پای همسر و فرزندان خود مینماید. مرد متولد اسفند متعصب نیست و هرگز به قضاوت نمی نشیند ، او تا زمانی كه شخصا به مطلبی پی نبرده باشد ، نظریه ای ابراز نمی دارد و تازه در این حالت نیز او حالت انتقاد نخواهد داشت.

خیلی به ندرت ممكن است به كسی اتهامی وارد كند و در مقابل به میزان وسیع گذشت از خود نشان می دهد ؛ كوشش او در درك دیگران چشمگیر است. دوستان او خیلی به وی اعتماد میكنند و هرگز این فكر در سر ایشان پیدا نمیشود كه ممكن است از آنچه به وی میگویند سو‌ء استفاده كند ؛ عقاید و رفتار دیگران او را شوكه نمیسازد.

اگر روزی پسر این مرد سراسیمه وارد دفتر كار او بشود و بگوید : پدر من یك نفر را كشته ام ، بدون اینكه از جای خود تكان بخورد می گوید: خوب ، جریان را كاملا تعریف كن ببینم این قتل چگونه اتفاق افتاد !

یكی از معایب مرد متولد اسفند این است كه گهگاه حرفی نسنجیده از زبان وی جاری می گردد و سخنی را كه نباید بگوید ، میگوید و بعدا پی می برد كه كار بیجایی كرده است. هیچ بعید نیست كه این حالت او به علت سادگی و خوش قلبی اش باشد.  مرد متولد اسفند بدون اینكه در نظر بگیرد حرف او ممكن است از جانب شنونده سو تعبیر گردد و به مفهومی جز آنكه وی در نظر داشته است توجیه بشود ، منظور خود را در قالب اولین كلمات و جملاتی كه به خاطرش می رسد بیان می كند. این حالت او را حمل بر دهان لقی او ندانید چون دهان لق كسی است كه نتواند حرف و اسرار دیگران را حفظ كند ، در حالی كه او با قدرت تمام راز نگهدار است.

اگر به هنگام تولد این شخص عطارد هم در برج صوت بوده باشد ، آدم بسیار حراف و خوش صحبتی می شود و در غیر این صورت در سخن گفتن بسیار متین و موقر خواهد بود و سعی می كند كه به كار كسی كار نداشته باشد ، در حالی كه دوستان و آشنایان مرتب مسائل و مشكلات خود را با او در میان می گذارند و از وی نظر خواهی می كنند.

مراجعه به وی بیشتر به خاطر آن است كه مرد متولد اسفند یك شنونده بی نظیر است و شما اندكی پس از آنكه رو در روی او نشستید و شروع به صحبت كردید ، ناگهان متوجه می شوید كه تمام آنچه را كه در دل داشته اید برای او بازگو كرده اید. شنونده خوب بودن او را حمل بر این ننمایید كه مایل به شنیدن درد دل دیگران است ،‌ درست برعكس تنها چیزی كه یك همسر و یا دوست متولد اسفند نمی خواهد از کسی بشنود درد و دل های اوست ، زیرا بدون شك از صبح تا غروب در محل كار خود به درد دل ده ها نفر گوش داده است اینك مایل است كه وقتی در جوار شما راجع به موضوعات دیگری گفتگو بشود.

طبیعی است كسانی كه دریچه های دل خود را بر روی او باز می كنند ، اصلا نمی دانند كه سخنان ایشان تا چه حد روی وی تأثیر می گذارد و تا چه حد ممكن است موجب ناراحتی او بشود. مرد متولد اسفند مثل یك قطعه اسفنج و یا مثل یك گیرنده قوی است كه هر چه را در اطرافش باشد جذب می كند و می گیرد ، بدون اینكه خوبی و بدی آن ها تأثیری در میزان این جذب داشته باشد. با توجه به یك چنین خصوصیتی جای تعجب نیست وقتی می بینیم كه دوستان و آشنایان متولدین اسفند ایشان را آدم های بسیار حساس می دانند.

مرد متولد اسفند هر چند گاه یك بار نیاز شدیدی به استراحت پیدا می كند. این استراحت باید جسمانی و روانی باشد ، حساسیت او در این دوره به قدری شدید می شود كه كوچكترین نسیمی ممكن است برای سلامتی اش مشكل ایجاد كند. اگر دیدید كه می خواهد تنها باشد و یا برود سفر و هواخوری ، كاری به كار وی نداشته باشید.

نكته ای را كه باید به شما تذكر بدهم این است كه ضرب المثل معروف دوری و دوستی در مورد متولدین برج اسفند بیش از متولدین هر ماه دیگری صادق است. اگر خیلی خود را به او بچسبانید و لحظه ای وی را تنها نگذارید ، عشق او به شما ضایع می گردد. یادتان باشد كه گاهی موجود بسیار لطیف و حساسی است كه خیلی زود ممكن است صدمه ببیند.

خجول بودن او بیشتر به خاطر آگاهی به محدودیت های دردناكی است كه دارد ، محدودیت هاییكه همیشه و همه جا آن ها را احساس می كند. او سخت خواهان آن است كه افراد مورد علاقه اش به خوش طینتی و خوش بینی او واقف باشند و این هشداری است برای شما كه هرگز نظریات او را نادیده نگیرید و به آنها به دیده شك و ترید نگاه نكنید.

مرد متولد اسفند سرگرمی های عجیبی برای خود پیدا می كند. او ممكن است به یوگا ، ‌نجوم ، كشف قوانین حاكم بر اعداد و دیگر اموری از این قبیل علاقمند باشد و علت هم آن است كه همانند متولدین آبان به كشف اسرار طبیعت تمایل زیادی دارد و اتفاقا پرداختن به یك چنین اموری برای او بسیار هم خوب است زیرا از یك سو احساسات او را تحت كنترل نگاه می دارد و از سوی دیگر مانع از خیالپردازی های غیر عملی او می گردد.

كسی كه تحت تأثیر سیاره نپتون است ، به ندرت عصبانی می شود و عصبانیت های او چنان طولانی نیست ، ‌پس از آنكه آب ها از آسیاب ریخت فقط در عرض چند لحظه دوباره همان آدم متین و آرام سابق می گردد و به عبارت دیگر تبدیل حالت او از عصبانیت به خونسردی تدریجی نیست.

بسیاری از مردان متولد این ماه از زمره كسانی هستند كه ساعات بیكاری خود را در منزل پرسه می زنند و مرتبا از این اتاق به آن اتاق می روند ، به زیر زمین و انباری سر می زنند و خرت پرت های قدیمی را زیر و رو می كنند ،‌ بی جهت ناراحت نشوید زیرا حتی اگر آن چیزی را كه جست و جو می كند پیدا نكند ، منظورش از این كار سرگرمی است.

مرد متولد اسفند ، درست برعكس مرد متولد اردیبهشت ناگهان طوفانی نمی شود و زمین و زمان را به هم نمی ریزد. فكر نمی كنید داشتن یك چنین مردی در منزل نعمت بزرگی است؟ گول زدن مرد اسفند كار ساده ای نیست ،‌ چون او با كمك نیروی عجیبی كه طبیعت در وی به ودیعه نهاده ، به راحتی فكر دیگران را می خواند و به منظور پنهانی اش پی می برد اما در مقابل خیلی به راحتی می تواند شما را گول بزند و به همین دلیل هم هست كه به راحتی می تواند اسرار خود را از دیگران پنهان نگاه دارد.

مرد متولد اسفند دروغگوی زبر دستی هم هست و چنان دروغ می گوید كه هرگز متوجه آن نمی شوید. گاهی نیز بدون دلیل حقیقت را كتمان می كند ،‌ برای خرید سیگار از منزل خارج می شود ولی به شما می گوید كه می خواهد روزنامه خریداری كند. مشابه این حالت در متولدین خرداد و تیر دیده می شود ، این افراد ظاهرا از مشاهده اینكه دیگران نمی توانند از كار ایشان سر در بیاورند ، احساس رضایت خاطر می كنند.

از آنجا كه ضرری از این كار عاید كسی نمی شود ، بهتر است با آن مخالفتی نكنید و حتی قدری هم با وی همراهی كنید ، برای مثال وقتی گفت كه برای خرید روزنامه از خانه خارج شده است و شما متوجه هستید كه برای خرید سیگار رفته و لاجرم بدون روزنامه به خانه بازگشته ، پس از مراجعت بگویید : این روزنامه فروش سر كوچه هیچ وقت روزنامه ای را كه آدم می خواهد ندارد. شما نمی دانید كه گفتن یك چنین جملاتی كه نشان می دهند به او اطمینان چشم و گوش بسته دارید ، تا چه حد در زندگی شما تأثیر مطلوب خواهند داشت.

حسادت یكی از احساساتی است كه در این شخص خیلی دیده نمی شود و یا اگر هم واقعا حسود باشد ، چنان با مهارت خود را كنترل می كند كه اصلا چیزی از ظاهر وی مشهود نمی گردد. با وجود این ، یادتان باشد كه او مردی است با تمام غرورها و خود خواهی ها و متوقع است كه شما در یك حد معقول و متعرف پا از گلیم خود بیرون نگذارید. از سوی دیگر شما باید سخت مراقب حس حسادت خود نیز باشید چون او دوستان صمیمی فراوانی اعم از زن یا مرد دارد كه گاهی اوقات بدون توجه به شرایط زمان و مكان با ایشان خیلی گرم میگیرد.

او اصولا رفیق است و اگر شما بی جهت از خود عكس العمل های شدید نشان بدهید ، كار به جاهای باریك خواهد كشید. اینكه گفتم « بی جهت » بدان علت است كه او واقعا قصد خیانت به شما را ندارد و از گرم گرفتن با زن های دیگر منظور خاصی را تعقیب نمی كند و در این میان زنان متولد فروردین و مرداد نظر او را بیش از دیگران به خود جلب می نمایند.

مرد متولد اسفند عاشق زیبایی است و بی اراده به سوی آن جذب می گردد. شما میتوانید خیلی ساده این موضوع را امتحان كنید. در یك میهمانی او را زیر نظر بگیرید ، چشمان او مستقیما به زیباترین ساق پاها دوخته می شود. با وجود این ، اگر واقعا از این همه زیبا پسندی او ناراحت می شوید ، با اندكی سعی و دقت در ظاهر خود می توانید تمام فكر و حواس او را به خود معطوف نگاه دارید ، او مرد عاشق پیشه ای است.

وقتی ملاحظه كردید كه به لاك خود فرو رفته است و به قول معروف كنج عزلت گزیده ، فورا به آرایشگاه بروید ، لباس رنگ زرد یا نارنجی باز بپوشید و بلیط یك فیلم كمدی بخرید و او را از عالم خلسه بیرون بكشید. این شخص در مقابل پیشنهادات ، حساسیت زیادی از خود نشان میدهد و به این دلیل روابط او با اطرافیان وی هستند كه تصمیم می گیرند تا چه حد با او روابط صمیمانه داشته باشند.

از نظر بچه ها ، او یك پدر شاد است زیرا به طور مرتب آن ها را به قایق سواری ، شنا ، دوچرخه سواری و دیگر كارهایی از این قبیل می برد و اگر هوا بد باشد ، تمام روز تعطیل را پا به پای ایشان قایم موشك بازی می كند. او با صبری شبیه به صبر ایوب به مسائل و مشكلات كودكان خود گوش میدهد و مایل است كه آنها را افرادی روشنفكر و فهمیده بار بیاورد.

این نصیحت ها و سفارش ها را در مورد مرد متولد اسفند به گوش بسپارید: هرگز او را سرزنش و انتقاد نكنید ، افكارش را واهی و پوچ نخوانید ، به جان او نق نزنید و از كارهای او به طور جدی و اتهام آور انتقاد نكنید.

از اینكه گاهی مكدر است و علاقه ای به كوشش و پیشقدم شدن در كارها ندارد ، دلخور نشوید و او را ملامت نکنید ، این خونسردی و بی اعتنایی جزو طبیعت اوست. شما برای به حركت در آوردن او پیشقدم شوید. از نظر عاشقانه و عاطفی مرد اسفند نیازمند آن است كه دائما او را نسبت به عشق و علاقه خود مطمئن كنید و لااقل در هفته چند بار به او بگویید كه خیلی دوستش دارید.

همچنین فراموش نكنید كه تخیلات و اندیشه های طلایی و دوردست او را به باد تمسخر نگیرید ، بلكه سعی كنید كه این تخیلات به مرز عملی بودن و عملی شدن نزدیك تر شوند.

طالع بینی ازدواج زن متولد اسفند


اشتراک در
اطلاع از
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
  • تبلیغات
  • تبلیغات
  • تبلیغات
  • کپی برداری از مطالب و تصاویر بانو شف ممنوع میباشد © 2023